e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 23.Duben 2018 - 15:22

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 4 příspěvky ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Skylink modul Neotion
PříspěvekOdeslal: 14.Prosinec 2017 - 21:46 

satelitni prijimac: Ariva 200 HD (23E,19E,13E a 1W
Zdravím všechny. Mám "šuplíkový" modul Neotion se samolepkou Skylink, který byl svého času bez problému funkční. Nyní se to chová tak, že při použití ICE karty proběhne iniciace a modul správně dekóduje, ale pouze cca 10-30 minut a pak vše zamrzne. Resetem se situace vždy opakuje dokola. Takhle (stejně) se to chová v nejrůznějších zařízeních (např. TV Philips, Samsung, sat Ariva 200 atd.). Z menu jsem vyčetl toto: modul Neotion 1, sériové číslo 4104230767, verze hardwaru: 1.0, ID produktu: FE 02 0008 0022, Verze SDK: r 23553, bootovací verze: r 17487, aktualizace ID: 2 Lze nějakým způsobem opět zprovoznit modul ? Aktualizace softwaru, jak, kým ? Díky předem za jakoukoliv přínosnou radu.

Předmět příspěvku: Re: Skylink modul Neotion
PříspěvekOdeslal: 14.Prosinec 2017 - 22:30 
Moderátor
Moderátor

Poděkoval: 28 krát
Poděkováno: 116 krát
Byť na tvojom mieste tak toho čo je na tej nálepke tak otravujem kým problém nevyrieši až sa z toho poserie.
Ono aj takéto "nálepkovanie" a "ready-certifikovanie" má niečo do seba, za tým si ten na nálepke aj musí stáť a riešiť to.
Já bych mu dal, a nie to riešiť na fóre.
A urob tak prosím ťa. Ako prvé ich pošli do riti a potom pokračuj s daným problémom nech to okamžite vyriešia. :D

PříspěvekOdeslal: 15.Prosinec 2017 - 8:39 

satelitni prijimac: Ariva 200 HD (23E,19E,13E a 1W
Když jsem se na ně obrátil e-mailem, doporučili mi, abych si nechal nahrát nový software od (asi jejich) autorizovaného prodejce. Jelikož u nás nikdo takový není, je otázka, zda to má cenu to vozit někam, tam za službu zaplatit, když se stejný modul objevuje v bazarech i za cca 300,-Kč - problém je v tom, jak ten by fungoval.....

PříspěvekOdeslal: 16.Leden 2018 - 17:31 

satelitni prijimac: AZBox HD Premium
pevy napsal:
Když jsem se na ně obrátil e-mailem, doporučili mi, abych si nechal nahrát nový software od (asi jejich) autorizovaného prodejce. Jelikož u nás nikdo takový není, je otázka, zda to má cenu to vozit někam, tam za službu zaplatit, když se stejný modul objevuje v bazarech i za cca 300,-Kč - problém je v tom, jak ten by fungoval.....

Dostal se mi do ruky taky jeden takový READY křáp a opravdu ten kdo jej včas neaktualizoval tak dnes může oživit pouze přes servis Mascomu ale za poplatek.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 4 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00