Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od Radovan111 »

Hezký den, prosím dám to sem-kdyžtak to prosím přesuňte

při kopírování picon, nebo i celých složek HD Glass na USB Flash disk- podotýkám že mám 32GB- naformátovanou na FAT32, měl jsem ji i na EXT4- nepomohlo

se většina zkopíruje standardně a zbylé se nepřenesou. Vyskočí chybové hlášení chyba 0x80070052 Adresář nebo soubor nelze vytvořit. To samé se stane i při pokusu vytvořit na flešce novou složku. Po určité době jak to dosáhne určitou kapacitu.

Jde o to že jsem si picony stáhnul přes picon.cz do PC v domění že to překopíruju do složky picon v HD Glass 17 a část picon to překopíruje a pak vyskočí ta chyba.

Nejde to překopírovat ani přes total commander, ani přes DCC samé chyby

Měl jsem tam flešku 8GB a taktéž to psalo tu chybu a taky to psalo že je tam na flash disku nedostatek místa- přitom je tam nějakých 32 gb volného místa

A myslím si že to dělá i při stahování přes HD Glass taky nejde nic stáhnout. viz obr. A podotýkám že na základě tady této chyby jsem se pokoušel stáhnout vícekrát stejné picony a vyskakovala mě ta samá chyba a dostal jsem za to pokárání od autora picon.cz.

Za což jsem se mu omluvil. Myslel jsem že mám vadné flešky vyzkoušel jsem několik a včera mě přišla nová a taky to dělá :cry:

Moc prosím o radu jak to napravit- nevím si s tím rady- Přes google jsem něco vyhledal- zřejmě že je to nějaké omezení či co ale nerozumím tomu- když mám přeci kapacitu flešky 32GB a napíše mě to nedostatek místa- nechápu?

A prosím nevím to přesně zda mám správně tu cestu?

media/usb/hdg17_files??
cesty.png
chyba stahování.png
chyba.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od chocholousek »

Ale kolego to je prece systemova hlaska pana Windows-e, osobne si myslim ze Tvuj win stoji za howno a potreboval by opravit.

https://ugetfix.com/ask/how-to-fix-erro ... e-created/
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od Radovan111 »

Ale to já jsem skoro všechno dělal- dokola formátoval, CHKDSK atd.atd ale nic nepomohlo, tak jako W10 je na ho..no?
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od peter54 »

Win 10 s tým nemá problém.
Usb na obrázku je fat32, ale verím, že by to šlo aj s ľubovoľným iným fs.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od Radovan111 »

Děkuji moc, tak mě to dělá, nemyslím hned, ale jak to dosáhne určité kapacity a vyměnil jsem několik nových flešek.
A tam nevím kupovat zase nějaký program na opravu to nevím na opravu nějaký REMIGE či co,já bych ho koupil ale nevím jestli to pomůže ta oprava, nikdy jsem se s tím nesetkal, ale ono na ty flešky nejde ani přes HD Glass stahovat jak to zřejmě dosáhne určité kapacity viz obr. Vypadám jak hlupák ale nikdy jsem se s tím nesetkal :cry: ach jo

V total commanderu to píše pro změnu odstraňte ochranu proti zápisu viz obr :shock: hrozné fakt
chyba TCM.png
A ještě už jsem psal dělá to i FAT32, EX3,EXT4, všude
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od Spacer »

To Peter54: Tvoj Win s tým nemá problém. To ten Radovanov. Tiež u neho navrhujem čistú inštaláciu Windows a potom dobre premýšľať, čo si do neho nainštalujem. Ale poznám aj takých, čo si s tým hlavu nelámu a preinštalovávajú Winy každý mesiac. :)
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od Radovan111 »

Takže to nejde ani na jiném počítači s windows 10- jsem to zkoušel v notebooku a ta samá chyba, mám ještě windows xp a to vůbec nenačetlo tu flešku- že naformátovat a přitom je naformátovaná na FAT32, a ještě jsem to zkoušel ve windows 2000 tam taky flešku naformátovat, tak nevím co bych měl přeinstalovávat
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od Spacer »

Tak to naformátuj v tom Windows XP, alebo v notebooku na FAT32. Alebo ešte lepšie - zrušiť celú partíciu a vytvoriť nanovo v správcovi diskov, alebo v príkazovom riadku cez diskpart.
USB treba formátovať v zariadení, kde ho budeš väčšinou používať. Mne tiež takto blbla pamäťová karta, keď som ju sformátoval vo Windows a používal vo Formuleri.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od peter54 »

Ja by som naformátoval flash drive na fat32 alebo na ntfs a skúsil to este raz.
Ak nepomôže, strčiť flashku do linux boxu a nazdieľat cez sambu do windows.
Možno najjednoduchšia možnosť zas aspoň fat32, nakopírovať tam zipko a v linuxe cez cli rozbaliť. Okná by som neinštaloval nanovo pokiaľ krám inak dobre funguje. U niektorých noťasov sa natrápiš než dáš dokopy všetky drivery, napríklad na dell než som zohnal origo drivery na usb3 do win7, to dalo zabrať. A ešte nieje istota, že to pomôže.
Pre istotu prebehnúť nejakým antivírusom, najskôr nejaký blbý ovládač usb.
Evidentne niesi jediný a ja asi budem šťastlivec, ktorému to ide bez problémov.
Kontakt v profile cez www.
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od tomko »

pokial sa fleska bude používat v prijimaci, tak by som ju tam inicializoval a potom prekopiroval pikony napriklad cez Totalcomander
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od chocholousek »

Radovan111 píše: to vůbec nenačetlo tu flešku- že naformátovat a přitom je naformátovaná na FAT32
Rozumim ze vzdy kazde USB prestrkavas s DM do nejakeho PC a tam to pak nejde kopirovat?

1 - smazal bych to USB a to naprosto kompletne treba fdiskem.
2 - o5 fdiskem bych vytvoril oddil a az potom provedl inicializaci a to v pristroji ve ktere ji hodlam pouzivat a vzdy na ext3 nebo ext4 do podleva toho.
3 - dnes je 21stoleti a samba je krom moc pekneho tance take protokol pro sdileni slozek mezi win a linuxem, pouzivam sambu pro prenos souboru i mezi linuxem a prenasim pri tvorbe picon mnoho stovek tisic malilinkatych souboru a ves ze to funguje moc dobe a rychle.

p.s. nepletes si FAT32 a exFAT protoze pak je logicke proc exFAT neaktualizovane winxp nevidi.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od Radovan111 »

spacer
Děkuji moc, musím ji naformátovat znovu v tom správa počítače- správce disků- to mě vo..lovi nenapadlo - já jsem ji formátoval tak ze jsem na ni klikl jak se zobrazuje v Tento počítač- kliknul jsem na ni pravým tlač. - myší a zadal formátovat FAT32- pomalým formátováním- naformátovalo to a začal jsem kopírovat a tak se to po určité době zastavilo a napsalo to tu chybu

peter54

Děkuji Možno najjednoduchšia možnosť zas aspoň fat32, nakopírovať tam zipko a v linuxe cez cli rozbaliť.
Ano to jde když nakopíruju ty balíčky piconů v zip formátu tak to samozřejmě nakopírovat na flešku jde
ale zas nemám linux v pc abych to tam rozbalil

tomko-
děkuji to jsem taky dělal formátoval inicializoval v boxu na EXT 3 nebo EXT4 a pak přes total commander snažil kopírovat- taky to nešlo- taky jakési chyby. nevím přesně - proces kopírování se nezdařil to psalo myslím- ne je tu obrázek - ochrana proti zápisu to psalo v total commanderu

Ještě podotýkám že na to aby viděl windows naformátované flešky na EXT3 nebo EXT4 používám program EXT2 Volume Manager

chocholousek
taktéž moc děkuji,

Rozumim ze vzdy kazde USB prestrkavas s DM do nejakeho PC a tam to pak nejde kopirovat?

Ne zkoušel jsem to i prvně nakopírovat na naformátovanou flešku FAT32 a pak teprve vložit do boxu a v boxu jenom inicializovat- ne už formátovat

Tu sambu to jsem nikdy přiznám se omlouvám se nepoužil to musím teprve zjistit co to je omlouvám se neznám ji :unknown:

Vím že nějaká samba je v boxu ale nevím to zkusím to dopoledne

děkuji moc ale FAT32 si nepletu ten EXFAT to je taky windows- to jsem ale nikdy neformátoval
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od EnoSat »

pri formatovani by si si mal dat skontrolovat chybne bloky
capture_001_28012023_013206.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od Radovan111 »

EnoSat
Děkuji moc
toto je nějaký program prosím ? Taky neznám toto
Zkoušel jsem to přes správa počítače naformátovat na FAT32 pomalým formátovaním jsem to naformátoval
Mám v PC stažené ty složky HD Glass nějakých cca 89000 souborů snad to dobře pojmenuji a zadal jsem kopírovat a zase se to zastavilo tak myslím na nějakých 30% a napsalo to zas tu chybu takže je to nanic- zas adresář nebo soubor nelze vytvořit

Ještě prosím k těm chybným blokům- vždyť ji mám novou tu flešku a 32GB
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
logan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: 26.srpen 2009 - 10:25
satelitni prijimac: Zgemma H7S
Bydliště: Košice

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od logan »

Pripadá mi to, že máš na disku práve v zložke PICON chybu. Dal si skontrolovať disk (v PC, kde máš tie picony) na vadné sektory? Na rovnakom mieste sa zastaví kopírovanie - pc nevie prečítať- tak nevie i skopírovať...
Uživatelský avatar
logan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: 26.srpen 2009 - 10:25
satelitni prijimac: Zgemma H7S
Bydliště: Košice

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od logan »

Ešte ma napadlo. Daj skopírovať tú zložku PICON do nového adresára (vytvor si ho s iným názvom) priamo na tom disku v PC. Uvidí sa hneď či je chyba na disku.
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od Spacer »

Nestačí len formátovať. Treba úplne zrušiť partíciu (rozdelenie disku) a vytvoriť ju nanovo. Podozrievam Windows, že keď partícia nemá ten Microsoftí príznak 07, tak Windows sa k tomu správa - a just nebudem riadne fungovať.
Potom to môžeš naformátovať vo Windows aj na NTFS, odstrániš si problém, že na FAT32 nedáš súbor väčší ako 4GB.

https://en.wikipedia.org/wiki/Partition_type
Naposledy upravil(a) Spacer dne 28.leden 2023 - 9:53, celkem upraveno 2 x.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od peter54 »

Linux v pc nepotrebuješ na rozbalenie, veď máš linux na stb. Stačí sa prihlásiť cez telnet alebo ssh a cez cli rozbalíš prikazom unzip.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od VTronik »

Rozbalit zip soubor ve Windows přeci není a nemůže být žádný problém. Umí to například i TotalCommander a lze potom přímo kopírovat z jednoho okna, kde se zobrazí obsah zipu po dvojkliku, do druhého okna. Zip je natolik rozšířený formát, že ho podporuje dnes kdeco.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 0x80070052 při kopírování složek -picon atd. např. HD Glass

Příspěvek od chocholousek »

Vzal jsem USB flash a naformatoval jsem 32G na fat32 a pote slozku s 53567-mi soubory a tu se jal pres win explorer nakopirovat na ono inkriminovane USB a svete div se ono to nejde.
fa32.png
pak jsem tu samou flash o5 naformatoval ale uz na ntfs a tu samou slozku o5 nakopiroval na ono USB, śvete div se ono to jde uplne ale uplne noumalne.
ntfs.png
Magicke cislo je 16396 pak se USB s FAT32 zasekne a dal nic nekopiruje. USB je ovsem dal zapisovatelne a to vcetne dalsich souboru do one slozky. Podobne se zasekne i TC ale pri mirne jinem poctu souboru ale o5 vzdy pri naproste stejnem.

p.s. osobne si myslim ze to ma Bill nejake pokazene. :P
p.p.s. Linux is like wigwam: no Gates, no Windows and Apache inside.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“