Problém s HDMI

Download k prijimacu X-TREND ET8000 a ET 10000

Moderátoři: Pastoman, mx3L

Odpovědět
jjara
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 07.červen 2009 - 21:08
satelitni prijimac: Xtrend 8000,Octagon 8008Combo,
Bydliště: Pod Javorinú

Problém s HDMI

Příspěvek od jjara »

Po několika násobném výpadku proudu se u Xtrendu projevil problém s obrazem,běžel jen zvuk.Po třetím restartu naskočil i obraz.Druhý den přijímač běžel asi hodinu a objevilo se není signál.Přes scart běží normálně.HD Box běží i na tom samém hdmi.Xtrend ve vedlejším pokoji na monitoru s hdmi běží.Kde bude chyba?Po výpadku proudu odešel i jeden konvertor,po výměně je to o.k.Ptal jsem se i na Satdigit,ale bez odpovědi.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Problém s HDMI

Příspěvek od efendy55 »

hm ,nejako som to nepochopil . #-o ](*,) píšeš že ti to už ide po treťom reštarte a pýtaš sa kde je chyba ??? ked ti to na telke nejde a na monitore ide tak by som si najprv skontroloval ako mám nastavený výstup obrazu v bazmeku . skúsil inú telku ,kábel hdmi , hdmi vstup na telke ,zmenil image, skúsil ho napojiť u niekoho na inú parabolu a lnb a ak nič nepomôže tak by som ten bazmek reklamoval . :ROFL:
Všetko 4K
jjara
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 07.červen 2009 - 21:08
satelitni prijimac: Xtrend 8000,Octagon 8008Combo,
Bydliště: Pod Javorinú

Re: Problém s HDMI

Příspěvek od jjara »

Kabely vyměněny čtyři,hdmi vstupy prohozeny,Hd box 7110 tam běží.Skusím to ještě u kamaráda.Napsal jsem,že to šlo,ale druhý den to vypadlo a šlo jen přes scart.
Uživatelský avatar
logan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: 26.srpen 2009 - 10:25
satelitni prijimac: Zgemma H7S
Bydliště: Košice

Re: Problém s HDMI

Příspěvek od logan »

Po výpadku prúdu asi zblbol i TV (nepíšeš aký). Treba ho nastaviť aby po zapnutí bral ako prvý HDMI port... Asi :shock:
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Problém s HDMI

Příspěvek od toprun »

To by mě zajímalo, co to byl za výpadek proudu, že při něm odešel konvertor. Spíš bych tipoval bouřku.
Jojo, UPS-ka je k nezaplacení.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Odpovědět

Zpět na „X-trend ET8000 , ET10000“