hdbox 9105+ sa nepripoji

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
mikysupra
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 135
Registrován: 16.březen 2009 - 22:58

hdbox 9105+ sa nepripoji

Příspěvek od mikysupra »

Nazdar Zvláštny problém-uz druhykrát sa mi stalo , že sa mi box nepripojí na smart televizor LG. Televízor zobrazuje ,že je pripojene na HDMI , ale obraz nikde. Po vypnuti a zapnuti aj v zadu vypínačom nabehne uvodne zobrazenie enigmy opendroid , ale potom len tma. Nereaguje na žiadny iny port hdmi . Pomôže až preflashovanie enigmy. Nestretol sa niekto s takou chybou? diik
porim
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 12.duben 2011 - 21:19

Re: hdbox 9105+ sa nepripoji

Příspěvek od porim »

postupne odchadza vstup HDMI v TV. Je to casta chyba LG . Skus na inom TV a vyskusaj vstupy inym zdrojom signalu napr, DVD
mikysupra
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 135
Registrován: 16.březen 2009 - 22:58

Re: hdbox 9105+ sa nepripoji

Příspěvek od mikysupra »

No nesúhlasím. Iný zdroj pripojí televízor v pohode.. Chyba bude v HD boxe.. Len neviem, ci to nerobí ta Enigma.
Uživatelský avatar
stupel2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 03.březen 2007 - 16:42
Bydliště: TT

Re: hdbox 9105+ sa nepripoji

Příspěvek od stupel2 »

:thankyou: :thankyou: Dobrý deň.Mám ren istÿ problém,box po dlhej dobe začal často mrznúť po enigmou2,tak som ho preflešoval na opendroid 5,5 -všetko ok do prvého vypnutia potom čierna obrazovka.Úvodne logo nabehne a potom tma,preflešované a vyskušané na iných tv .Zapnúť a vypnúť s dialkovym ide dokonca prepina aj kanaly na disleji a aj hodiny funguju po vypnuti,vypada to ako keby si sam prepol rozlušenie alebo výstup(tlačítko vformat na dilkovom v tomto stave nefunkčné)Poprosím o radu ďakujem
VU+DUO,500 GB HDD,VTI 6.0.5
IP BOX4OOS,Neumo 2.13.6.slon7.HDD 160GB
HD Box 9105+,sietovy HDD 1TB
Ariva 202E
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“