XTrend ET9200 instalace satelitů

Návody , postupy pre prijímače X-Trend ET 9x00

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Pravidla fóra
Nediskutovať - sekcia slúži výhradne pre download !
vincek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 28.prosinec 2008 - 17:33

Re: XTrend ET9200 instalace satelitů

Příspěvek od vincek »

To bych si udělal ale ten 28,2 a 39 tam není.Má tam to samé co mi poslal ten co mi to dělal.Vše u toho xtrendu je super akorát tady tohle není dořešené ty satelity u všech co jsem měl tak tam byly všechny.Nejde to nějak ručně nainstalovat ale asi né že.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: XTrend ET9200 instalace satelitů

Příspěvek od liquere »

Blbba otazka, posles to naspat do boxu a potom urobis restart ?
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: XTrend ET9200 instalace satelitů

Příspěvek od w.o.l.f. »

vincek píše:To bych si udělal ale ten 28,2 a 39 tam není.Má tam to samé co mi poslal ten co mi to dělal.Vše u toho xtrendu je super akorát tady tohle není dořešené ty satelity u všech co jsem měl tak tam byly všechny.Nejde to nějak ručně nainstalovat ale asi né že.
Vůbec nechápu co s tím provádíš! Ty družice v souboru samozřejmě jsou! Ty jsi při nastavení tuneru zcela určitě z funkčního souboru sat.xml tyto družice odmazal, ono totiž pokud ukládáš diseqc nastavení tak se systém ptá, zda chceš déle používané družice odmazat, pokud dáš ano, jsou pryč. Teď s tím máš problém. Nahrej si jiný upravený setting, protože chyba je mezi gaučem a ovladačem.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
vincek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 28.prosinec 2008 - 17:33

Re: XTrend ET9200 instalace satelitů

Příspěvek od vincek »

Už mi to jede družice jsem si neodmazal to vím že se diseqc v systému ptá.Chyba byla v něčem jiném na panteře jsem měl 28.2 C a 39 D to jsem si jistý.Nevím jak je to možné že se to otočilo takže to bylo tím.Ted to je 28.2 D a 39 C.Takže celý den zadupaný kvuli takové blbé chybě.Ale jinak hoši díky.
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: XTrend ET9200 instalace satelitů

Příspěvek od w.o.l.f. »

1. chyba je v tom, že jsi nikde srozumitelně a zřetelně neuvedl, že jsi měnil přijímače kus za kus, pak samozřejmě musíš nový přijímač nakonfigurovat přece stejně jako ten starý
2. pokus nevíš jak jsou nastaveny a zapojeny porty v diseqc, tak nejlepší je se podívat fyzicky a pokud ne existuje plugin něco jako automatický diseqc vyhledávač, u jednoduchého nastvení diseqc 1.0 funguje excelentně
3. pokud nemáš jistotu, zda diseqc pracuje dobře je lépe vždy jednotlivé lnb zkusit píchnout napřímo a postupně se přesvědčit zda pracují
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
Odpovědět

Zpět na „ET9x00 - postupy, návody“