SonyTV + Android + CCCam

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
pejdo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 29.prosinec 2009 - 22:05
satelitni prijimac: VU+ zero

SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od pejdo »

Dobrý den, povedlo se již někomu na televizoru, který má operační systém Android (SONY Bravia KDL-50W805C) zprovoznit CCCam? je to vůbez reálné? Jak by se to dalo zrealizovat?

Děkuji.
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od dufoq3 »

pokial viem tak nie a aj keby to fungovalo, tak to urcite nenahradi prijimac. Kup nejaky lacny prijimac, ktory to podporuje (kludne aj od ruky) a podla mna to bud urcite lepsie riesenie.
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od 9000peter »

Čo viem tak sonička z androidom je hotová katastrofa známi v jednej nemenovanej predajni my povedal čo predaný kus do týždňa reklamácia nič korektne nefunguje.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
glajdo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 16.červen 2009 - 17:13
Bydliště: Ružomberok

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od glajdo »

Kúp napríklad VU + Zero za cca 105€ a máš vystarané.
huvo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 17.srpen 2011 - 15:25

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od huvo »

glajdo píše:Kúp napríklad VU + Zero za cca 105€ a máš vystarané.
Prečo taký drahý prijímač, keď tú istú službu mu urobia aj prijímače za cca 70€
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od dufoq3 »

pretoze tych 35€ naviac stoji za to...
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
pejdo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 29.prosinec 2009 - 22:05
satelitni prijimac: VU+ zero

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od pejdo »

Tak jsem si koupil VU+ zero za 3000,- a jsem spokojený :-)

Děkuji.
Martynet2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 13.říjen 2017 - 1:37

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od Martynet2 »

pejdo píše:Dobrý den, povedlo se již někomu na televizoru, který má operační systém Android (SONY Bravia KDL-50W805C) zprovoznit CCCam? je to vůbez reálné? Jak by se to dalo zrealizovat?

Děkuji.

Pokud máte vstup na CI modul tak by to asi šlo... Já sám to plánuji vyzkoušet díky této speciální kartě:

https://www.duolabs.com/products/diablocam_lan.html
Uživatelský avatar
tomidomi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 91
Registrován: 23.únor 2014 - 15:15

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od tomidomi »

9000peter píše:Čo viem tak sonička z androidom je hotová katastrofa známi v jednej nemenovanej predajni my povedal čo predaný kus do týždňa reklamácia nič korektne nefunguje.
Mam ho 4 roky a nic :-D nikdy by som android nevymenil za nic ine uz...
vauvauvau
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 17.duben 2017 - 11:35

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od vauvauvau »

tomidomi píše:
9000peter píše:Čo viem tak sonička z androidom je hotová katastrofa známi v jednej nemenovanej predajni my povedal čo predaný kus do týždňa reklamácia nič korektne nefunguje.
Mam ho 4 roky a nic :-D nikdy by som android nevymenil za nic ine uz...
on ma ale recht, napr sony 9005 mavala problem s droidom, mohol si mat vedla seba tu istu tv a tu istu verziu droida a jednej to hrabalo vo vezi a druhej nie, kto mal stastie tak ho mal, rovnaky problem mali philips a vseobecne android, plati ale ze total katastrofa to bola par rokov naspat, teraz by som sa uz nebal ist do droid tv, zalezi od poziadaviek cloveka, plati tiez ze za malo penazi netreba cakat zazrak, droid ide rozdielne na tv 500 vs 1000e, droid bude pri tv vzdy loteria, aj tie naj odladene si zamrznu co moze byt pre hraca pruser, istota je tizen alebo mat v tv co najmenej app a tv pouzivat hlavne ako zobrazovac a nie na hranie, od toho je tu konzola, shield...
dreamsat1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 07.leden 2009 - 5:26

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od dreamsat1 »

Mám Sony KD-55XF9005, pokusy s Diablo CAM Wifi byly úspěšné tak na 20%. Tak jsem si zkusil zaplatit apku Dream Player a nastavil streamování k velmi starému DM8000 a funguje to i včetně UHD/4K. Někdy je přepnutí pomalejší, ale k ovládání stačí jeden ovladač (samo, že ovladač od TV). Takže investice 180kč za apku a uštřeno x tísíc za UHD/4K box. Jinak ten android v tý tv nefunguje zase tak špatně jak se všude píše.


https://play.google.com/store/apps/deta ... l=cs&gl=US
vauvauvau
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 17.duben 2017 - 11:35

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od vauvauvau »

dreamsat1 píše:Mám Sony KD-55XF9005, pokusy s Diablo CAM Wifi byly úspěšné tak na 20%. Tak jsem si zkusil zaplatit apku Dream Player a nastavil streamování k velmi starému DM8000 a funguje to i včetně UHD/4K. Někdy je přepnutí pomalejší, ale k ovládání stačí jeden ovladač (samo, že ovladač od TV). Takže investice 180kč za apku a uštřeno x tísíc za UHD/4K box. Jinak ten android v tý tv nefunguje zase tak špatně jak se všude píše.


https://play.google.com/store/apps/deta ... l=cs&gl=US
app e2streamer je zadara a podla mojej sksusenosti je rychlejsia a menej pada, ono ale zalezi aj na samotnom droide, sieti..., teraz to s tym droidom nie je az tak zle, boli update, problem bol hlavne v zaciatkoch
Martynet2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 13.říjen 2017 - 1:37

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od Martynet2 »

Ahoj, já mám novou Sony XH92 - 75", která má android. A díky bohu, že mám kolem další zařízení na které se můžu spolehnout. Ta plikace na TV je tragická. Naladil jsem kanály a srovnal. Ale druhý den jsou kanály úplně přeházené. Takže jsem se vrátil k externímu boxu Mecool KIII Pro, a streamuje přes aplikaci. Kde jsou ty časy, kdy TV základní funkci zvládali naprosto bez problémů? Může za to android. Vůbec bych ho do TV nedával. A už nikdy si TV s androidem nekoupím. Chtěl jsem si původně pořídit kartu Diablo s LAN, ale asi to bdue zbytečné vyhazování peněz a je lepší se spolehnout na externí tuner.
vauvauvau
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 17.duben 2017 - 11:35

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od vauvauvau »

problem poprehadz.kanalov a spoluprace s modulom a s fastscan ma xy tv pri xy systemoch, preto plati ze ex prijimac naj E2 je vzdy naj riesenie, droid v tv ma podla mna vyhodu iba v moznostiach vlc a kodi a je menej kablov...inak nic
Martynet2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 13.říjen 2017 - 1:37

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od Martynet2 »

vauvauvau píše:problem poprehadz.kanalov a spoluprace s modulom a s fastscan ma xy tv pri xy systemoch, preto plati ze ex prijimac naj E2 je vzdy naj riesenie, droid v tv ma podla mna vyhodu iba v moznostiach vlc a kodi a je menej kablov...inak nic

No právě, že i na to je na prd. Android TV nemá z KODI čistej průchod zvuku a rozlišení mi nejde nastavit víc než 1080p. Stejné problémy s Plex. Netflix a Prime funguje celkem bez problémů, ale taky to blbne. Na to mám naštěstí Apple TV a Nvidia shield pro :)
vauvauvau
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 17.duben 2017 - 11:35

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od vauvauvau »

Martynet2 píše:
vauvauvau píše:problem poprehadz.kanalov a spoluprace s modulom a s fastscan ma xy tv pri xy systemoch, preto plati ze ex prijimac naj E2 je vzdy naj riesenie, droid v tv ma podla mna vyhodu iba v moznostiach vlc a kodi a je menej kablov...inak nic

No právě, že i na to je na prd. Android TV nemá z KODI čistej průchod zvuku a rozlišení mi nejde nastavit víc než 1080p. Stejné problémy s Plex. Netflix a Prime funguje celkem bez problémů, ale taky to blbne. Na to mám naštěstí Apple TV a Nvidia shield pro :)
nepomoze update tv, vyrobne nastavenia alebo upgrade kodi?, narazil som na info ze to fhd je iba prostredie kodi a ak pustis video tak to dava 4k, tazko povedat, nemam moznost skusit to
dreamsat1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 07.leden 2009 - 5:26

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od dreamsat1 »

Martynet2 píše:
vauvauvau píše:problem poprehadz.kanalov a spoluprace s modulom a s fastscan ma xy tv pri xy systemoch, preto plati ze ex prijimac naj E2 je vzdy naj riesenie, droid v tv ma podla mna vyhodu iba v moznostiach vlc a kodi a je menej kablov...inak nic

No právě, že i na to je na prd. Android TV nemá z KODI čistej průchod zvuku a rozlišení mi nejde nastavit víc než 1080p. Stejné problémy s Plex. Netflix a Prime funguje celkem bez problémů, ale taky to blbne. Na to mám naštěstí Apple TV a Nvidia shield pro :)

Ze Sony Andrioid TV z apky KODI mi zvuk jede i v DTS a obraz ve 4K.
vauvauvau
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 17.duben 2017 - 11:35

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od vauvauvau »

najskor pojde o problem verzii, od znameho mam podobne info, vsetko ide ako ma
Martynet2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 13.říjen 2017 - 1:37

Re: SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od Martynet2 »

dreamsat1 píše:
Martynet2 píše:
vauvauvau píše:problem poprehadz.kanalov a spoluprace s modulom a s fastscan ma xy tv pri xy systemoch, preto plati ze ex prijimac naj E2 je vzdy naj riesenie, droid v tv ma podla mna vyhodu iba v moznostiach vlc a kodi a je menej kablov...inak nic

No právě, že i na to je na prd. Android TV nemá z KODI čistej průchod zvuku a rozlišení mi nejde nastavit víc než 1080p. Stejné problémy s Plex. Netflix a Prime funguje celkem bez problémů, ale taky to blbne. Na to mám naštěstí Apple TV a Nvidia shield pro :)

Ze Sony Andrioid TV z apky KODI mi zvuk jede i v DTS a obraz ve 4K.
Jako že vám jde DTS signál do AV zesilovače? Nebo myslíte jen to, že Kodi signal dekoduje a přehraje na TV.
dreamsat1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 07.leden 2009 - 5:26

SonyTV + Android + CCCam

Příspěvek od dreamsat1 »

Sony reciever STR-DN1080 pripojeny pres hdmi arc pise DTS samozrejme jen u filmu, koncertu s DTS stopou.
A ve 1080 je jen UI, filmy ve 4K se prehravaji ve 4K, pokud to umoznuje pripojeni k netu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“