e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 21.Říjen 2018 - 9:26

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 4 příspěvky ] 
Autor Zpráva
PříspěvekOdeslal: 10.Říjen 2018 - 15:17 

Poděkoval: 2 krát
Zdravim vospolok. Hladal som, ale nenasiel ziadnu takuto temu, ak som hladal zle, pardon.

Mam skylink, program digital, doplnkovy balicek HBO. Chcem sa spytat ked chcem pozerat na druhom TV, co je najlepsia, najlacnejsia volba? Je to len doplnkove TV v spalni, pouzivane len zriedka, preto nechcem platit za NEXT kartu...

Na moj program mi pojdu zrejme len tieto programy:
ČT1 HD
ČT2 HD
DAJTO HD
Doma HD
Dvojka HD
Jednotka HD
JOJ HD
Markíza HD
Nova International
Prima PLUS HD
WAU HD

otazky:
1. HBO nepojde?
2. oplati sa kupit Samsung EVO-S? POjde mi na nom LIVE TV bez toho aby som platil NEXT kartu? (chcem ist len cez LAN kabel)
3. bude fungovat LIVETEV na beznych cinskych android TV boxoch za ca 40Eur? Pouziva to tak niekto?

vopred dakujem za kazdu radu

PříspěvekOdeslal: 10.Říjen 2018 - 21:59 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkováno: 3 krát
HBO nejde na Skylink Live TV, ale keď ho platíš, tak máš k dispozícii archív a požičovňu HBO GO. Stačí sa prihlásiť číslom svojej Skylink karty.

Inak ja mám ako druhý TV počítač. Záruka, že všetko bude určite fungovať, čo žiadne boxíky nezaručujú a tobôž Smart TV. :cleanglasses:

PříspěvekOdeslal: 11.Říjen 2018 - 6:59 

Poděkováno: 2 krát
Ja používam k Skylink Live android box - nejaký čínsky android box 2gb ram android 7. Beží mi to v kuchyni na tel. 82 cm. Obraz je OK, stabilita OK. Ovládanie cez diaľkové ovládanie nie je komfortné, preto mám k boxu pripojenú aj bezdrôtovú myš. Dobrým riešením je aj sledovanie Skylink Live cez KODI. Tam nefunguje všetko ako v apke, no prepínanie kanálov a epg bez problémov. Mám aj smart TV od samsungu 4k, tam mám inštalovaný plugin Skylink Live a celkom sa to dá. Ak by som mal určiť poradie na zákalde užívateľského komfortu tak na 1. miesto by som dal smart TV samsung, potom android box s KODI a nakoniec samotnú apku v android boxe. Samsung EVO-S sa mi zdá zbytočný pre jeho obmedzenia.

PříspěvekOdeslal: 11.Říjen 2018 - 10:27 

Krizo super, ten KODI vyzera by t fajne, este porad odkial si stiahol plugin, dik

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 4 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00