Xtrend ET4000

Forum pre prijimace znacky X-Trend

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
Uživatelský avatar
Spencer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 18.říjen 2007 - 8:46

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od Spencer »

Vdaka, vecer to skusim supnut do boxu, uvidime ci to bude OK.
Nahodil som ipkbalicek z nemeckeho fora do boxu a zatial sa to tvari OK. Skusal som natvrdo vypnut box, po nábehu vsetko OK.
Xpeed LX3,SF8008,T 90.
jaydoo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: 20.leden 2010 - 16:00
satelitni prijimac: Xtrend ET4000

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od jaydoo »

Prečo sa mi stáva, že pri prepnutí programu mám inú hlasitosť?
Pozerám jeden program, mám na cca 50% hlasitosť, prepnem a zrazu tam je 75%, vratim sa, a 50%, a rozne. Ako keby si to pamatalo posledne nastavenie pre jednotlive programy zvlast.

Edit : Tak asi mi to robi vdaka Automatic Volume Adjustment. Zakazal som ho a ide to uz normalne.
Xtrend ET4000 OpenPLi-4.0
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od misut22 »

Nebyla nejaka uprava ve fw ohledne citlivosti tuneru? Daji se nekde dohledat changelogy kdyz vydavaji v openpli4 updaty jak na bezicim pasu skoro denne? Drive jsem mel uroven srn kolem 90% ted mam sotva 60%. S parabolou ani s koaxem jsem nikterak nemanipuloval....
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
BAMBULE
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 196
Registrován: 03.prosinec 2007 - 19:11
satelitni prijimac: Vu+uno4k se

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od BAMBULE »

ewzenek píše:samozřejmě mám pevnou IP.
když po rebootu síť nenajede tak u mě pomůže vyndat a zandat LAN kabel.

mě nyní přijde že Xtrend má více chyb, třeba někdy ze stand-by nejne probudit. červená problikne, ale na zelenou se nezmění.

i když můžu mít jen smůlu na kus. zkoušel jsem vícero imagů a chyby se ukazují ve všech. nepoužívám žádné dodatečné pluginy ani skiny.
po mých zkušenostech je Xspeed LX1 opravdu lepší stroj, ale jak řikám může to být jen špatný kus
..............................To nebude špatnej kus ......více kusu.
Xtrend ET4000-openatv 4.1 na reklamaci
Coolstream NEO
Vu+solo se black hole 3.0.1 poslední aktualizace
Vu+uno4k se Open ATV 6.3 OPENmultiboot,vti14.0.2.
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od misut22 »

Chtel bych si vyzkouset pro porovnani jeste nejake dalsi image abych se rozhodl na jakem zustat, zatim jsem zkousel openpli4 a OpenATV. Ktera dalsi stabilni stoji za vyzkouseni a na jakých fungujete s xt4000 Vy?
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od w.o.l.f. »

zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
Bazito
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 68
Registrován: 23.srpen 2010 - 18:26

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od Bazito »

http://www.hdmedia-universe.com/board/p ... 1&tabid=33
Jedu na ní přes týden na et-6500 a absolutní spokojenost.
Před tím jsem používal OpenATV kvůli kvalitě obrazu.
HDMU má obraz minimálně srovnatelný + je znatelně svižnější.
Vu+ Uno4K SE | VTI 15.0.0
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od efendy55 »

a čo nastavenie displeja v menu ? ja som to tiež pred týždnom skúšal na xtrende-10000 ale pri tomto mi to išlo do zelena a nepomáhalo veru nič . áno , je svižnejšia ako openatv a asi aj ako hdfreaks aspon podla mna . #-o
Všetko 4K
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od misut22 »

Tak hdfreaks vypada dle me zatim nejlip, jen jsem nenasel feed se softcam (zpusob jak tam nacpat oscam). Defaultne v pluginech softcam neni. - Mam softcam feed pouze pro openXTA a openATV. U HDMU je vyhoda ze se to pri instalaci zepta jaky softcam chces nainstalovat a neni potreba se dal pidit, jen hodim configy a jedu. Poradi mi nekdo jaky *.ipk (oscam) do hdfreaks?
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od georg11 »

misut22 píše:Tak hdfreaks vypada dle me zatim nejlip, jen jsem nenasel feed se softcam (zpusob jak tam nacpat oscam). Defaultne v pluginech softcam neni. - Mam softcam feed pouze pro openXTA a openATV. U HDMU je vyhoda ze se to pri instalaci zepta jaky softcam chces nainstalovat a neni potreba se dal pidit, jen hodim configy a jedu. Poradi mi nekdo jaky *.ipk (oscam) do hdfreaks?
Nemám tvůj stroj, ale v image HDF to obvykle bývá Menu/HDF Tolbox/HDF-Downloader/ a pod 3 je Softcams
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od misut22 »

Vcera jsem se s tim p*cal dneska do jedny rano a ted jsem to mel nastavene za 10min. Jak nektere slozite vypadajici veci byvaji jednoduche. Nastaveni jsem cele proletl ale tohle mi vazne uniklo. Moc moc dekuji!!!
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od jarod72pm »

Bazito píše:http://www.hdmedia-universe.com/board/p ... 1&tabid=33
Jedu na ní přes týden na et-6500 a absolutní spokojenost.
Před tím jsem používal OpenATV kvůli kvalitě obrazu.
HDMU má obraz minimálně srovnatelný + je znatelně svižnější.
Dnes jsem se s tím trápil 4 hodiny ,obrazově je spíš na urovni OpenPli, v pluginech a možnostech je velká nabídka ale už jsem zaznamenal zelenáče u výběru stanice a z 12 instalovaných skinů běželi korektně pouze 3 !!! většina se nenačetla a některé měli zelenáče.Picony jsou většinou na 19 astru na 23 jeden balík který fungoval pouze na některé stanice , v základu je instalováno spousta zbytečností tedy instalačka je moc velká třeba oproti openpli,občas nenačetlo přední USB ,celkově standart vracím se k ATV a budu zkoušet HDF.
HDF jsem v rychlosti zkoušel obraz perfektní,reakce nejpomalejší ze všech image !
neudrží nastavení ve favorit složce,feed věčně nefunkční nejde nic stahovat -instalace jiných skinů přes .ipk vždy vyvolá zelenáče ,vracím se zpět k nejstabilnějšímu image a to openATV.

Nevíte někdo proč feed pro HDfreak nejede aspoŇ když dám stáhnout pluginy tak se to načítá i 5 minut a nic :-( v základu skin je takový nemastný neslaný nijaký navíc picony a další věci jsou neuplné nebo je potřeba feed instalovat zvlášť?
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Uživatelský avatar
misut22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 24.duben 2012 - 12:30

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od misut22 »

zkousel jsem asi pred mesicem a s feedem jsem nemel problem, behaly mi v pohode v dhmu i hdfreaks, vratil jsem se ale taktez na openatv.
MUT@NT HD2400 s OpenATV 6.4 + MSI DIGIVOX mini III USB DVB-T Tuner (celkem pět tunerů 4x DVB-S2, 1x DVB-T USB) + 16Gb USB FLASH DISK, monoblok quad 23,5° a 19,2° s PARABOLOU 85cm
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od jarod72pm »

Nahodil jsem VIX není to špatné jak odezva tak i obraz ,jen z feedu nahozený cccam 2.3.0 při spuštění přístroje hlásí že není žádný config soubor ale vše jede normal tak nevím zruším tlačítkem exit a pak o tom nevím až při dalším spuštění přístroje .
VIX má obraz podobný jako ATV ale je svižný a bez chyb(zelenáčů) jak HDMU takže další posun vpřed .
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od liquere »

Tak tam daj pripadne nejaky z ineho img, ked vykrikuje. Aj VIX je v tíme OE-A... :)
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od liquere »

Tak tam daj pripadne nejaky z ineho img, ked vykrikuje. Aj VIX je v tíme OE-A... :)
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od jarod72pm »

tak jsem ho dal v pluginech odistalovat a bum po restartu přístroje už se tam neukazuje neháže chybu ale Skylink funkční tak nechápu ](*,) ale hlavní že to jede .Jinak jinde v diskuzi tu je přímo pro VIX .ipk instalačka tak snad bude fungovat.
Nechám si VIX delší dobu jak to bude se stabilitou zatím běží výborně .
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od jarod72pm »

Nakonec jsem skončil u openHDF se skinem KravenHD a jsem spokojen.
Obraz lepší než na ATV a skin nám vyhovuje dokonce rodina si ho nechala doladit podle sebe (barvičky atd) takže plná spokojenost .Ostaní testované mám zálohované co kdyby ale zatím se nehodlám k nim vracet :wink:
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
BAMBULE
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 196
Registrován: 03.prosinec 2007 - 19:11
satelitni prijimac: Vu+uno4k se

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od BAMBULE »

Kde jsi sehnal ten skin díky.
Xtrend ET4000-openatv 4.1 na reklamaci
Coolstream NEO
Vu+solo se black hole 3.0.1 poslední aktualizace
Vu+uno4k se Open ATV 6.3 OPENmultiboot,vti14.0.2.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Xtrend ET4000

Příspěvek od toprun »

CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET 10000, 9xxx,8000,8500,6500,4000“