NewCamd plugin pre DVBViewer Pro - novinka

Moderátor: EnoSat

Odpovědět
jasaj
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 23.říjen 2012 - 20:55

Re: NewCamd plugin pre DVBViewer Pro - novinka

Příspěvek od jasaj »

křížek odstraněn, situace stejná
jasaj
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 23.říjen 2012 - 20:55

Re: NewCamd plugin pre DVBViewer Pro - novinka

Příspěvek od jasaj »

tak se omlouvám, už to šlape. Děkuji za radu. Můžu přidat i druhý server do toho samého configu? musí být nějak oddělena linka Dík
jasaj
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 23.říjen 2012 - 20:55

Re: NewCamd plugin pre DVBViewer Pro - novinka

Příspěvek od jasaj »

tak moje postřehy, poměrně dost výpadků častá chyba "No server response on the ECM message" je nejaká obdoba dvbplug kterou bych mohl otestovat? Pokouším se to rozběhat na windows na linuxu to šlape v poho
Georges1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 01.srpen 2010 - 22:44
satelitni prijimac: DreamskyNXP256HD

Re: NewCamd plugin pre DVBViewer Pro - novinka

Příspěvek od Georges1 »

Taky jsem měl s tímhle výpadky. Jedu na ACamd. Žádný problém...
et6500, et4000, NXP256HD, AZBOX710, Amiko MiniHD/V2, TBS 5922SE
jasaj
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 23.říjen 2012 - 20:55

Re: NewCamd plugin pre DVBViewer Pro - novinka

Příspěvek od jasaj »

Georges1 píše:Taky jsem měl s tímhle výpadky. Jedu na ACamd. Žádný problém...
Děkuji Acamd zatím šlape bez výpadků :thankyou:
RaStr1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 16.srpen 2015 - 13:27

Re: NewCamd plugin pre DVBViewer Pro - novinka

Příspěvek od RaStr1 »

Prosim o pomoc, ani po nekolika dnech laborovani se mi nepodarilo zprovoznit ICE kartu v IRDETO rezimu. Mam nasledujici setup: DVBViewer V6.0.4.0, DVBPlug 2.0.0.6, OSCam: 1.20-unstable_svn Build: r11279 Compiler: i686-pc-cygwin, OSCAM bezi na W10 a DVBViewer na W7 stroji, ale mel jsem i OSCAM na tom samem W7 PC se stejnymi vysledky. Mam PHOENIX/SMARTMOUSE ctecku, s FTDI USB cipem (z tbsdtv.com). Prvni problem je rozchodit ctecku na 6MHz, ktere je doporucovane pro ICE v IRDETO rezimu, toto mi s cygwin verzi OSCAMU nefunguje, podarilo se az pod UBUNTU OSCAMem, ale na nize zmineny problem to nemelo vliv. Hlavni problem spociva v tom, ze po spusteni DVBVieweru se z inicializuje DVBPlug, ale dle logu ze serveru okamzite posila zadost ECM, ta neprojde protoze karta vyzaduje nejprve EMM-G, ovsem DVBPlug zadne EMM neposila, proste jen tupe sedi a nakonec skonci session v OSCAMU na timeout. Pritom v logu DVBPlug je vse zdanlive OK, akorat ze nebezi, viz.
DVBPlug Log
DVBPlug Log
V priloze
log.txt
OSCAM_log
(44.49 KiB) Staženo 46 x
je log OSCAMU, vcetne kompletnich settings, absolutne netusim, v cem muze byt chyba, vyzkousel jsem snad jiz vsechna mozna nastaveni a procetl vsechna fora a nic nevymyslel, tak treba bude nekdo tady uspesnejsi. Jinak pokud se z DVBPlug pripojim na bezici OSCAM na HDBOXU, tak se vse rozjede a DVBPlug normalne posila i EMM. Kdyz se mi podarilo zaktivovat moji kartu v cygwin OSCAMU pomoci klienta pripojeneho z HDBOXU (coz ovsem tez nefunguje 2x spolehlive, ale sem tam nekdy zacnou EMM-G prochazet, vetsinou vsak chodi jen EMM-S, ktere karta odmita), tak potom bezi i DVBPlug vcetne zasilani EMM a to i s kartou na 3.57MHz. Diky vsem, za pripadne rady.
Přílohy
OSCAM.rar
OSCAM
(2.98 KiB) Staženo 112 x
Tubar72
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 14.prosinec 2008 - 15:53

Re: NewCamd plugin pre DVBViewer Pro - novinka

Příspěvek od Tubar72 »

Hi,

mam dotaz na tvorcu pluginu, ci je mozne tento plugin dvbplug upravit aj pre ine programy ako dvbviewer, ktore su kompatibilny s pluginmy ako dvbviewer. Konkretne dvblink, ktory by mal teoreticky podporovat ten isty format pluginu ako dvbviewer. Stary Acamd plugin tam funguje dobre ale ked som tam chcel skusit dvbplug v1009 tak v logu mi vypisal toto:

[E] CTVSPluginHandler::LoadPlugin. On_Send_Dll_ID_Name is not present in the plugin C:\DVBLink\sources\TVSourceA\plugins\DVBplug.dll
[E] CTVSPluginManager::InitPlugin. Plugin C:\DVBLink\sources\TVSourceA\plugins\DVBplug.dll failed to initialize properly

V dvbviewer funguju obidva, samozrejme acamd neposiela global zapisy v irdeto. Preto hladam nieco co by fungovalo v dvblinku namiesto acamd.
Tubar72
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 14.prosinec 2008 - 15:53

Re: NewCamd plugin pre DVBViewer Pro - novinka

Příspěvek od Tubar72 »

Tubar72 píše:...
Tak nakoniec som to vyriesil pluginom DVBJCAM, ktory funguje aj v dvblinku a posiela aj globalne zapisy pre CAID 0624.
Odpovědět

Zpět na „Software pre DVB príjem v PC“