HD BOX 9105+ spánek pevného disku

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Xonik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 10.září 2009 - 5:27

HD BOX 9105+ spánek pevného disku

Příspěvek od Xonik »

Zdravím všechny. Mám následující problém. Měl jsem k HD Boxu připojený externí disk od Toshiby. Disk se normálně uspával a zase roztáčel, tak jak jej HD BOX potřeboval. Poté mi odešla elektronika z toho extérního (originálního) rámečku a tak jsem koupil druhý externí rámeček pro původní disk Toshiba, ale disk se točí nonstop 24 hodin denně a neuspává se.
Předpokládám že to bude tím extérním boxem. Nemáte někdo zkušenost jaký rámeček koupit, aby mohl 9105+ ten disk obsluhovat sám ?
Ještě připíšu že rámeček má vlastní kolébkový vypínač kterým se dá manuálně vypnout a zapnout. A je značky AXAGO EE35-YA3 3,5" USB 3.0

Předem všem děkuji za tipy.
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: HD BOX 9105+ spánek pevného disku

Příspěvek od 11chloe »

Jede na tom enigma , nebo originál image ?
Xonik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 10.září 2009 - 5:27

Re: HD BOX 9105+ spánek pevného disku

Příspěvek od Xonik »

Je tam original img.
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: HD BOX 9105+ spánek pevného disku

Příspěvek od 11chloe »

Jenom odhaduju, ale usb 3 disk by měl zvládnout softwarové uspání disku. Nejdřív bych si to ověřil například na PC , nebo by to měl umět i box s enigmou. Pokud to funguje tak je otázkou jestli to podporuje i tvůj firmware. Jestli ne tak je ještě šance že jsou v image linuxové nástroje co to zvládnou a pokud ne , tak máš prostě smůlu.
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“