Perforovana parabola

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Perforovana parabola

Příspěvek od dedojozef »

Caute

ma niekto skusenosti s perforovanou parabolou?Cital som diskusiu ze ju moze ohnut,alebo poskodit vietor(ohnisko) a neviem ci je lepsi signal alebo horsi ako na obycajnej klasickej parabole?
Uživatelský avatar
juraj1036
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 130
Registrován: 28.leden 2009 - 12:40
satelitni prijimac: Linuxové prijmače
Kontaktovat uživatele:

Re: Perforovana parabola

Příspěvek od juraj1036 »

ja , a mozem potvrdit ze signal bol horsi o nieco oproti klasickej 90al emme esse.Ale zasa ked fukalo,tak tolko s konzolou motoru nehybalo ako pri klasickej,a ohnut? no neviem,mne vydrzala.Mam ju momentalne v pivnici,lebo som nahodil T55.Este dodam, ze mal som ju zhruba nieco cez dva roky vonku,a uz aj zacinala sem_tam korodovat.
Uz by som ju ale druhy krat nekupoval....
Vu+duo 4K se,OpenPli_Oscam/Vu+zero4K ,OpenPli_Oscam/T90 9xLNB,39E-5W/FUBA DDA110 AL-36E,LNB circular ...
http://www.vhannibal.net/autosetting.php
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Perforovana parabola

Příspěvek od dedojozef »

Dakujem,ja som chcel aj z toho dovodu perforovanu,lebo na klasickej mi vietor na motore rurku vybil na tolko ze niektore druzice bol problem zachytit,ale ked klasicka ma lepsi signal tak asi perforovanu nebudem kupovat
Uživatelský avatar
juraj1036
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 130
Registrován: 28.leden 2009 - 12:40
satelitni prijimac: Linuxové prijmače
Kontaktovat uživatele:

Re: Perforovana parabola

Příspěvek od juraj1036 »

az take hrozne to zasa nie je s tym signalom, zbadas to az na krajnych poziciach,ale ako hovoris,na vietor bola dobra, netrepalo s tym tolko :) skor ma zarazila ta hrdza,za dva roky ....?
Naposledy upravil(a) juraj1036 dne 01.srpen 2014 - 11:17, celkem upraveno 1 x.
Vu+duo 4K se,OpenPli_Oscam/Vu+zero4K ,OpenPli_Oscam/T90 9xLNB,39E-5W/FUBA DDA110 AL-36E,LNB circular ...
http://www.vhannibal.net/autosetting.php
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Perforovana parabola

Příspěvek od dedojozef »

Lebo ja som nasiel perforovanu parabolu 100 cm-tak signal by mohol byt hadam dobry aj na take druzice ako je ABS 2,na klasicku parabolu mam takych 60 percent signal a dufam ze na perforovanu nepridem o ten signal
Uživatelský avatar
juraj1036
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 130
Registrován: 28.leden 2009 - 12:40
satelitni prijimac: Linuxové prijmače
Kontaktovat uživatele:

Re: Perforovana parabola

Příspěvek od juraj1036 »

ja som pouzival 90-ku. sak skus uvidis,ja som ju tiez kupoval zo zvedavosti...
Vu+duo 4K se,OpenPli_Oscam/Vu+zero4K ,OpenPli_Oscam/T90 9xLNB,39E-5W/FUBA DDA110 AL-36E,LNB circular ...
http://www.vhannibal.net/autosetting.php
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Perforovana parabola

Příspěvek od dedojozef »

Ja som chcel skor kvoly zlepseniu signalu ju kupit ale asi mi nepomoze
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Perforovana parabola

Příspěvek od vensan »

celkom by ma zaujimalo ci su niekde relevantne testy zisk kontra velkost ,perforovana parabola verzus klasicka lebo odporcov jednej aj druhej sa najde urcite mnoho.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Perforovana parabola

Příspěvek od mmiriboy »

V minulosti som sa stretol s parabolami značky FUBA. Jedna vec, čo sa mi na nich páčila, bolo to ich masívne konštrukčné prevedenie, t.j. bola vhodná aj do silných poveternostných podmienok. Samozrejme aj cena bola niekoľkokrát vyššia oproti klasickej p. Len neviem, či sú ešte tieto paraboly dostupné na trhu?!
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Perforovana parabola

Příspěvek od tomko »

paraboly FUBA si aj nadalej dostupné a daju sa kúpiť
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“