HD box 9105 plus problém s externým HDD

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
baracuda2233
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 25.únor 2010 - 22:23

HD box 9105 plus problém s externým HDD

Příspěvek od baracuda2233 »

Zdravím potreboval by som pomôcť mám dva externé hdd oba sú formátované na NTFS oba mi načíta po pripojení na telku no seagate backup plus 1tb mi v pohode načíta a môžem naň nahrávať a pozerať z neho filmy keď ho pripojím k prijímaču no nový western digital elements 750gb mi síce načíta aj na pprijímači no keď naň chcem nahrávať a zapnem nahrávanie tak mi vypíše nedostatok miesta na disku a nenačíta mi ani filmy ktoré som naň uložil ale pritom už som pripojil disk keď bol úplne prázdny. Vie mi niekto poradiť v čom môže byť chyba? Ďakujem
Uživatelský avatar
By.Bob
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 102
Registrován: 14.březen 2015 - 19:36
Bydliště: IRL

Re: HD box 9105 plus problém s externým HDD

Příspěvek od By.Bob »

baracuda2233 píše:Zdravím potreboval by som pomôcť mám dva externé hdd oba sú formátované na NTFS oba mi načíta po pripojení na telku no seagate backup plus 1tb mi v pohode načíta a môžem naň nahrávať a pozerať z neho filmy keď ho pripojím k prijímaču no nový western digital elements 750gb mi síce načíta aj na pprijímači no keď naň chcem nahrávať a zapnem nahrávanie tak mi vypíše nedostatok miesta na disku a nenačíta mi ani filmy ktoré som naň uložil ale pritom už som pripojil disk keď bol úplne prázdny. Vie mi niekto poradiť v čom môže byť chyba? Ďakujem
Ahoj muzes nahravat bez problemu. Pripoj si ten hdd a vytvor si vnem.slozku movie a mas to vyresene. Muzes nahravat i prehravat. A nemusis jej formatovat a muzes jej nechat na NTFS.
Obrázek
Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“