500HD + Irdeto M7

Fórum pre diskusiu k prijímačom AB Cryptobox 500HD a 550HD

Moderátor: sraeP

Uživatelský avatar
Radboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 14.listopad 2007 - 8:11
satelitni prijimac: AB Cryptobox 500HD
Bydliště: Vranov nad Topľou

500HD + Irdeto M7

Příspěvek od Radboy »

Zdravím,

ide o jednú z prvých Irdeto M7 kariet. Fungovala mi dosť dlho v 500HD. Chvíľu som ju nepoužíval a šľapala v ňom až doteraz ICE karta v pohode. Keď som opäť skúsil M7 kartu, tak mi to v menu ukazuje, že ju načítalo: Irdeto a jej číslo, no na obrazovke to vypisuje stále kódovaný kanál. Karta v oficialnom CA modul v inom prijímači funguje OK.
Je nejaký SW pre 500HD aby v ňom fungovala Irdeto M7 karta.

Vďaka.
Obrázek
AB Cryptobox 500HD, Switch:EMP-centauri,2x80Fe, 39E, 28,5E-23,5E-19,2E-13E-5E-1W-4E
majkofric
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 16.září 2008 - 12:37
satelitni prijimac: Vuo+Uno4KSE Showbo00 HD PRO256

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od majkofric »

Radboy píše:Zdravím,

ide o jednú z prvých Irdeto M7 kariet. Fungovala mi dosť dlho v 500HD. Chvíľu som ju nepoužíval a šľapala v ňom až doteraz ICE karta v pohode. Keď som opäť skúsil M7 kartu, tak mi to v menu ukazuje, že ju načítalo: Irdeto a jej číslo, no na obrazovke to vypisuje stále kódovaný kanál. Karta v oficialnom CA modul v inom prijímači funguje OK.
Je nejaký SW pre 500HD aby v ňom fungovala Irdeto M7 karta.

Vďaka.

Nie iba v module
Vuo+Uno 4K SE,Showbox Vitamín 5000 HD PRO256,AB IPBOX 9000HD, HDBOX 9105+
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od MarekMM »

Radboy píše:Zdravím,

ide o jednú z prvých Irdeto M7 kariet. Fungovala mi dosť dlho v 500HD. Chvíľu som ju nepoužíval a šľapala v ňom až doteraz ICE karta v pohode. Keď som opäť skúsil M7 kartu, tak mi to v menu ukazuje, že ju načítalo: Irdeto a jej číslo, no na obrazovke to vypisuje stále kódovaný kanál. Karta v oficialnom CA modul v inom prijímači funguje OK.
Je nejaký SW pre 500HD aby v ňom fungovala Irdeto M7 karta.

Vďaka.
Karta z prvej série Skylink kariet takzvaných M7 funguje v AB Cryptoboxox aspoň u mňa zatiaľ bez problému. :good:
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 677
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od furko »

MarekMM píše:
Karta z prvej série Skylink kariet takzvaných M7 funguje v AB Cryptoboxox aspoň u mňa zatiaľ bez problému. :good:
Záleží od série, M7 už začal posielať ins. s vyšším zabezpečením Layer2B na určité série kariet.
Uživatelský avatar
Radboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 14.listopad 2007 - 8:11
satelitni prijimac: AB Cryptobox 500HD
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od Radboy »

MarekMM píše:
Radboy píše:Zdravím,

ide o jednú z prvých Irdeto M7 kariet. Fungovala mi dosť dlho v 500HD. Chvíľu som ju nepoužíval a šľapala v ňom až doteraz ICE karta v pohode. Keď som opäť skúsil M7 kartu, tak mi to v menu ukazuje, že ju načítalo: Irdeto a jej číslo, no na obrazovke to vypisuje stále kódovaný kanál. Karta v oficialnom CA modul v inom prijímači funguje OK.
Je nejaký SW pre 500HD aby v ňom fungovala Irdeto M7 karta.

Vďaka.
Karta z prvej série Skylink kariet takzvaných M7 funguje v AB Cryptoboxox aspoň u mňa zatiaľ bez problému. :good:
... aky firmware alebo patch v nom nas??
Obrázek
AB Cryptobox 500HD, Switch:EMP-centauri,2x80Fe, 39E, 28,5E-23,5E-19,2E-13E-5E-1W-4E
Uživatelský avatar
Radboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 14.listopad 2007 - 8:11
satelitni prijimac: AB Cryptobox 500HD
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od Radboy »

Teraz som tú kartu skúšal v 650 a to iste. Vie, že som vložil IRDETO kartu, no na obrazovke iba tma a kódovaný kanál. A v CA module v telke Samsung ide v poho. Takže ani 650 nestačí na IRDETO SKY LINK???
Obrázek
AB Cryptobox 500HD, Switch:EMP-centauri,2x80Fe, 39E, 28,5E-23,5E-19,2E-13E-5E-1W-4E
Uživatelský avatar
mirech1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 02.červen 2011 - 21:53

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od mirech1 »

ahoj

potvrdzujem AB cryptobox 550 prestala prednedavnom komunikovat s IRDETO 0624, skoncila asi po 3r bezchybného fungovania. Kartu sice nacita ale "nehraje to" . A bola to jedna s cislom 420... Ked som volal inžinierom do Skylinku samozrejme nic nemenili.

fw bol posledny dostupny patch. ale ani po vymene za starsie verzie to nepomohlo:-(
VU+DUO2 * OpenBH * Oscam + Mgcamd *
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od dlhe_pole »

mirech1 píše:ahoj

potvrdzujem AB cryptobox 550 prestala prednedavnom komunikovat s IRDETO 0624, skoncila asi po 3r bezchybného fungovania. Kartu sice nacita ale "nehraje to" . A bola to jedna s cislom 420... Ked som volal inžinierom do Skylinku samozrejme nic nemenili.

fw bol posledny dostupny patch. ale ani po vymene za starsie verzie to nepomohlo:-(
a mas vari na to abcomackom shitiku nalepku skylink ready ? že nie, tak preco potom volas do skylinku.. ci to ty bezne tak robievas ze ked sa ti pokazi trabant volas do samsungu ze preco nejde ? :lol:
Uživatelský avatar
mirech1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 02.červen 2011 - 21:53

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od mirech1 »

ni nemam... neviem na co kladies tuto otazku, a myslim ze vacsina ludi na tomto fore nema na prijimaci nalepku Sk.. ready.

Len som si chcel postazovat na lamparni.. aby vedeli ako dobre to robia.

p.s. ak si platis služby tak mas narok aj na podporu ktoru ponukaju.. a ked to cez 3 roky fungovalo preco to uz dnes nefunguje ?

dalej to prosim nerozoberajme je to zbytocne marnit cas .. ta odpoved nebola urcena tebe ale ludom ktorych to zaujima a riesia obdobne problemy.

:thankyou:
VU+DUO2 * OpenBH * Oscam + Mgcamd *
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od dlhe_pole »

mirech1 píše:ni nemam... neviem na co kladies tuto otazku, a myslim ze vacsina ludi na tomto fore nema na prijimaci nalepku Sk.. ready.

Len som si chcel postazovat na lamparni.. aby vedeli ako dobre to robia.

p.s. ak si platis služby tak mas narok aj na podporu ktoru ponukaju.. a ked to cez 3 roky fungovalo preco to uz dnes nefunguje ?

dalej to prosim nerozoberajme je to zbytocne marnit cas .. ta odpoved nebola urcena tebe ale ludom ktorych to zaujima a riesia obdobne problemy.

:thankyou:
zrejme si zaspal dobu..

1, skylink nikdy nedeklaroval ze v unicitackach bude navzdy fungovat ice/irdeto karta, skor naopak
2, ak si chcel usetrit mal si kupovat prijimac vo vyssej cenovej kategorii a nie cinske blato
3, tu neexistuju normalni ludia, ale iba odrbavaci a sharovaci.. teda cest par vynimkam
joe6pack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: 30.prosinec 2008 - 1:07

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od joe6pack »

dlhe_pole píše:...
3, tu neexistuju normalni ludia, ale iba odrbavaci a sharovaci.. teda cest par vynimkam
:o :lol:
Uživatelský avatar
mirech1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 02.červen 2011 - 21:53

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od mirech1 »

zrejme ano...
1, to viem
2, nekupoval som ja ... ale rodina, aj tak je to jedno.
3, este ze si tu ty ..


ps. ked si taky zastanca skylink ready prijimacov... staci sa pozriet do historie aky odpad skylink a firmy im podobne licencuju ako skylink ready. Drviva vacsina tych prijimacov bola a je cinsky hnoj , su s nimi problemy .. su pomale , sekaju .. atd.. a to sa asi nemusime bavit o tom ako kopa tychto ready boxov vypadavala po zapnuti surflocku.. a inych pokusov skylinku o zvyseni bezpecnosti..
VU+DUO2 * OpenBH * Oscam + Mgcamd *
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od dlhe_pole »

mirech1 píše:zrejme ano...

ps. ked si taky zastanca skylink ready prijimacov... staci sa pozriet do historie aky odpad skylink a firmy im podobne licencuju ako skylink ready. Drviva vacsina tych prijimacov bola a je cinsky hnoj , su s nimi problemy .. su pomale , sekaju .. atd.. a to sa asi nemusime bavit o tom ako kopa tychto ready boxov vypadavala po zapnuti surflocku.. a inych pokusov skylinku o zvyseni bezpecnosti..
neni som zastanca ready prijimacov..
anosu shitne urcite znacky ready prijimacov, ale treba sa zamysliet aj preco.. pretoze tu je to kazdy kolenovrt a hadam nebude kupovat box za 100 evri s nalepkou skylink ready ked s takou nalepkou je aj box za 60 evri.. robite si to sami chlapci.. ved ten velkoobchodak ma len 2 moznosti:
1, dat si to urobit v cine a tlacit cenu dole na ukor kvality
2, opajcovat niekomu box

a su aj ti vychcanejsi ktory opajcnu box a stlacia cenu dole.. ku prikladu zircon, alma, abcom ready šrot, resetkove kaňony ..
vlada
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 121
Registrován: 18.březen 2006 - 15:00
Kontaktovat uživatele:

Re: 500HD + Irdeto M7

Příspěvek od vlada »

mirech1 píše:zrejme ano...
1, to viem
2, nekupoval som ja ... ale rodina, aj tak je to jedno.
3, este ze si tu ty ..


ps. ked si taky zastanca skylink ready prijimacov... staci sa pozriet do historie aky odpad skylink a firmy im podobne licencuju ako skylink ready. Drviva vacsina tych prijimacov bola a je cinsky hnoj , su s nimi problemy .. su pomale , sekaju .. atd.. a to sa asi nemusime bavit o tom ako kopa tychto ready boxov vypadavala po zapnuti surflocku.. a inych pokusov skylinku o zvyseni bezpecnosti..
Jarda ti na kartě zapnul dynamický camkey... :D
richtar20
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 07.leden 2013 - 22:01

Re: Jaky sat. příjímač koupit

Příspěvek od richtar20 »

Zdravím, dokážem TA3 teraz rozkodovať aj na ab cryptobox 500hd? Ak nie aký prímač kúpiť, aby išlo to ta3 a aby sa dala zdielať skylink karta z jedného na druhý prímač.
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Jaky sat. příjímač koupit

Příspěvek od tomko »

ak sa nedá prepnuť do irdeto režimu, tak kúpiť akýkoĺvek linux prijímac , nastaviť ho ako server
Uživatelský avatar
rudich
Odborník
Odborník
Příspěvky: 306
Registrován: 09.říjen 2011 - 15:01
satelitni prijimac: Xtrend,Gigablue,Dm900
Bydliště: SK

Re: Jaky sat. příjímač koupit

Příspěvek od rudich »

Cryptobox 500 sa dá prepnúť na irdeto 0624
TA3 pôjde.
Xtrend,Gigablue,Dm900
richtar20
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 07.leden 2013 - 22:01

Re: Jaky sat. příjímač koupit

Příspěvek od richtar20 »

Ako ten Cryptobox 500 prepnem na to irdeto??...pozeral som či sa to dá niekde prepnúť a nič také som tam nenašiel.
Uživatelský avatar
rudich
Odborník
Odborník
Příspěvky: 306
Registrován: 09.říjen 2011 - 15:01
satelitni prijimac: Xtrend,Gigablue,Dm900
Bydliště: SK

Re: Jaky sat. příjímač koupit

Příspěvek od rudich »

Menu /nastavenie/cryptovorks/ok
a tam prednes buď irdeto, cryp. , auto,
Myslím že tak
Xtrend,Gigablue,Dm900
richtar20
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 07.leden 2013 - 22:01

Re: Jaky sat. příjímač koupit

Příspěvek od richtar20 »

Keď dám na cryptoworks ok, tak tam skočí toto: foto v prílohe
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse - AB Cryptobox 500HD , 550HD , 500HD Mini“