HDBOX 9105+ - problikává v intervalech obraz

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
xbb14
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 22.prosinec 2011 - 18:19
satelitni prijimac: Ariva 202E

HDBOX 9105+ - problikává v intervalech obraz

Příspěvek od xbb14 »

Zdravím všechny a zkouším zde zda se někdo setkal s tímto problémem.
Moje zapojení je HDBOX-HDMI-receiver PIONEER-HDMI-TV LED LG.
V boxu mám nahraný poslední org fw 2.12.20, verze zavaděče 7.26 a s tímto jede box naprosto bez problémů.
Bez problémů jela donedávna také enigma 2 PKT z připojeného USB flashdisku.
Nicméně jsem chtěl vyzkoušet jiný image z USB (HDMU aj.) , ale při pokusu o instalaci probíhá vše normálně podle displeje na boxu ,až do chvíle kdy se má objevit obraz na TV. Pak se vždy na chvíli objeví obraz a zase zmizne a tak to problikává pořád až je na obrazovce vidět startovací průvodce v enigmě. Obraz pořád problikává.
Zkusil jsem několik usb flešek který mám odzkoušený že na boxu jedou, výsledek pořád stejný.
Pokud nechám naběhnout org fw tak je vše v pořádku, z usb image problikává. Zkusil jsem na usb i jiné image e2 pro tento box (Hyperion 4.5, OpenATV, HDMU).
Pokusil jsem se ještě o instalaci enigmy Infinity+org fw do boxu ale výsledek stejný - pokud naběhne org fw je to ok, pokud nechám nabíhat e2 infinity obraz začne problikávat.
Můžete někdo poradit čím to může být, díky za pomoc
Uživatelský avatar
elektrikar05
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 14.leden 2011 - 21:21
Kontaktovat uživatele:

Re: HDBOX 9105+ - problikává v intervalech obraz

Příspěvek od elektrikar05 »

AHoj.
Mám podobný problém.
Dostal se mi do ruky starší IPbox 99 HD, kde je Image vyvedené na USB -vpředu.
V boxu je ofiko Image a nijak neupravované.
Po připojení do elektriky, system nastartoval v pořádku.... jedná se o info na display, kdo to zná, tak ví o čem píši.
Dále poté co anjel system, a měl se zobrazit obraz CT24, tak toto nenajelo standartním způsobem.
Obraz se zobzrazil, probliknul asi na 2 - 3 vteřiny, a potom potemněl. Po chvilce tmy, nepravidelně pár sec. až několik 10 sec. opět se obraz zobrazil a pak, jen na vteřinu či dvě . a zase tma.
Podíval jsem se na plošný spoj napájení a viděl jsem tam dva odepsané kondenzátory, ty jsem vyměnil, ale závada se stále projevuje.
nevím co to může být.
porad´te.
díky.
VU +solo4k, VU +solo2, VTI 15.0.0
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“