e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 09.Prosinec 2018 - 21:52

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 9 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pomoc s Vitaminem
PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2018 - 10:44 

Poděkoval: 1 krát
Ahoj přátelé,
vlastním Vitamin s Enigmou 2 od Sapra. Vše OK., kondenzátory ve zdroji vyměněné (po určité době se nafoukly), ale začínám uvažovat, že bych trochu více využil co Enigma 2 může nabídnout. Mám na mysli Oscam nebo nějakou jinou formu příjmu kanálů (cardsharing atd.. pro studijní účely samozřejmě). Jsem bohužel trochu lama a i když vím, že je tady na fóru vše popsáno, mám celkem problém se zorientovat. Chtěl bych tímto moc poprosit někoho, kdo by byl ochoten (i za úplatu) pomoci mi s nastavením mého Vitaminu (image, pluginy, oscam a jiné, dle uvážení). Jsem z okolí Třince, tak nevím jestli by bylo lepší to dovézt nebo to, jakožto zkušení borci, umíte na dálku (vzdálený přístup).
Moc děkuji za ochotu Vás zkušených a doufám, že se nějaká dobrá duše najde. Rád bych se to naučil do budoucna sám, ale potřeboval bych na začátek nějaký kick-off a motivaci, když uvidím, že to jde a funguje, tak mě to nakopne abych to lépe pochopil a do budoucna si pomohl sám (nebo někomu jinému, když budu moci..)
Ještě jednou dík moc!!

Předmět příspěvku: Re: Pomoc s Vitaminem
PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2018 - 13:34 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 23 krát
Poděkováno: 31 krát
Vseobecne dost info najdes tu viewtopic.php?f=76&t=71265
Ale aj v threadoch v sekcii showbox vitamin, oscam... najdes dost info.

Ipbox 9900,vo flash Abenigma najnovsia,na usb tiez a hyperion v4.5 (ten pouzivam), hyperion v4, Nebula v1. A iné sd stb,parabola fe90,sg2100 a parabola fe80 multifeed 19,2 a 23,5e jeden lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 20 ročný a no problém(je ako nový).

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2018 - 13:41 

Děkuji mnohokráte. Nastuduji a zkusím aplikovat :thankyou:
Jinak má prosba trvá. Pokud by se nějaký dobrodinec našel rád mu svůj Vitamin svěřím..
Díky

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2018 - 14:11 
Moderátor
Moderátor

Místo/Bydliště: Strážovské vrchy a okolie
Poděkoval: 31 krát
Poděkováno: 127 krát
A hlavne s týmto prijímačom už toho moc nenačaruješ.

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2018 - 14:23 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Vu4k; DM820; Šrotbox5000
Poděkováno: 6 krát
oskarenko napsal:
Jinak má prosba trvá. Pokud by se nějaký dobrodinec našel rád mu svůj Vitamin svěřím..
Díky

samozrejme ocakavas ze ti to nekdo udela zadarminko, pác jsi ze trince, sapro mas za rohem a moc dobre vis ze tam by si musel platit.. no tak jsi se vykydal sem na forum s citakem cekajic ze ti to nekdo udela za suche z nosu.. no ty si jinej vychcanek ..

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2018 - 15:03 

dlhe_pole napsal:
oskarenko napsal:
Díky

samozrejme ocakavas ze ti to nekdo udela zadarminko, pác jsi ze trince, sapro mas za rohem a moc dobre vis ze tam by si musel platit.. no tak jsi se vykydal sem na forum s citakem cekajic ze ti to nekdo udela za suche z nosu.. no ty si jinej vychcanek ..

Milý dlhe_pole, vím, že jsi legenda fóra, čehož si vážím,ale zároveň vidím, že se rád povozíš na lamách, kteří tomu moc nerozumí. Rád bych uvedl pár věcí na pravou míru, protože ty, stejně jako někteří politici vytrhuješ věci z kontextu, překrucuješ a urážíš lidi. Tak aby bylo jasno:
- věci, které jsem chtěl vyzkoušet, mi v Sapru asi neudělají, ale to jsi asi nepochopil..
- pokud umíš číst věty až do konce, tak zjistíš z mého prvního příspěvku, že to nechci zadarmo..
- slušně jsem se zeptal, tak nevím, kde se v tobě bere touha nadávat mi do vychcánků..
- píšeš, že můj příspěvek je cíťák, tak promiň, že jsem tě rozněžnil.. nic takového nebylo záměrem, ale každý je nějaký..
- pokud chceš tady na fóru machrovat, vyber si prosím někoho jiného nebo piš sám sobě - to bude nejlepší
- nejsi náhodou v příbuzenském vztahu k Miloši Zemanovi nebo Andreji Babišovi?
:P

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2018 - 19:21 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: odoslane z PC
Poděkoval: 12 krát
Poděkováno: 8 krát
oskarenko: skus ísť na forum: http://forum.techneteuweb.eu

Tam ti poradia. Toho zúfalca si nevšímaj :-)

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2018 - 21:09 
Odborník
Odborník

satelitni prijimac: HD-BOX AND-II XBMC , Vu+Solo2,
Místo/Bydliště: Praha
Poděkoval: 4 krát
Poděkováno: 35 krát
Tak pravda je taková jak psal furko s tímhle přijímačem se moc toho dělat nedá img které jsou do něj dostupné je třeba vyzkoušet oscam je po malé úpravě funkční a je většinou součástí img aspon tedy v těch co jsem testoval .Co se týče pluginů tak je třeba postupovat uváženě čily udělat si zálohu a pak instalovat po jednom a zkoušet co vitamín zkousne a co ne.No a k strýčkovy dlhe_pole tak mno vyjádřil se jako většina z nás jen svým způsobem který všichni známe je třeba číst a zkoušet k vitamínu je myslím na forech témat dostatek pokud narazí na něco co v nich není pak je možnost se zeptat ale myšlenka že si ho někdo veme třeba na team viewer a vše mu nastaví je dost alibistická a pochybuji že se nějaký .... najde co by tohle podstoupil .............

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2018 - 21:41 

Děkuji všem za reakce (pozitivní i negativní). Jakkoliv se to někomu může zdát neuvěřitelné, přece jen se najdou i tací, kteří jsou ochotni pomoci méně zkušeným nebo méně chápavým, jako jsem já. A světe div se, stalo se.. za což velmi děkuji. Tímto považuji toto téma za uzavřené.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 9 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00