KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Příspěvek od bystrik »

Ok Richard,asi si nečital pozorne moje príspevky a nejsko Ti to uniklo, ja mám aj Samsung rady 6, nie sice stále doma, na ktorom ide všetko v pohode a na ňom by som si to mohol prehrávať.Ale ja som chcel tie staré VHS videá a videá 8 ,stočiť na zabudovaný HD disk v DVD rekordéri.Čiže prepojiť VHS videorekordér ,s DVD rekordéroma uložiť to na disk DVD rekordéra z následne i stočiť videá typu Hi 8 z kamery do DVD a skúsiť to už stočené prehrat na tom najnovšom TV Samsing rady 8 , ktorý má m stále doma.No nič, asi to budem musieť kontrolovať na starom Samsunge rady 6 a potom z prenosného externého disku už prehrávať na nivom Samsungu rady8 ...
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Příspěvek od efendy55 »

hm, #-o tiež som práve kápnul na podobný problém s novým Samsung TV 4K v kombinácii so starým Zerom ,sused chcel preladiť a nepomohla ani igelitka s HDMI káblami a meniť vstupy HDMI na TV-4K ,obraz nikde . nebol čas pátrať po príčine tak som ho napojil na starší Samsung a na prvý šup obraz nabehol . tak som to preladil a išiel tatata... :Yahoo!:
Všetko 4K
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Příspěvek od bystrik »

OK Efendy, vďaka za Tvoju skúsenosť.Ja už som to tiež vzdal po toľkých pokusoch, aby mi to prehrávalo cez ten Samsung TV 8 rady. Budem to dávať cez ten Samsung rady 6, tam s tým nie je žiadny problém , ani s 13 ročným HDMI káblom a pomaly stáčať tie spomínané videá VHS aj Hi 8.Ale ma to štve , že dva prístroje od rovnakého výrobcu, aj keď s 13 ročným vekovým rozdielom ,nie sú navzájom kompatibilné. Ak by to boli dve rôzne značky výrobcov, tak by som sa tomu nečudoval, lebo každý si chráni svoju
značku a má záujem, aby sa predávala ...
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Příspěvek od dlhe_pole »

neuvadzas to podstatne coz je v tomto pripade presna znacka tv a presna znacka dvd takzer vsetky rady ktore dostanes su na dve veci ...

BTW: a co sa tyka toho HDMI tak vsetky verzie su spatne kompaktibilne takze ked ty to nejde chybu hladaj medzi stolickou a prepojenim dvd a tv.. mala napoveda - nastavenie hdmi vsupu v tv a povypinanie tych kokociniek ako HDR, UHG color atd atd. tiez nemal by si rvat staru sunku na HDMI 1 ale zvolit si iny
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Příspěvek od vensan »

svojho casu som zazil obdobny problem s jednym skylink ready boxom po pripojeni k telke cez HDMI isiel len zvuk tak sa tam dal box imej znacky a problem bol vyrieseny nebol cas ani vola zalezitost blizsie riesit,box ktory nesiel dostal ineho stastneho majitela kde funguje do dnes ak nepomreli,no s tym som sa zatial stretol len raz nebyt tohto vlakna tak na to aj zabudnem no zariadenia ktore v tomto pribehu hrali hlavne ullohy si uz nepamatam.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Příspěvek od bystrik »

dlhe_pole píše:neuvadzas to podstatne coz je v tomto pripade presna znacka tv a presna znacka dvd takzer vsetky rady ktore dostanes su na dve veci ...

BTW: a co sa tyka toho HDMI tak vsetky verzie su spatne kompaktibilne takze ked ty to nejde chybu hladaj medzi stolickou a prepojenim dvd a tv.. mala napoveda - nastavenie hdmi vsupu v tv a povypinanie tych kokociniek ako HDR, UHG color atd atd. tiez nemal by si rvat staru sunku na HDMI 1 ale zvolit si iny
Dlhé pole, asi si nečital pozorne moje príspevky,pozri si ich dozadu a tam jasne uvádzam konkrétne typy oboch prístrojov .A po druhé, všetko čo mi radíš,som už dávno vyskúšal ,aj to v predošlých mojich príspevkoch uvádzam ...
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Příspěvek od dlhe_pole »

no dobre dobre .. kto by to vsetko cital roztahane na 2 stranky, kazdopadne nikde som nevidel ani zmienku o funkcii Anynet+ . to si skusal ? https://www.manualslib.com/manual/11215 ... l?page=346
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Příspěvek od bystrik »

dlhe_pole píše:no dobre dobre .. kto by to vsetko cital roztahane na 2 stranky, kazdopadne nikde som nevidel ani zmienku o funkcii Anynet+ . to si skusal ? https://www.manualslib.com/manual/11215 ... l?page=346
Áno ,tú funkciu Anynet+ som skúšal už dávnejšie, pre istotu a moju spokojnosť ,hneď po prvom pripojení DVD k TV. Ale tá funkcia Anynet+ , slúži iba k možnosti ovládať DVD rekordér a jeho Menu i funkcie , s diaľkovým ovládačom od TV.To znamená,že nemá s prenosom signálu do TV z DVD, nič spoločné , lebo mne sa nedostáva do TV signál z DVD , kvôli nekompatibilite uvedených prístrojov. Takže ten problém nekompatibility oboch Samsungov zostáva i naďalej záhadou ?. ...
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: KOMPATIBILITA TV SAMSUNG 8 RADA A DVD REKORDÉRA SAMSUNG

Příspěvek od dlhe_pole »

to je sice pravda, ale ohranicis si tym funkcionalitu prepojenia HDMI <--> HDMI
inak nevidim problem preco by ti to nemalo chodit. Vsetky typy HDMI standartov su spatne kompaktibilne vid: https://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Version_2.1
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“