Skytec HD Nerine

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

moulikpeta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 05.červenec 2007 - 13:12
satelitni prijimac: sarajevo
Bydliště: Paraguay
Kontaktovat uživatele:

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od moulikpeta »

vaskee píše:............
hanis tu neco,co pak tvrdis ,ze jsi ani nevyskousel!!!!!!
takovy strelce mam nejradsi
ja tvrdim ,ze na fortisech je uplne stejne pouzitelnej jako kazdej jinej skin, pouze nedoporucuju pouzivat perm. bitrate info,binarka neni z nejlepsich a nechava po sobe zombiky
vaskee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 13.září 2013 - 16:26

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od vaskee »

moulikpeta píše:
vaskee píše:............
hanis tu neco,co pak tvrdis ,ze jsi ani nevyskousel!!!!!!
takovy strelce mam nejradsi
ja tvrdim ,ze na fortisech je uplne stejne pouzitelnej jako kazdej jinej skin, pouze nedoporucuju pouzivat perm. bitrate info,binarka neni z nejlepsich a nechava po sobe zombiky
proboha, clovece, jsi tatar anebo jen nechces rozumet tomu, co se tady pro tebe snazim obsirne vysvetlit neb jeden prispevek ti ocividne nestaci.

nikdo tady nic nehani, pisi svou uzivatelskou zkusenost s timto skinem (opakuji) v defaultnim nastaveni. pokud neco nainstaluji a dany software neni zavisly na architekture (jak tvrdis), tak ocekavam, ze bude fungovat optimalne. ze nebudu muset vypinat tam to nebo ono, aby mi neprodluzoval odezvy pri vykreslovani menu a samotnem prepinani. tohle se deje, to je ma zkusenost. me osobne vadi narust i 0.5s (a pokud si vzpominam, bylo to horsi nez 0.5s).

ostatne, jak uz tady nekdo napsal, hdglass nejlepe funguje na mipsel procesorech (tuhle vetu si precti alespon 5x, aby jsi ji zaznamenal a zpracoval). se zakladnim nastavenim se box znatelne zpomali. pokud ty osobne necitis rozdil je zbytecne dal neco resit. ono je to ve tvem pripade koukam zbytecne i tak neb budes placat porad to sve.
Skytec Nerine + openATV
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od efendy55 »

presne tak najlepšie a najrýchlejšie ide na mips procesoroch /skin HD-GLASS / tým je to šum a fuk . :ROFL: samozrejme ide aj na iných ,len už sú troška lenivejšie pri prepnutí a nedaj bože ak idú aj ako server v oscame s kartou , ale bez karty len ako klient idú celkom slušne . osobne odskúšané na hdboxe-7111 a aline-8900 . o dreamboxe,vu+ a dokonca xpeede ktoré majú mips platí čo som písal . :good:
Všetko 4K
vaskee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 13.září 2013 - 16:26

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od vaskee »

efendy55 píše:ide aj na iných ,len už sú troška lenivejšie pri prepnutí
dekuji. to je to, co moulikpeta ne ze nedokaze, ale nechce akceptovat. ma me nejspis za nejakeho jouzu, ktery do sveta linuxu spadl predevcirem z jahody na znak.

pokud mu hdglass na fortisu jede stejne svizne jako s defaultnim skinem, pak si rad prectu jeho konfiguraci. to by tato diskuze vsak musela byt vecna a ne plna invektiv, odvadejici od jadra veci smerem k osobnim urazkam. k tomu uz jsem vsak rekl dost a nehodlam ji timto smerem dal rozvijet. tecka
Skytec Nerine + openATV
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od efendy55 »

ak ti to pomôže tak hd-glass mám aj v hdboxe-7110 cez oscam ako klient prepína celkom rýchlo , ale ked už do neho strčím kartu a pripojím 3- klientov tak to už poznať , ale aj dosť záleží na image . tuším že tam mám niečo od pkteam ,ale už neviem presne čo /momentálne ho mám komplet odpojený / ved sa to dá jednoducho zistiť v čom je rýchlejší či v hd-glasse ,alebo v defaltnom skine a ten rozdiel hned zbadáte kde a ako rýchlo vám prepne . samozrejme čím viac funkcií máte nastavené v hd.glasse aby vám zobrazoval tak je to pomalšie a nedaj bože máte tam nastavený bitrate tak konkrétne u mňa v hdglesse to trvá aj 5-sec a samozrejme je rozdiel aj ked prepínate medzi tp a družicami . :poklona: ináč tiež používam hd-glasss na všetkých satelitoch doma ,ale okrem toho hdboxu mám všetky mipsel .
Všetko 4K
moulikpeta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 05.červenec 2007 - 13:12
satelitni prijimac: sarajevo
Bydliště: Paraguay
Kontaktovat uživatele:

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od moulikpeta »

vaskee píše:........
si tu nevyskakuj .precti si zvasty co pises od zacatku
hlasky typu at se podivam do top,prekompilovavany atd...
stravil jsem hodiny na tom(a co potom shamann ,kteryho jsem fest zamestnaval) ,aby ten skin na stckach fungoval od sameho zacatku.a to jen kuli odlisnostem v img pro dream a v ty dobe ipboxech.od ty doby vse pokrocilo ,takze neni uz moc veci ktery delaj rozdil mezi mips a st img zjednodusene receno ,ale to ty asi nepochopis nikdy.
jen me stve ,ze takovy radoby odbornici pisou radoby vedecky a zasvecene kraviny o vecech o kterejch nemaj nejmensi paru.
ten skin dnes i diky vykonu fortisu funguje naprosto stejne jako na dreamech a to ze si to nekdo neumi nastavait to uz je jeho vec , primo ve skinu je obsahla napoveda
moulikpeta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 05.červenec 2007 - 13:12
satelitni prijimac: sarajevo
Bydliště: Paraguay
Kontaktovat uživatele:

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od moulikpeta »

efendy55 píše:....... .
o bitrate uz jsem tu psal .je mizernej bitrategenerator ,bohuzel jinej neni . proto nedoporucuju pouzivat
PS:
takhle prepina nerine s hdglass http://leteckaposta.cz/716133819
moulikpeta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 05.červenec 2007 - 13:12
satelitni prijimac: sarajevo
Bydliště: Paraguay
Kontaktovat uživatele:

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od moulikpeta »

prikladam screeny s nastavenim
a podotykam, ze pouzivam vlastni oscam binary a par vlastnich zmen v img
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
vaskee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 13.září 2013 - 16:26

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od vaskee »

moulikpeta píše:
vaskee píše:........
si tu nevyskakuj .precti si zvasty co pises od zacatku
hlasky typu at se podivam do top,prekompilovavany atd...
stravil jsem hodiny na tom(a co potom shamann ,kteryho jsem fest zamestnaval) ,aby ten skin na stckach fungoval od sameho zacatku.a to jen kuli odlisnostem v img pro dream a v ty dobe ipboxech.od ty doby vse pokrocilo ,takze neni uz moc veci ktery delaj rozdil mezi mips a st img zjednodusene receno ,ale to ty asi nepochopis nikdy.
jen me stve ,ze takovy radoby odbornici pisou radoby vedecky a zasvecene kraviny o vecech o kterejch nemaj nejmensi paru.
ten skin dnes i diky vykonu fortisu funguje naprosto stejne jako na dreamech a to ze si to nekdo neumi nastavait to uz je jeho vec , primo ve skinu je obsahla napoveda
a co ti s topem neni jasne? pokud ti "cokoliv" vola jakoukoliv binarku, tak v topu samozrejme vidis, jak dana binarka vytezuje procesor a kolik pameti je pro tento proces alokovano. konfigurace nixovych platforem a potazmo rekompilace nejruznejsich zdrojaku je jen tak na okraj teto plodne diskuze mou obzivou. jestli ti toto pripada jako radoby odborny kec, to je uz pouze tvuj problem, co ti na to mam vic rict? nezlob se, ale i tve vyjadrovani je na urovni burana, ktery ac nekde neco konfiguroval, nema paru, jak veci funguji o uroven niz. ted jsem se presvedcil, ze s takovymi pitomci nema smysl diskutovat.
Skytec Nerine + openATV
vaskee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 13.září 2013 - 16:26

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od vaskee »

efendy55 píše:ak ti to pomôže tak hd-glass mám aj v hdboxe-7110 cez oscam ako klient prepína celkom rýchlo , ale ked už do neho strčím kartu a pripojím 3- klientov tak to už poznať , ale aj dosť záleží na image . tuším že tam mám niečo od pkteam ,ale už neviem presne čo /momentálne ho mám komplet odpojený / ved sa to dá jednoducho zistiť v čom je rýchlejší či v hd-glasse ,alebo v defaltnom skine a ten rozdiel hned zbadáte kde a ako rýchlo vám prepne . samozrejme čím viac funkcií máte nastavené v hd.glasse aby vám zobrazoval tak je to pomalšie a nedaj bože máte tam nastavený bitrate tak konkrétne u mňa v hdglesse to trvá aj 5-sec a samozrejme je rozdiel aj ked prepínate medzi tp a družicami . :poklona: ináč tiež používam hd-glasss na všetkých satelitoch doma ,ale okrem toho hdboxu mám všetky mipsel .
ano, souhlasim, dava to smysl. ja jedu na hd ready v posledni verzi, oscam mi bezi jako server, na ktery se pres newcamd pripojuje mgcamd jako kient. jeden thread pristupuje na localhost ke karte ve ctecce a druhy na vzdaleny server. take pres newcamd. o prioritu vys bezi mgcamd jako emulator.

na konfiguraci hdglasu se musim znovu podivat. tenkrat jsem se s ni nezabyval neb jsem predpokladal, ze uz je optimalne predkonfigurovan. take jsem cetl nazor, ze na fortisu je proste pomalejsi. zel bohu pomalejsi odezvu oproti defaultnimu skinu jsem zaznamenal i ja, proto jsem hdglass uz dale neresil.

jak uz tady vsak vic lidi napsalo, je treba si s konfiguraci pohrat. v tom problem nevidim a ve volne chvili na to mrknu. : )

diky za rozumny vstup do tehle diskze.
Skytec Nerine + openATV
moulikpeta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 05.červenec 2007 - 13:12
satelitni prijimac: sarajevo
Bydliště: Paraguay
Kontaktovat uživatele:

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od moulikpeta »

vaskee píše:[
a co ti s topem neni jasne? pokud ti "cokoliv" vola jakoukoliv binarku, tak v topu samozrejme vidis, jak dana binarka vytezuje procesor a kolik pameti je pro tento proces alokovano. konfigurace nixovych platforem a potazmo rekompilace nejruznejsich zdrojaku je jen tak na okraj teto plodne diskuze mou obzivou. jestli ti toto pripada jako radoby odborny kec, to je uz pouze tvuj problem, co ti na to mam vic rict? nezlob se, ale i tve vyjadrovani je na urovni burana, ktery ac nekde neco konfiguroval, nema paru, jak veci funguji o uroven niz. ted jsem se presvedcil, ze s takovymi pitomci nema smysl diskutovat.
1.- prikazem top si se ohanel hned v prvni odpovedi ,aniz by jsi tusil , ze se spouti nejake binarky
tvrdis ,ze jsi skin skousel v default nasatveni,kde neni aktivni!!!!!!tak jak jsi ji v mohl nekde videt bezet?
2. - vysvetli mi duvod proc by se melo v pythonu pro E2 cokoliv rekompiílovat?
momentalne snad vse pouziva verzi 2.7 a hlavne kde by si prisel ke zdrojakum , a pochybuju ,ze si neco dokazes dekompilovat do takoveho stavu aby jsi cetl vysledek znak od znaku, i kdyz netvrdim ze to nejde jde to,borci od PKT by bez toho nemeli snad nic

3. nepochybuju ,ze umis naistalovat ubuntu a par balicku jak se tady hrde kasas a i urcite zadat make prikaz

4. nechovam se jako hulvat,a do problematiky vidim vic nez si myslis,ikdyz nemam duvod se v tom nejak obhajovat
ja jen branim neco, v cem mam prsty, a o cem vim ,ze konkretne na fortisech funguje naprosto stejne jak na DMM
uplne stejne se vse odvijelo s pluginem clearmem, kterej je mimochodem moje dite ,a dnes je soucasti snad kazdy img at jako samotny plugin ,nebo skryte (vidte hosani polsky PKTeam)
taky se nasli borci co tvrdili ,ze jim to brzdi box a ruzny zvasty a ted to pouziva kazdej a obcas i bez toho ,ze by to tusil- viz posledni hyperion nebo jak se ten polskej zazrak jmenuje

5.- nikomu nenutim ,aby neco pouzival ,ale taky se nemaj psat nesmysly ,jak muzu o necem ,co jsem ani poradne nevyskousel napsat ze nefunguje? ano u ipboxu bylo znat ,ze 266mhz cpu nestiha,tim padem se pomaleji nacitalo info ,ale u fortisu uz to neplati
vaskee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 13.září 2013 - 16:26

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od vaskee »

moulikpeta píše:...
nemam chut se tady zrovna tobe obhajovat, co a kde jsem delal. ze svych deploymentu zminim napr. build produkcniho sip voice mail systemu pro mobilniho operatora h3g uk anebo polskeho orange, pripadne test system pro australskeho h3g. jestli se domnivas, ze tohle funguje na ubuntu, tak jsi opravdu vtipny.
co se ubuntu tyce, mas pravdu, nikdy jsem ji nezkousel, je na muj vkus az moc ohnuta a linuxove nestandartni (jako spousty dalsich dister).

pri instalaci vypsal instalacni skript par info zprav. uz tehdy jde videt, ze se nejedna o obycejny skin, ale o neco slozitejsiho. je tudiz velmi pravdepodobne, ze pri pouzivani uvidis nejake spoustene procesy. zrejme mas problem se svym egem, kdyz te tohle nuti pouzivat expresivni vyrazi jako "ohanet se topem".

a zase dokola. uz me nebavi to opakovbat snad po treti, kdyz jsi to poprve nezaznamenal nebo zamerne odignoroval, aby jsi se zase mohl rozcilovat a ukajet sve ego tim, jak jsi se ty - kral moulikpeta na necem podilel. : )
jestli je nebo neni napsany v pythonu, to je me jako uzivateli naprosty sumak. co se kompilaci zdrojaku tyce, toto je u obdobnych veci bezna praxe. ze to nekdo kodoval v pythonu a udelal takovej build je fakt, na kterem ja nic nezmenim. stejne tak, ze to mohlo byt releasnute i jinak a pak by platilo to, co jsem popisoval. jen ty se rozcilujes, ze pisu radoby odborne kecy. nikoliv mily pane, toto je bezna praxe. ze tebou nepolibena, za to ja uz nemuzu.

ad clearmem. a? to si mam sednout na prdel? :D vzdyt je to jednoduchy skript, ktery uvolnuje jednu cast operacni pameti. tohle by si dokazal napsat student gymnazia zacinajici s bashem. ale tahle diskuze me prestala bavit uz pri tvem druhem prispevku. nehodlam ji rozvetvovat neb pri tve mentalite je velmi pravdepodobne, ze se zase neceho chytnes a budem se tu hadat opet o hovne.

s jesitnymi, zapsklymi a zamindrakovanymi lidmi jako jsi ty nehodlam dal ztracet cas. uz tak jsem toho na tvou adresu naspal vic, nez by bylo zdravo.

ma rada na zaver. vzpamatuj se a premyslej nad sebou. tohle neni o hdglass, ale o tom, ze se chovas jako idiot, ktery nedokaze prijmou fakt i z jine perspektivy. urcite nejsem sam, kdo na tvuj osobnostni problem jiz v minulosti narazil. pokud se nad touhle kratkou rozpravou zamyslis, urcite v budoucnu eliminujes pocet lidi, kteri te nazvou podobne jako ja, kretenem.
Skytec Nerine + openATV
pobox
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 151
Registrován: 31.prosinec 2006 - 17:11

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od pobox »

moulikpeta píše: borci od PKT by bez toho nemeli snad nic
chces povedat ze borci od PKT len kopiruju ?

ja samozrejme neviem co a ako robia a ani neviem co mas presne na mysli pod spominanym pojmom.
len nechapem, ze ak iba kopiruju, ako potom dokazu tie ich SW spristupnit castokrat skor nez ostatni

moulikpeta píše: do problematiky vidim vic nez si myslis,ikdyz nemam duvod se v tom nejak obhajovat
no ano - obcas sa mi zda ze vidis aj ovela dalej ... (napr. ako samotny programatori)

moulikpeta píše: uplne stejne se vse odvijelo s pluginem clearmem, kterej je mimochodem moje dite ,a dnes je soucasti snad kazdy img at jako samotny plugin ,nebo skryte (vidte hosani polsky PKTeam)
taky se nasli borci co tvrdili ,ze jim to brzdi box a ruzny zvasty a ted to pouziva kazdej a obcas i bez toho ,ze by to tusil- viz posledni hyperion nebo jak se ten polskej zazrak jmenuje
pouzivam aj posledny Hyperion a obcas sledujem aj RAM - ale nevsimol som si ze by mi hodnota pouzitej RAM nejak zvlast kolisala (uvolnovala sa)

kde to teda "hosani od PKT" skryli ?

ja by som tu RAM mal radsej vyuzitu ako nevyuzitu
DM5XX & Original image + GP3 plugin - skin Kerni HD1 (by Gemini & advanced conf)
VuZero & Hyperion image
moulikpeta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 05.červenec 2007 - 13:12
satelitni prijimac: sarajevo
Bydliště: Paraguay
Kontaktovat uživatele:

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od moulikpeta »

pobox píše:...
mam komplet dekompilovanej hyperion a ano kradou jako straky ,muzes se zeptat shamanna nebo jirky kdyz neveris
Uživatelský avatar
Bohulka
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 23.červenec 2012 - 15:01
satelitni prijimac: IPBox 55-99HD IPBox 350 Prime
Bydliště: Ireland

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od Bohulka »

vaskee píše:
moulikpeta píše:...
nemam chut se tady zrovna tobe obhajovat, co a kde jsem delal. ze svych deploymentu zminim napr. build produkcniho sip voice mail systemu pro mobilniho operatora h3g uk anebo polskeho orange, pripadne test system pro australskeho h3g. jestli se domnivas, ze tohle funguje na ubuntu, tak jsi opravdu vtipny.
co se ubuntu tyce, mas pravdu, nikdy jsem ji nezkousel, je na muj vkus az moc ohnuta a linuxove nestandartni (jako spousty dalsich dister).

pri instalaci vypsal instalacni skript par info zprav. uz tehdy jde videt, ze se nejedna o obycejny skin, ale o neco slozitejsiho. je tudiz velmi pravdepodobne, ze pri pouzivani uvidis nejake spoustene procesy. zrejme mas problem se svym egem, kdyz te tohle nuti pouzivat expresivni vyrazi jako "ohanet se topem".

a zase dokola. uz me nebavi to opakovbat snad po treti, kdyz jsi to poprve nezaznamenal nebo zamerne odignoroval, aby jsi se zase mohl rozcilovat a ukajet sve ego tim, jak jsi se ty - kral moulikpeta na necem podilel. : )
jestli je nebo neni napsany v pythonu, to je me jako uzivateli naprosty sumak. co se kompilaci zdrojaku tyce, toto je u obdobnych veci bezna praxe. ze to nekdo kodoval v pythonu a udelal takovej build je fakt, na kterem ja nic nezmenim. stejne tak, ze to mohlo byt releasnute i jinak a pak by platilo to, co jsem popisoval. jen ty se rozcilujes, ze pisu radoby odborne kecy. nikoliv mily pane, toto je bezna praxe. ze tebou nepolibena, za to ja uz nemuzu.

ad clearmem. a? to si mam sednout na prdel? :D vzdyt je to jednoduchy skript, ktery uvolnuje jednu cast operacni pameti. tohle by si dokazal napsat student gymnazia zacinajici s bashem. ale tahle diskuze me prestala bavit uz pri tvem druhem prispevku. nehodlam ji rozvetvovat neb pri tve mentalite je velmi pravdepodobne, ze se zase neceho chytnes a budem se tu hadat opet o hovne.

s jesitnymi, zapsklymi a zamindrakovanymi lidmi jako jsi ty nehodlam dal ztracet cas. uz tak jsem toho na tvou adresu naspal vic, nez by bylo zdravo.

ma rada na zaver. vzpamatuj se a premyslej nad sebou. tohle neni o hdglass, ale o tom, ze se chovas jako idiot, ktery nedokaze prijmou fakt i z jine perspektivy. urcite nejsem sam, kdo na tvuj osobnostni problem jiz v minulosti narazil. pokud se nad touhle kratkou rozpravou zamyslis, urcite v budoucnu eliminujes pocet lidi, kteri te nazvou podobne jako ja, kretenem.
Ahoj co to tady píšeš za kraviny. Podle tebe je vše strašné jednoduché a zvládne to studen prvního ročníku gymnázia co? Tak proč to teda řešíš? Tak to udělej ty a ukaž co v tobě je? Ale ty asi si nebyl ani v tom Prvním ročníku gymnázia tak to nezvládneš co? Pokud já vím tak HD Glass16 zatím nebyl překonán tak pokud si takoví frajer a místo urážek ukaž co v tobě je a udělej si vlasin skin a pak můžeš poučovat ostatní. V HD Glass16 není moc respektive žádná chyba která by bránila chodu a jiné činnosti provozu satelitních zařízeni. Co to znamená? Že moulikpeta co píše je přesně tak jak je a Shamann je proste kapacita co ví co děla. Není to skin jako každý jiny je to skin co je určeny pro vice druhu přijímačů a to znamená že to asi musí nějak sedět s ostatními funkcemi ne? Tak proč děláš s někoho blbce když ten BLBEC si asi ty. Tak přemýšlej sám nad sebou ty a ne ostatní. GSU a HD Glass16 je dokonala věc která sedí a jede bezvadné. Že ti něco nejde znamená že taková kapacita nejsi aby si poučoval. Je spousta začátečníku i odborníku co se vyznají v linuxové problematice a nedovolí si to co si dovoluješ ty. Na závěr fórum není proto aby se uráželo ale od toho aby se pomáhalo a podporovalo ve vývoji cos u tebe asi tak není. Přispěj něčím významným a pak urážej a Poučuj. Děkuji a omlouvám se že sem do tohoto musel vstoupit ale to sem nepatři taková debata. Dekuji za pochopeni
SKYPE:By.Bob
-----------------------------------
IPBox 55HD - 99HD IPBox 350 Prime - Sada Fortis - Skytec HD - HDBOX - Grafika
freeSat UPC Direct Thor 5-6 W0.8 Sky.UK 28.2E - HD Glass16 - Foreca - Glasssysutil - Enigma2-Openpli - Oscam-IPBox - Xcam
Jtag v1.3 - 1.4 - csfd

Obrázek
Uživatelský avatar
Bohulka
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 23.červenec 2012 - 15:01
satelitni prijimac: IPBox 55-99HD IPBox 350 Prime
Bydliště: Ireland

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od Bohulka »

pobox píše:
moulikpeta píše: borci od PKT by bez toho nemeli snad nic
chces povedat ze borci od PKT len kopiruju ?

ja samozrejme neviem co a ako robia a ani neviem co mas presne na mysli pod spominanym pojmom.
len nechapem, ze ak iba kopiruju, ako potom dokazu tie ich SW spristupnit castokrat skor nez ostatni

moulikpeta píše: do problematiky vidim vic nez si myslis,ikdyz nemam duvod se v tom nejak obhajovat
no ano - obcas sa mi zda ze vidis aj ovela dalej ... (napr. ako samotny programatori)

moulikpeta píše: uplne stejne se vse odvijelo s pluginem clearmem, kterej je mimochodem moje dite ,a dnes je soucasti snad kazdy img at jako samotny plugin ,nebo skryte (vidte hosani polsky PKTeam)
taky se nasli borci co tvrdili ,ze jim to brzdi box a ruzny zvasty a ted to pouziva kazdej a obcas i bez toho ,ze by to tusil- viz posledni hyperion nebo jak se ten polskej zazrak jmenuje
pouzivam aj posledny Hyperion a obcas sledujem aj RAM - ale nevsimol som si ze by mi hodnota pouzitej RAM nejak zvlast kolisala (uvolnovala sa)

kde to teda "hosani od PKT" skryli ?

ja by som tu RAM mal radsej vyuzitu ako nevyuzitu
Musim podporit moulikpeta. PKT sou profici v kopirovani. a privlasnovani si cizich souboru bez zeptani a vydavani za sve cos asi neni ta spravna cesta. Pokud si jineho nazoru asi vis proc. Urcite se jich zastavat nebudu. Nejsou jedini co to tak delaji. sou i taci co si neco pujci bez zeptani a prodavaji za 10euro cos je asi podle tebe spravne? asi neni co? tak bud frajer podporuj nase borce nez se zastavat PKT. Dekuji.
SKYPE:By.Bob
-----------------------------------
IPBox 55HD - 99HD IPBox 350 Prime - Sada Fortis - Skytec HD - HDBOX - Grafika
freeSat UPC Direct Thor 5-6 W0.8 Sky.UK 28.2E - HD Glass16 - Foreca - Glasssysutil - Enigma2-Openpli - Oscam-IPBox - Xcam
Jtag v1.3 - 1.4 - csfd

Obrázek
moulikpeta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 05.červenec 2007 - 13:12
satelitni prijimac: sarajevo
Bydliště: Paraguay
Kontaktovat uživatele:

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od moulikpeta »

vaskee píše:....
milej panacku
jak jsem predpokladal ,potrefena husa kejha cim dal vic
jedinej kdo si tu honi ego jses ty,ja argumentuju ,ty sproste urazis

ano, hdglass je slozity a obsahly skin ,se strasnou spoustou kodu z 99.9% v pythonu a pro ziskani infa vyuziva opet prevazne python aplikace a samotnou enigmu a tam prikazama nezjistis nic

ano clearmem je jen prikaz obalenej diky shamannovi a ims rozhranim,ale kdo ho kdy predemnou pouzil v sat technice? nikdo
nepouziva se uz nejakej patek,nnei duvod mame dostatecne vykonny pc

kdyby byl kazdej jako ty nebude nikdy nic pro linux boxy ,nastesti se najdou lidi co dokazou ocenit neci praci jinak nez urazkama

timto se ti omlouvam ,ze jsem si dovolil ti oponovat ,ano mas naprostou pravdu skin nestoji za nic a ja uz vubec ne
dekuji ti za mile urazky a nadavky fakt super slovnik

Ps: prosim moderatory ,at to tady smazou nebo zamknou tohle nema smysl a pro ostatni to nic neprinese diky
pobox
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 151
Registrován: 31.prosinec 2006 - 17:11

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od pobox »

Bohulka píše: Musim podporit moulikpeta. PKT sou profici v kopirovani. a privlasnovani si cizich souboru bez zeptani a vydavani za sve cos asi neni ta spravna cesta. Pokud si jineho nazoru asi vis proc.Urcite se jich zastavat nebudu. Nejsou jedini co to tak delaji. sou i taci co si neco pujci bez zeptani a prodavaji za 10euro cos je asi podle tebe spravne? asi neni co? tak bud frajer podporuj nase borce nez se zastavat PKT. Dekuji.
trosku si to ale prekrutil - ja sa nikoho nezastavam - len som sa pytal (napr. preco su potom ich SW casto spristupnene medzi prvymi)

ak niekto prispieva k dielu - je mi jedno ci je to "nas borec" alebo niekto iny !
DM5XX & Original image + GP3 plugin - skin Kerni HD1 (by Gemini & advanced conf)
VuZero & Hyperion image
vaskee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 13.září 2013 - 16:26

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od vaskee »

Bohulka píše: Ahoj co to tady píšeš za kraviny. Podle tebe je vše strašné jednoduché a zvládne to studen prvního ročníku gymnázia co? Tak proč to teda řešíš? Tak to udělej ty a ukaž co v tobě je? Ale ty asi si nebyl ani v tom Prvním ročníku gymnázia tak to nezvládneš co? Pokud já vím tak HD Glass16 zatím nebyl překonán tak pokud si takoví frajer a místo urážek ukaž co v tobě je a udělej si vlasin skin a pak můžeš poučovat ostatní. V HD Glass16 není moc respektive žádná chyba která by bránila chodu a jiné činnosti provozu satelitních zařízeni. Co to znamená? Že moulikpeta co píše je přesně tak jak je a Shamann je proste kapacita co ví co děla. Není to skin jako každý jiny je to skin co je určeny pro vice druhu přijímačů a to znamená že to asi musí nějak sedět s ostatními funkcemi ne? Tak proč děláš s někoho blbce když ten BLBEC si asi ty. Tak přemýšlej sám nad sebou ty a ne ostatní. GSU a HD Glass16 je dokonala věc která sedí a jede bezvadné. Že ti něco nejde znamená že taková kapacita nejsi aby si poučoval. Je spousta začátečníku i odborníku co se vyznají v linuxové problematice a nedovolí si to co si dovoluješ ty. Na závěr fórum není proto aby se uráželo ale od toho aby se pomáhalo a podporovalo ve vývoji cos u tebe asi tak není. Přispěj něčím významným a pak urážej a Poučuj. Děkuji a omlouvám se že sem do tohoto musel vstoupit ale to sem nepatři taková debata. Dekuji za pochopeni
nezlob se, ale tvemu prispevku nerozumim. pokud jsi tuto "diskuzi" precetl a zamyslel se nad ni, zrejme bys pochopil, kam jsem miril. hdglass jsem nijak nehanil, autora neznam, nevim, proc bych mel neco takoveho delat. vim, o cem je open source a jsem ten posledni, kdo by delal to, o cem pises.
nebavi me reagovat na dalsi invektiva. ty v celem tomhle nesmyslnem flamu navazujes na jednu mou vetu ohledne clearmemu. je zbytecne, abych na toto dal reagoval, protoze by to melo opet stejne pokracovani.

nenapsal jsem, ze by mi neco neslo nebo nejelo. napsal jsem, ze po instalaci s defaultni konfiguraci se zpomalila odezva boxu. co je na tom tak sloziteho k pochopeni? me stve autoritarsky a arogantni pristup moulikapety a tak zacala tato nesmyslna debata. kdyby byla snaha druhe strany o vecnou diskuzi, nehadame se tady.

uz bych tuto debatu rad ukoncil. ve volnem case hdglass nainstaluju a prekonfiguruju dle navodu, ktery tady nekdo pastnul. jsem zvedavy, jestli se odezva pri vykreslovani zlepsi. to je cele, nemam chut se tady dal urazet. nikoho nehanim, ale rozciluje me arogance lidi, kteri ze me delaji tupce, aniz by se na vec podivali z globalni perspektivy, nikoliv jen z pohledu cloveka, ktery neco testoval nebo optimalizoval. ono totiz krom hdglass existuje i prostredi kolem.
Skytec Nerine + openATV
vaskee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 143
Registrován: 13.září 2013 - 16:26

Re: Skytec HD Nerine

Příspěvek od vaskee »

tak jsem se dnes dostal k instalaci hdglass16. zbytecne pluginy instalovane nemam, nicmene i pres to je k dispozici jen cca 30MB RAM. samotna E2 zere cca 80MB (skytec nerine + e2 hd ready).
po instalaci hdglass se pouzitelna RAM snizi na cca 12MB.
k memu prekvapeni vsak i presto po instalaci a s defaultnim setupem vse slape svizne, jako s klasickym elgatohd, eventuelne plihd. nepozoruju zadne zvyseni odezvy boxu. tohle me prekvapuje, protoze kdyz jsem hdglass zkousel posledne, po zmene na tento skin se odezva rapidne zvysila.

bohuzel uz si nepamatuju konfiguraci boxu v te dobe. mam pocit, ze jsem pouzival oscam_ymod v porovnani se soucasnym oscamem (version 1.20-unstable_svn, build r9003 (sh4-linux-ssl)) a mgcamd (Mgcamd v1.38 by mixvt, patched by D2MAC on Oct 23 2011).

pohral jsem si s nastavenim dle prispevku v tomto threadu a vse funguje stale korektne.

timto se omlouvam za zavadejici informace a nasledne zbtecne hadky. ac je to opravdu ma zkusenost, nebylo v nejmensim mym umyslem odrazovat pripadne nove uzivatele. jednoduse jsem napsal svou zkusenost, na zaklade ktere jsem skin odinstaloval. nedokazu rict, co zpomaleni v mem pripade zpusobovalo, nicmene ted jede vse v poradku.
Skytec Nerine + openATV
Odpovědět

Zpět na „HD-BOX Enigma2 v internal flash“