e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 14.Listopad 2019 - 0:51

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Openbox S3 a T2MI
PříspěvekOdeslal: 26.Červenec 2019 - 13:00 

Poděkoval: 8 krát
Od verze fw. 145 lze přijímat dle info dx-webů i některé programy v T2MI - kupř. v C-pásmu 40 východ. Vyzkoušel jsem prozatím s fw.169 na 5 W - bez úspěchu - proč viz. níže. (pro zajímavost HD box 9105 s octagonovským sw. pozice s T2MI tady naladil, ale obraz vypadává). Zatím jsem se multistreamům nevěnoval a tak jsem byl zvědav, co lze a nelze u jednotlivých verzí softu Openu S3? K 18.07. 2019 je sw již ve verzi 180, a tak mě pozitivně překvapilo, že i s relativně starším strojkem lze jednoduchým updatem dělat ještě psí kusy při laborování na různých pozicích. Jelikož upravuji stožár a mám C pásmo mimo provoz, neověřoval jsem, zda lze transpondéry s T2MI na 40 a 53 východ, popř. 90 i na Openu S3 u nás bezproblémově přijímat (rušení atd.). Použitý typ hw demodulátorů STV u Openu S3 neumožňuje sice přijímat multistramy Zeonbud na 4,9 východ a PLS Star na 5 západ - i tak ale zajímavé využití staršího železa.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 1 příspěvek ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00