Radenie kanalov

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
MirecXP
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 01.leden 2016 - 21:54

Radenie kanalov

Příspěvek od MirecXP »

Prosim vas, ako sa da zoradit kanaly v poradi ako si urcim ja?
Chcem mat STV1 na 1, STV2 na 2, Markiza na 3 a atd...
Je to vobec mozne?
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Radenie kanalov

Příspěvek od Steiner »

„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
MirecXP
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 01.leden 2016 - 21:54

Re: Radenie kanalov

Příspěvek od MirecXP »

Dakujem, za odpoved. Tu volbu mam nastavenu, programy sa prehadzovat daju, ale nedokazem si vytvorit zoznam ako ja chcem - vzdy to po presunuti nejak "nahodne" prehodi.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Radenie kanalov

Příspěvek od Steiner »

Nemáš červeným nejaké blbé triedenie?
Ešte takto: Zoradenie iba v samotných FAV skupinách je v podstate nefunkčné, teda technicky funguje, ale samotné zoraďovanie prebieha v samotnom-celkovom zozname pre celý satelit.
Čiže napr.: ak vo FAV mám 2 programy, 1. má v celkovom zozname číslo 100, 2. má v celkovom zozname číslo 200 a ten 2. hodím vo FAV pred 1. , tak výsledok je ten, že 2. dostane číslo 99
Zhruba napísané, čo si pamätám.
Takže samotné zoraďovanie je dobré robiť priamo nad celkovým zoznamom pre daný satelit a vo FAV je to automaticky podľa toho.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
MirecXP
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 01.leden 2016 - 21:54

Re: Radenie kanalov

Příspěvek od MirecXP »

Steiner píše:Zoradenie iba v samotných FAV skupinách je v podstate nefunkčné, teda technicky funguje, ale samotné zoraďovanie prebieha v samotnom-celkovom zozname pre celý satelit.
Toto je asi moj problem. Triedit celkovy zoznam bude asi riadne sialenstvo, no zrejme si mi pomohol. Dakujem.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Radenie kanalov

Příspěvek od Steiner »

Nemusí to byť šialenstvo, veď tie podstatné - čo máš/chceš mať vo FAV nasúkaš v celkovom zozname od 1 po X a vybavené.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“