TS SOUBORY

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
hugo68
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 07.říjen 2008 - 18:56

TS SOUBORY

Příspěvek od hugo68 »

AHOJ.
Pokud jsem tomu dobře porozuměl,tak pořady nahrávané na hd disk o velikosti více než 4GB se rozdělují na více částí a jsou označené jako ts1,ts2 atd.Pokud chci takový pořad vypálit,musím ts soubory spojit a převést třeba do MKV.Jde mi o to,že takto označené soubory jsem v žádném programu na převod neviděl.Prostě vložím extérní disk do PC a vidím pouze trvání filmu 50 minut a to je vše,v HD BOXU 9105+ je délka v pořádku,ale v PC žádné pokračování či ts soubory nevidím,takkže nemohu nic spojit.Jedná se třeba o špatné nastavení v hd boxu nebo je to nějaká závada?dÍky.
jhugo123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 18.leden 2010 - 22:25

Re: TS SOUBORY

Příspěvek od jhugo123 »

Zruš nové vlákno a pokračuj v původním. To spojování souborů zatím všem fungovalo, ten příkaz platí obecně. TS soubory ti přehraje MPC+HC a další přehrávače v PC. Jinak spojovat soubory 4 GB a větší nemá význam. Převod do jiného formátu zvládne kdejaký program i FREE. Na úpravy videa si najdi správné forum - ne SATELITNÍ, i když i zde je toho dost. Pokud se nechceš sám něco naučit, tak se na to vykašli - úprava videa je časově náročná zábava a celkem zbytečná. Nech soubory jak jsou a život si zaplň něčím rozumným.
OCTAGON sf4008-OpenHDF6.4-Oscam, XPEEDLX2-OpenHDF6.2-Oscam, ARIVA 200HD + 202E, parabola T90 16xLNB, MAXIMUM E85 8xLNB, 3xDiSEqC, SAMSUNG UE50H6200
hugo68
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 07.říjen 2008 - 18:56

Re: TS SOUBORY

Příspěvek od hugo68 »

Omluvám se.Díky
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“