Pridanie buketov mac Os X

Fórum pre X-Trend ET 9x00

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
madeitjust
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 19.srpen 2014 - 15:47

Pridanie buketov mac Os X

Příspěvek od madeitjust »

Zdravim,

Vymazal som nedavno nepotrebne programy a zaroven aj druzice v prijimaci xtrend 9500 (openpli 4). Zostalo mi v podstate len nastavenie a programy Skylinku 23,5. Chcel by som tam pridat bukety Astry 19,2 a dalsich, no nejak sa mi fakt nedari. A kedze nemam v prijimaci bukety, tak mi to netoci ani s parabolou.

Problem je zrejme aj ten, ze mam mac a pouzivam soft iDreamX pre mac Os X, kde sa to neda vytvorit. Myslim, ze sa da iba nahrat zo suboru.

Dreambox edit pre Mac je na nic. Ma tam bug, a hned zmrzne, kedze v programe cestu ma defautne nastavenu na c: Program files.

Vie niekto ako by som mohol tie bukety dostat do prijimaca cez Os X.

Vdaka.
makatch
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 12.říjen 2009 - 21:07

Re: Pridanie buketov mac Os X

Příspěvek od makatch »

iDreamX na macu funguje na jednotku.Jak vytváranie buketov,tak zálohovanie či obnovenie.Akú verziu app používaš? Akú verziu openwebif máš v prístroji?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gigablue HD QUAD PLUS oATV 5.1
FormulerF4 oATV 5.3
HD-BOX FS-9105+ oATV5.1

PANASONIC TX-42AS600E
madeitjust
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 19.srpen 2014 - 15:47

Re: Pridanie buketov mac Os X

Příspěvek od madeitjust »

No mam presnu tu istu verziu 3.0.17 a openwebif poslednu verziu.
Neviem, mozno som nepochopil princip vytvarania, no vytvorim si buket napr. Astra 19,2 v iDreamX ale v zozname kanalov nejak neviem pridat kanaly.
makatch
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 12.říjen 2009 - 21:07

Re: Pridanie buketov mac Os X

Příspěvek od makatch »

Po vytvorení buketu si klikol v programe na Put in Box ?
Gigablue HD QUAD PLUS oATV 5.1
FormulerF4 oATV 5.3
HD-BOX FS-9105+ oATV5.1

PANASONIC TX-42AS600E
madeitjust
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 19.srpen 2014 - 15:47

Re: Pridanie buketov mac Os X

Příspěvek od madeitjust »

No postupoval som takto:

idream X ma v submenu buketov 3 panely.
Ľavý (zoznam družíc), stredný (zoznam kanálov v rámci družice) a pravý (celkový zoznam kanálov).

V ľavom som si vytvoril priečinok pre družicu (Astra 19,2). No v strednom mi už nešlo pridať či manuálne vytvoriť kanál k tejto družici. Ak som to poslal do boxu, tak som mal v prijímači len prázdny buket Astry 19,2.

Tým pádom sa mi parabola neotočí na 19,2, keď tam nemám žiadny kanál a buket je vlastne prázdny.
Chcel som si manuálne pridať do Astry 19,2 aspoň jeden kanál, aby sa mi natočila parabola na pozíciu družice a následne by som celú družicu prescanoval. Zoznam kanálov by som si následne z prijímača stiahol do idream X a z editoval a poukladal podľa potreby.

Ako som spomínal, tak mám len v prímači buket Astry 23,5.
Odpovědět

Zpět na „X-Trend ET 9x00“