Existuje funkčný MyTube player?

Fórum pre X-Trend ET4000

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
madeitjust
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 19.srpen 2014 - 15:47

Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od madeitjust »

Zdravím,

Mam OpenPli 4.0 a hľadam funkčný Mytube player na prehrávanie videa z Youtube. Stiahol som si oba verzie zo spoločnej sekcie dowloadu pluginov pre Xtrend, no oba mi pri vyhľadavaní padnú a po zelenej obrazovke sa prijímač reštartuje. Inak pri hraní favoritných videí to funguje, no keď použijem virtuálnu klávesnicu na vyhľadávanie, tak to padne.

Alebo je aj iný spôsob ako prehrať Youtube bez komplikovaného nastavovania?

Vďaka
Uživatelský avatar
juraj1036
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 130
Registrován: 28.leden 2009 - 12:40
satelitni prijimac: Linuxové prijmače
Kontaktovat uživatele:

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od juraj1036 »

ano na PC :D
Naposledy upravil(a) juraj1036 dne 09.říjen 2014 - 17:12, celkem upraveno 1 x.
Vu+duo 4K se,OpenPli_Oscam/Vu+zero4K ,OpenPli_Oscam/T90 9xLNB,39E-5W/FUBA DDA110 AL-36E,LNB circular ...
http://www.vhannibal.net/autosetting.php
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od toprun »

Záleží taky na image, v BH mi to funguje normálně.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od pavel1978 »

Na OpenPLi 4.0 jede take perfektne mozna dany uzivatel nema nainstalovane podruzne soubory jako /gdata ,nebo /atom ja osobne vzdy nainstaluje starsi ver. a pak ji pres FTP prekopiruju na novou...hlavne je dulezite pres jakoukoliv ruvni instalaci stisknout menu-plugins-stahnout pluginy aby se aktulizoval OPKG ,samozrejme se to da udelat tez pres telnet...
madeitjust
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 19.srpen 2014 - 15:47

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od madeitjust »

A nemoze mi niekto pripnut funkcny Mytube player ktory funguje s Pli 4??? Naozaj mam dost instalacii a skusania. Instaloval som cisty Pli 4 image, tak neviem co by som potreboval doinstalovat.

Dakujem
Uživatelský avatar
jope
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 274
Registrován: 06.leden 2010 - 12:01

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od jope »

Máš ho v downloade spoločné. :book:
Zero 4K
madeitjust
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 19.srpen 2014 - 15:47

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od madeitjust »

Mam vyskusane oba prehravače zo sekcie spolocne. Oba mi ukazovali green screen pri hladani videa. Skusim este aktualizovat Pli online a mozno to zaberie.
djzdenek
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 04.prosinec 2011 - 17:40

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od djzdenek »

I ja bych uvital funkcni mytube take mi to pada.
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od pavel1978 »

opravdu nevim kde mate problem na OpenPLi 4.0 jede MyTube prehravac bez jakykoliv problemu,dokonce jsem to testoval nainstalovanim posledni verze MyTube rovnou pres .ipk a opet zadny problem,hraju si s tim pomerne casto a zadny pad jsem nezaznamenal,ale pokud jde o ty automaticke aktulizace,tak to bych nikomu nedoporucoval,ja toto tyto automaticke aktualizace z menu radeji uz uplne odstranuju...
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od minestra »

Já mytubování moc neholduju... ale po vyzkoušení můžu říct, že se MyTube player chová jak má, volby chodí jak mají...
:oops: až na "history": po dlouhém "search" naskočí green.
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Re: Existuje funkčný MyTube player?

Příspěvek od pavel1978 »

Tak na MyTube opet prestalo pred cca 2 dny nazpatek fungovat prehravani VEVO archivu a nejdou i nektera jina videa,da se predpokladat z v nejake kratke dobe vyjde fix pro tento zajimavy plugin,ktery aspon ja pouzivam docela casto...
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET4000“