ET8000 a TV Anywhere

Download k prijimacu X-TREND ET8000 a ET 10000

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: ET8000 a TV Anywhere

Příspěvek od toprun »

Je otázka, jestli takovou mazanici ješrě má smysl sledovat.
Ale proti gustu žádný dišputát. :)
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
xtreo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 15.srpen 2014 - 10:52

Re: ET8000 a TV Anywhere

Příspěvek od xtreo »

Tou mazanicí myslíš co konkrétně?
tlumic29
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 11.březen 2014 - 15:44

Re: ET8000 a TV Anywhere

Příspěvek od tlumic29 »

Jak píše xtreo taky jsem na to u ET8000 nepřišel a včem je to dobré? V tom že když chceš streamovat do mobilu HD program a ten mobil není HD nebo Full HD tak je to nekoukatelné seká se to. Já na vlastním mobilu HTC 500 přehraji jen programy SD ale obraz je moc pěknej a mám freesat takže nehrozí vypínání SD jako u skylinku. Na tabletu kterej je full HD tak HD jedou výborně. Na HTC M8 a Vodafone Prime Smart 6 taky super obraz.
Používáme aplikaci v mobilech a tabletu Trancoding for Xtrend. V PC DreamStream E2
Jak někdo psal o mazanici tak obraz určitě neviděl U tabletů a mobilů na tak malich obrazovkach je výborné i SD
O mazanici nemůže být vůbec řeč :wink:
Odpovědět

Zpět na „X-trend ET8000 , ET10000“