LNB TESLA

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

LNB TESLA

Příspěvek od hrotik »

Nedávno jsem se setkal s lnb tesla TL 100.Požádal mně kamarád –senior o instalaci a připojení paraboly k nové tv ORAVA. Kamarád je patriot proto orava, když jsem mu oznámil, že tv je vyrobena v turecku a slovenská orava ji jen pod touto začkou prodává, byl zklamán. :( Zpět k lnb, krabička s nápisem TESLA (kamarád je patriot) znejistěl jsem… #-o Vše jsem namontoval a dal ladit skylink i problematičtější transpondéry naprosto v pohodě, ta citlivost tohoto lnb je fakt špičková! =D> Prodejci píší-Velice kvalitní konvertor vyšší třídy. V tomto případě se skutečně nejedná o reklamní blábol. Neodolal jsem a objednal TL 200 – twin k motoru a testuji. V nabídce je i verze quad. Jako bonus mimo příznivou cenu je LTE filtr, pozlacené konektory, signal. ledka a krytky konektorů v balení. Nedopátrl jsem výrobce na krabičce je „made for Czek republik“. Já skalní příznivce inverta toto lnb doporučuji k vyzkoušení.
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
lubo32
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: 12.leden 2008 - 16:07

Re: LNB TESLA

Příspěvek od lubo32 »

Ahoj, neviem presne čo znamená " senior", ale konvertor TESLA, nie je nič iné, ako meno. Niekto kúpil väčšie množstvo konvertorov a Číňania mu tam natlačili, čo si napísal. Chcel TESLA, tak to tam má. Ak je dobrý a funkčný, tak je to ok. Nič viac a nič menej. Na trhu je ich nespočetné množstvo, akýchkoľvek značiek, väčšinou obchodných. Zmerať to nevieš, takmer nikto, ale fungujú.
VU+,DM900, DM 920 HD, Gibertiny 105cm
Jarolobo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 102
Registrován: 02.červen 2010 - 12:33

Re: LNB TESLA

Příspěvek od Jarolobo »

neviem presne čo znamená " senior"
tým myslel, že je to starší pán ,ktorý sa tomu nerozumie, preto ho požiadal o pomoc
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: LNB TESLA

Příspěvek od peter54 »

V praci sa tak obvykle oznacuju ludia, ktori maju viac skusenosti ako mladasi a predpoklada sa u nich schopnost samostatne riesit komplexne ulohy.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: LNB TESLA

Příspěvek od Steiner »

Toto ale s prácou ako zamestnaním nemá nič spoločné, ako písal Jarolobo.
A lubo32 to vystihol presne. :)
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: LNB TESLA

Příspěvek od MarekMM »

A možno sa mu len nechcelo liezť na strechu, potreboval sa iba porozprávať
a dať si za pohár vínka, ak máte spoločnosť lepšie vám chutí... :D :D :D
na_zdravie.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: LNB TESLA

Příspěvek od hrotik »

to Marek: chlape, tys tam při tom snad byl s náma, tak nějak to přibližně bylo :D vínko bylo červené a chutnalo :Yahoo!:
Kamarád je už nějakou dobu "důchodce-rentiér" a tomuto nerozumí a na tom žebříku už to taky není ono!
No nic to nemění na tom, že s lnb jsem max. spokojen, ať už se prodává třeba jako Emgeton,ETA,Romo nebo Calex \:D/
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
satymulty
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 22.červen 2007 - 15:30

Re: LNB TESLA

Příspěvek od satymulty »

LNB TESLA singl svítil po instalaci 15 minut, pak odešel do věčných lovišť. Šlo však pouze o 1 ks, tak těžko soudit, zvláště když i jiné ibuprofeny a zircony, gt aj. odcházejí často taky do... však víte kam. Staré dobré golden intestary a sharpy, event. invacomy a pár dalších slouží roky rokoucí.Do diskuze určitě fajn, pokud tedy má někdo více info k pouťovým zázrakům a HD a UHD lnb.
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: LNB TESLA

Příspěvek od hrotik »

No já nakonec koupil ještě 4ks na multifeed co mám na druhé parabole a prozatím naprostá spokojenost! Příspěvek jsem psal 3.2019 tak že zatím rok a půl bezproblémového provozu.
Pokazit se může kdejaká spotřebka tyto lnb nevyjímaje.Taky mám v záloze stále funkční lnb MTI Blueline 0.6dB twin, který jsem po revoluci dovezl se mím prvním analogovým Technisatem.
Nechtěl jsem dělat propagaci na nějakého lnb (každý ať si dá na parabolu co uzná za vhodné) jen jsem chtěl informovat o něčem co mě příjemně překvapilo, ať už se to prodává pod jakoukoliv značkou vyrobené třeba v tramtárii :D
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
D0ctor
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 17.září 2012 - 16:36

Re: LNB TESLA

Příspěvek od D0ctor »

Ahoj,

taky přidám svoji zkušenost s lnb Tesla, u známého jsem dělal instalaci s lnb TL-200. Po půl roce volá že má výpadky příjmu. Na měřáku chvíli jde a chvíli uplně bez signálu. Vylezu na střechu a dívám se na lnb. U TL-200 eviděntně použily stejné tělo jako u TL-400. Problém je v těch ledkách. Tedy jsou tam dvě, ovšem další dvě díry na ledky jsou překryté nálepkou která časem odpadne a do lnb začne přšet. No citlivost sice super ale provedení naprosto tragické. Tolik ke kvalitě výrobku.
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: LNB TESLA

Příspěvek od hrotik »

doctor, dík za upozornění, máš pravdu ty samolepky jsou krapet "strávený" #-o asi to preventivně přelepím nějakou kvalitnější samolepící folijí.
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“