nenajde USB

Fórum pre X-Trend ET 9x00

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
ganco39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 17.červen 2010 - 17:49
satelitni prijimac: Vu Solo 4k

nenajde USB

Příspěvek od ganco39 »

Zdravim kolegovia, mam taky problem, s ktorym si neviem dat rady a prosim o pomoc.
Mam image HDMU a nahodil som HDglass16 skin a v boxe mam uz davnejsie zabudovany HDD, no pre potrebu Picon som doteraz pouzival aj USB flashku, na ktorej som mal nahodene vsetky potrebne picony. Lenze teraz problem je v tom, ze odrazu tu flashku box necita, v PC ju ako vzdy naformatujem na Fat32 a nakopirujem Picony a islo mi to stale bez problemov. No tearz velky problem, skusal som uz aj ine USB a aj ked v nastaveni HDD ho vidim, tak sa neda sformatovat a ani inicializovat, stale tam vypisuje chybovu hlasku. Dakujem vsetkym vopred.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vu Solo 4k, 1°; 13°; 19,2°; 23,5°; 28°, PHILIPS 55PUS7354/12 , parabola Maximum E-85 multifocus - LNB Inverto Black Premium Single - DiSEqC prepínač Maximum 4/1
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: nenajde USB

Příspěvek od Pastoman »

V prvom rade nechápem prečo pcháš pikony na USB keď Xtrend ET9500 má dosť veľkú flash - to sa praktizovalo na Dreamboxoch
so 64MB Flash!
Však si ich nakopíruj priamo do flash pamäte prijímača.
Naformátuj USB prijímačom Xtrend. Mountni ho a inicializuj ho trebars aj na EXT3 (niektoré enigmy maju možnosť formátu aj na FAT32).
Prípadne skus iný USB kluč ale ako vravím pikony daj do flashky boxu.
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
ganco39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 17.červen 2010 - 17:49
satelitni prijimac: Vu Solo 4k

Re: nenajde USB

Příspěvek od ganco39 »

V tom uplne s tebou suhlasim, lenze som chcel uvolnit flash pamat, preto som tie picony chcel dat na USBecko, tak som to mal doteraz stale. Skusal som viacero USB, ale stale to iste, nenaformatuje to v masine a vypisuje tu istu chybu....no smola
Vu Solo 4k, 1°; 13°; 19,2°; 23,5°; 28°, PHILIPS 55PUS7354/12 , parabola Maximum E-85 multifocus - LNB Inverto Black Premium Single - DiSEqC prepínač Maximum 4/1
ganco39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 17.červen 2010 - 17:49
satelitni prijimac: Vu Solo 4k

Re: nenajde USB

Příspěvek od ganco39 »

tak uz som zistil kde je zakopany pes, nahodil som OpenPli 4.0 a skusil som naformatovat USB tam a bingoooo, vsetko prebehlo v poriadku, takze chyba je v image HDMU co sa tyka formatu USB na format ext.....tak mozno tato informacia niekomu pomoze :clapping:
Vu Solo 4k, 1°; 13°; 19,2°; 23,5°; 28°, PHILIPS 55PUS7354/12 , parabola Maximum E-85 multifocus - LNB Inverto Black Premium Single - DiSEqC prepínač Maximum 4/1
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET 9x00“