HD Box9105+ - funkce tlačítek DO

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Jirinekk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 14.listopad 2016 - 7:49

HD Box9105+ - funkce tlačítek DO

Příspěvek od Jirinekk »

Ahoj ve spolek.Prosím o radu.Mám nově HD BOX 9105+, kamarád mi nainstaloval Enigmu2, skylink chodi jak vyšitej.Problém mám v tom, že některé tlačítka na DO po této instalaci Enigmy mají jinou funkci, než by měly mít.Nejvice mě štvou 3 tlačítka v řadě dole nad číslicema - původně mají mít fukci PIP a teď když některé zmáčknu, tak se HD BOX zresetuje??? Dálší tlačítka, které mají jinou funkci jsou RECAL, FAV a EPG. Nejvíc mě ale fakt štvou ty 3 x PIP a jejich RESET. Neexistuje nějaká fičůrka, jak těm tlačítkům přiřadit jinou funkci???

Díky za případné nápady.
neo9105+
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 21.březen 2016 - 15:59

Re: HD Box9105+ - funkce tlačítek DO

Příspěvek od neo9105+ »

Asi by chtělo napsat o jakou enigmu se jedná, ale určitě tlačítka nastavit jdou!
Jirinekk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 14.listopad 2016 - 7:49

Re: HD Box9105+ - funkce tlačítek DO

Příspěvek od Jirinekk »

V úterý HD Box přeinstalujeme, tak zjistím, o jakou verzi se jedná.
V Dreamsetu jsem vyplňoval Enigma 2 verze 4 (HTML...), ale to asi není ono.
Po přeinstalaci dám vědět, jak to vypadá a případně doplním verzi Enigmy.
Díky a zatím ahoj.
Jirinekk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 14.listopad 2016 - 7:49

Re: HD Box9105+ - funkce tlačítek DO

Příspěvek od Jirinekk »

Tak verzi jsem měl Platino feb 5 2013 a jak jsem se na foru dočetl, tak toto rorložení funkcí tlačítek je O.K. (viz http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=215&t=50827 ) Něco jsem tu pročetl a zkusil verzi Opendroid 5.5. U té mi zase vadil pomalý náběh a nutnost stále zasunuté USB flešky. Vrátil jsem se tedy k verzi Platino - je svižná a je v internal flash. Mám tedy prosbičku - šlo by si nekinfigurovat některá tlačítka na DO k obrazu svému? Dále, existuje nějaký plugin na přehrávání full hd mkv videí? ( některá tato videa při přehráváni v HD Boxu nepatrně cukají a některá se nepřehrají vůbec - TV je přehraje bez problémů ) Nebo poslední možnost, existuje nějaká nevější (než 2013) spolehlivá verze FW do internal flash?
Děkuji za případnou pomoc :roll:
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“