e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 05.Prosinec 2020 - 18:55

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 30 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
PříspěvekOdeslal: 26.Leden 2011 - 23:48 

Prave tomu som sa chcel vyhnut - nahravanie na externy dvd rekorder, pretoze ziadny nemam :-(

PříspěvekOdeslal: 09.Duben 2011 - 18:06 

Prosim o radu. Mam ten isti stb KAON SA276IR a chcel by som poradiť aky externy HDD mam k tomu kupiť aby pracoval spolahlivo? dik

PříspěvekOdeslal: 10.Květen 2011 - 13:33 

Tak uz som na to prisiel,USB kluc s nahratymi subormi som pichol do PC,pomocou zalohovacieho softveru som urobil backup adresara KAONPVR,zaloha prebehla bez problemov a potom som opacne pomocou toho isteho programu(ja som pouzil PARAGON HM) tuto zalohu rozbalil na HDD.
Po premenovani subora,ktory je povodne bez koncovky ,na *.ts ,video sa da prehrat v Media Player Classic.BINGO!

PříspěvekOdeslal: 07.Červen 2011 - 21:41 

Navod od Yankoo funguje mam to prave skusene. Skusal som predtym pouzit este Acronis True Image v 11.0 a ten to nezvladol. Pri kopirovani z image USB disku to spadlo. Paragon Hard Disk Manager suite 2011 to bez problemov zvladol skopirovat na HDD v PC a potom uz bolo treba len naozaj zmenit priponu neoznaceneho suboru na *.TS a Classic Media Player to krasne prehra.
Vdaka za TIP YANKOO mozeme si nahravat zaujimavosti zo satelitu :)

PříspěvekOdeslal: 15.Červen 2011 - 16:03 

Zdravím.
Mne sa podarilo uložiť video z KAONu pomocou utilitky LinuxReader.
http://www.diskinternals.com/linux-reader/
Stiahnutému súboru stačí už len pripísať príponu - mpg a prehrať napr. v KMplayer-y , alebo VLC.
Mal by to byť MPEG2 súbor s variable video Bit rate: 9000 Kbps.

:Yahoo!:

PříspěvekOdeslal: 30.Červenec 2011 - 14:34 

Potrebujem radu od odborníkov mám Kaon Ksc-Sa 4001IR a neviem aku kapacitu a rýchlosti by mal mat Usb klúč tak aby som mohol nahrávat programy.Naposledy som skúšal 8gigový s rýchlostou 20/8mb a len my ho stále kontrolovalo a nič.Pri slabších klúčov my aspoň napísalo že je slabý, ale teraz len akoby to zamrzlo.Mrzí ma,že v uživatelskom manuáli to nieje napísané a predajca my tiež nevedel odpovedat :unknown: :thankyou:

PříspěvekOdeslal: 02.Září 2011 - 22:25 

Ahoj peter41,

tak ako sa vysie pisalo o KSC SA276IR tak tento isty zazrak vlastnim aj ja. Ten tvoj problem bude spocivat v tom ze dany kluc mas sformatovany na NTFS pokial by si ho v PC sformatoval na FAT32 tak by ti ho uz tvoj prijmac zobral. Ale osobne ti poviem neviiem ako ten tvoj kaon ale konkretne KSC SA276IR je pre obycajne usb kluce bez napajania ako mam momentalne externy HDD k nemu pripojeny takmer nepouzitlny vzhladom k tomu ze ti nebude USB klucik stihat. Moje rychlosti z prijamaca su rychlost citania USB 56MBits/s Rychlost zapisu USB 113 MBits/s pri klucoch som mal tuto rychlost radovo nizsu a tak isto casovy posun a nahravanie ci uz z SD programmov a nie to tak este z HD programov bolo nepouzitlene.

Dufam ze som ti mojou odpovedou pomohol.

PříspěvekOdeslal: 31.Březen 2013 - 10:15 

satelitni prijimac: Dream500 HD ; ZERO
Místo/Bydliště: Záp.slovensko
Ja som sa o túto tému začal zaujímať , ked švagor prišiel s tým , že mu nechce prehrať rozprávky čo nahrali z PC. To je vcelku zaujímavé , že každý výrobca používa svoje , aby to nebodaj niekto nezneužíval. :o

PříspěvekOdeslal: 02.Duben 2013 - 10:43 

Zdravim.
Dakujem za uzitocne rady... konecne viem, ze mi USB nestiha a nie ze je chyba v mojom pristupe. :)
Uzitocne bude aj to, ako to dostat na PC.

ALE:
este stale neviem, ake ma byt moje video z PC, aby bolo prehravatelne na KAON 276IR. Asi musi byt vez pripony.... ale v akom formate, kodeku, ake rozlisenie, prenosovu rychlost, ... Zapis v pomocnom INFO subore.... atd.

NESKUSAL NIEKTO? :unknown:

PříspěvekOdeslal: 24.Duben 2013 - 12:03 

satelitni prijimac: Dream500 HD ; ZERO
Místo/Bydliště: Záp.slovensko
Video z PC tam neuvidíš , lebo Kaon robí taký formát čo PC nedokáže spracovať. Iba čo si nahráš v Kaone to si dokážeš prehrat v Kaone.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 30 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+01:00