Mediaportal - upgrade na vyšší verzi

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
marco37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 03.říjen 2008 - 23:21
satelitni prijimac: něco by se našlo...;o)
Bydliště: Czech Republic

Mediaportal - upgrade na vyšší verzi

Příspěvek od marco37 »

Ahoj, potřeboval bych kluci poradit, ohledně pluginu Mediaportal na vyšší verzi. Jedná se mi o upgrade v PKT E2 HYPERION V3. Jede mi tam všechno a tak na v4 zatím nechci přecházet. Mediaportal jsem aktualizoval pomocí verzí instalaček Mediaportal Mini. Nejvyšší tuto verzi jsem dohledal ale do verze pouze do 5.3.1-mini_all.ipk. Pro nejnovější verzi je momentálně už číslo 5.5.0_all.ipk (MINI jsem nedohledal). Tedy automatická aktualizace hodí vždy chybu, verze se vrátí po chybové hlášce na původní 5.3.1-mini_all.ipk a logicky nejdou některé video-doplňky, jako např filmON atd. Ještě dodám, že pokud aktualizuji instalačku pro E2 od PKT, bez přípony MINI, tak se plugin v přijímači (HD-Box 9105+) nejen nezaktualizuje, ale není ani v přehledu pluginů jako takových. Nevím, zda má někdo podobný problém, nebo po takovém problému se podařilo vše opravit...a nyní už aktualizuje bez oprav. Předem děkuji za info a postup jak na to - (jistě to bude i pro ostatní).

předem :thankyou:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Openbox x810, Ariva 200HD, HD-BOX FS-9105+, X-Trend ET 4000, VU+ SOLO2, DM 800SE v2
Sat.dish: 105, 125, 180, 240 Motor: DigiPower SG-2100: 85E - 45W, LNB: Invacom SNH-031,
Sat card: Sky/CS Link, Telewizjanakarte
and full share...
Obrázek
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Mediaportal - upgrade na vyšší verzi

Příspěvek od Steiner »

Tuším som mal kedysi také niečo s Mediaportalom vo Vitamine , ale s online inštaláciou/updatom a sa mi zdá že som to jednoducho vyriešil tak že som z tempu zobral balíček čo sa online sťahoval a rozbalil a nahral som ho tam kde treba ručne a šlapalo to.
IPK otvoriť v 7zipe, adresár DATA vybrať a nahtať ručne.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
marco37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 03.říjen 2008 - 23:21
satelitni prijimac: něco by se našlo...;o)
Bydliště: Czech Republic

Re: Mediaportal - upgrade na vyšší verzi

Příspěvek od marco37 »

Steiner, díky moc, povedlo se... Člověk se pořád učí :good:

:thankyou:

Provedl jsem podle návodu, v adresáři jsem promazal a vložil novou verzi pomocí RCC. Přikládám i foto pro ostatní, kdo by se s tím mordoval, jako já. Tedy použít stejný postup pro instalaci na novou verzi MediaPortal v E2 PKT ( vyzkoušeno ).
Adresář pro vložení: :arrow: FTP /usr /lib /enigma2 /python /Plugins /Extensions :idea:

upgrade z verze MP v5.3.1. na MP v 5.4.7. fix XXX, filmON...etc.
:good: :smoke:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Openbox x810, Ariva 200HD, HD-BOX FS-9105+, X-Trend ET 4000, VU+ SOLO2, DM 800SE v2
Sat.dish: 105, 125, 180, 240 Motor: DigiPower SG-2100: 85E - 45W, LNB: Invacom SNH-031,
Sat card: Sky/CS Link, Telewizjanakarte
and full share...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“