rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Forum pre prijimace znacky X-Trend

Moderátoři: mx3L, Pastoman

Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od jarod72pm »

Kasr píše:
jarod72pm píše:Proč bych se měl hrabat ve složkách? Jsem pouze uživatel satelitu a chci se dívat nic víc ,upravy ve složkách není pro mě a dalších 99% uživatelů ,chceme nainstalovat E2+ pluginy a hotovo nic víc to znamená že všichni co nechtějí zasahovat do systému a hrabat se ve složkách jsou špatní? To jsi nemyslel vážně?! Pokud nechceš pomoci tak laskavě neopruzuj a odejdi prudit jinam děkuji.
Ked si iba uzivatel satelitu a asi skylinku, tak si si mal kupit skylink ready stb!!!!
A este ze nevynadas aj vyvojarom ATV, ze nie je vsetko konfigurovane podla teba!!!!!
Ty si fakt pomoc nezasluziz!!!!
Bezne sa za pomoc dakuje, ty si este drzy!!!
Nech se vyšetřit ,píšeš tu jen lži a vyvoláváš flame !
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od Kasr »

Ziadne flame, kazdy, kto si kupi linux stb vie, ze, je mozne, ze, bude zasahovat do systemu. Kto nie, nech si linux nekupuje!
Ma, ako som pisal sl ready stb a ty ako pises, sa chces iba divat, nic vic!
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od jarod72pm »

Je otázka jak zasahovat ,neřadím se mezi znalce kutily co se hrabou přímo v konfiguracích ve složkách ,to že se snažím se k tomu chovat jako běžný uživatel a snášet tady narážky včetně vyvolávání flame jen kvůli žlutému tlačítku je dost smutné ale každý kdo si to přečte od začátku si udělá obrázek o tom sám a vůbec bych se nedivil kdyby někdo se raději na něco nezeptal aby nedostal sprchu pohrdání a je terčem posměšků že to neví(zeptá se na jiném foru). Linux satelit není jen pro vyvolené je to přístroj který nabízí jisté možnosti a je na každém jak k tomu přistopí to že někteří tomu rozumí víc není divné ale mnohdy to dají sežrat druhým kteří chtějí aspoň něco pochopit nebo si přilepšit,bohužel toto je veřejné forum takže se dá čekat že se najdou dobří rádci a rádci prudiči ale to je tak všude je pak na každém zda si to nechá líbit nebo ne.
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od Kasr »

Linux je pre vela uzivatelov, len sa treba ucit, kludne aj pytat, ale nie nadavat na to, ze je treba nieco menit, lebo vyvojari to uplne nedotiahli, alebo neprispôsobili podla potrieb vsetkych uzivatelov.
A nenadavat na inych nickov, co ti dokonca chceli pomôct.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od jarod72pm »

Kasr píše:Linux je pre vela uzivatelov, len sa treba ucit, kludne aj pytat, ale nie nadavat na to, ze je treba nieco menit, lebo vyvojari to uplne nedotiahli, alebo neprispôsobili podla potrieb vsetkych uzivatelov.
A nenadavat na inych nickov, co ti dokonca chceli pomôct.
Dobře pro ostatní napiš kde nadávám na vývojáře a kde nadávám na člověka který mi chce pomoct ,když takto argumentuješ máš jistě důkazy tak mi to prosím napiš a pokud to najdeš tak se omluvím (opačně to nečekám protože vím že ten dotyčný se ani omluvit neumí).

začal to 11 příspěvek :
Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika
jarod72pm píše:
No pokud je potřeba uprav ve složkách pak to nechci protože se nehodlám v tom rýpat hledám plugin co se instaluje a v menu přístroje nastaví to bude asi jádro pudla.

Pokud si neumíš nic nainstalovat tak je těžko radit
---------------------------------
zde bylo přímé napadnutí že si neumím nic nainstalovat a slušně jsem mu vysvětlil že pokud takovým způsobem jedná o jeho radu nestojím! Pak měl další nemístnou poznámku což jsem přešel...
Pak se do toho vložil další ale opravdu nevím na co reagoval když jsem se bránil nařčení že si nic neumím instalovat ale zřejmě se přehlídl protože nechápu ty nepodložené argumenty a už to bylo . Opravdu nestačím se divit tu ignoraci zde prostě jste hledali oběť tak ji prostě máte.
Opakuji pokud tu jeden uráží a druzí ho v tom podporují tak je tu něco špatně !!!
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od toprun »

jarod72pm píše:...slušně jsem mu vysvětlil že pokud takovým způsobem jedná o jeho radu nestojím!
jarod72pm píše: To jsi nemyslel vážně?! Pokud nechceš pomoci tak laskavě neopruzuj a odejdi prudit jinam děkuji.
No je vidět, že máš dost zkreslenou představu o slušnosti, ale asi jsi zvyklý ze současného režimu.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od jarod72pm »

toprun píše:
jarod72pm píše:...slušně jsem mu vysvětlil že pokud takovým způsobem jedná o jeho radu nestojím!
jarod72pm píše: To jsi nemyslel vážně?! Pokud nechceš pomoci tak laskavě neopruzuj a odejdi prudit jinam děkuji.
No je vidět, že máš dost zkreslenou představu o slušnosti, ale asi jsi zvyklý ze současného režimu.
Ty budeš nejspíš volič TOP09 nebo ODS ti takhle jak píšeš rádi všechno překrucují ale to je tvůj problém ,mě do svých fantas..... netahej - neznáš mě.


ps: prudit -
řečeno hovorově, znamená někoho otravovat, kárat (je to velmi slušně řečeno ! )
pokud nemáš ani základní jazykové znalosti se divím že máš odvahu reagovat :-)
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1665
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od georg11 »

To toprun : já jsem ti říkal nevol tu pravici a teď jsi to dostal :)
Jinak by jsi věděl že prudit -
řečeno hovorově, znamená někoho otravovat, kárat (je to velmi slušně řečeno !)
Za to "Pokud si neumíš nic nainstalovat tak je těžko radit" je urážka nejvyššího kalibru hodná podání žaloby třeba až k ústavnímu soudu. Tak si prosím příště dej pozor [-X
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od jarod72pm »

Ale no tak pane nebrečte ,zadarmo poradím -příště stačí než se něco napíše zapojit mozek a je to .U mě to funguje výborně a dokážete to i Vy určitě :wink:
Instalace není problém, problém je říci někomu že si neumí nic nainstalovat na to se dá taky stejně hloupě reagovat ale tohle forum mi neslouží k osobnímu honění Ega (aspoň já jsem chodím pro rady a dřív tu i poskytoval info pro jistý druh satelitu ale nikdy jsem si nedovolil někomu napsat že něco neumí ,protože forum je na informace,otázky a odpovědi aspoň tak to chodí u normálních slušných lidí )
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od toprun »

georg11 píše:To toprun : já jsem ti říkal nevol tu pravici a teď jsi to dostal :)
Jinak by jsi věděl že prudit -
řečeno hovorově, znamená někoho otravovat, kárat (je to velmi slušně řečeno !)
Za to "Pokud si neumíš nic nainstalovat tak je těžko radit" je urážka nejvyššího kalibru hodná podání žaloby třeba až k ústavnímu soudu. Tak si prosím příště dej pozor [-X
Jo, jo. Je to tak. Nová doba. Když někoho cituji, tak překrucuji a ty si tady honíš ego. :mrgreen:
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
vinne2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 25.červenec 2010 - 22:00

Re: rozdíl síly zvuku AC3 a klasika

Příspěvek od vinne2 »

Zdravím všechny, navazuji na prastaré tema tady rozebírané a zeptám se - dá se vyřešit problém s rozdílnou urovni zvuku mezi kanály v AC3 a bez AC3 (MPEG)? Konkrétně na DM9x0 a s IMG Experimental a ten připojen do AV systému ONKYO přes HDMI nebo optikckým kabelem. Rozdíl úrovní zvuku je dosti veliký a nepříjemný. Vypnutím AC3 a downmixem AC3 to řešit moc nechci neboť pak je zvuk znehodnocován na kanálech kde AC3 je k dispozici.
Plugin Automatic Volume Adjustment je nefunkční, tedy alespoň pro toto připojení. #-o
Děkuji a omlouvám se, že to dávám sem do jiných přijímačů, ale je to popsano obecně.
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET 10000, 9xxx,8000,8500,6500,4000“