HD-BOX AND-II XBMC

Multimedialny sat. prijímač HDBOX -XBMC

Moderátoři: Duce, helix26

alihen
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 24.únor 2011 - 20:15

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od alihen »

dik za nazor. aj preto, čo píšeš, box ležal 5 rokov nedotknutý. mal som aj AZBox Premium a tak som na na nejake tie nervy a pracu s FW zvyknutý :D
mal som aj VU+ Solo2... max spokojnosť a dokonca bez častého prehadzovania FW - no už mi začínalo chýbať 4K (keďže telku 4K som mal už nejaký ten čas a bola by škoda kvoli boxu nevyužiť toto rozlišenie) tak som kupil DM One UHD.
v podstate mi aj niekedy chýba ta bavečka a nervy z čias AZBoxu a aj preto, že by sa mi občas zišiel ešte nejaký boxík (na sledovanie obsahu cez internet, napr. Kodi).
Mám aj Mecool KM1 4/32GB (android), no tem mám pripojený s DM k veľkej TV.
HD Box XBMC je mi pravdupovediac, aj keď bol 5 rokov na povale, ľúto vyhodiť. veď je nový a tiež ma stál nejaké peniaze. a áno, tiež som ho kupoval s SAPRO
DreamBox One UltraHD dual tuner DVB S2X, 3,5" HDD Seagate Baracuda 500GB, LG OLED UHD TV
MECOOL Google Android 10.0 TV Box KM1 4GB + 32GB, LG OLED UHD TV
VU+ Solo2 2x tuner DVB S2, externy 2,5" HDD 1TB, Samsung LED UHD TV - bejvalka ;)
show-man
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 94
Registrován: 15.červen 2008 - 19:02

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od show-man »

alihen píše:dik za nazor. aj preto, čo píšeš, box ležal 5 rokov nedotknutý. mal som aj AZBox Premium a tak som na na nejake tie nervy a pracu s FW zvyknutý :D
mal som aj VU+ Solo2... max spokojnosť a dokonca bez častého prehadzovania FW - no už mi začínalo chýbať 4K (keďže telku 4K som mal už nejaký ten čas a bola by škoda kvoli boxu nevyužiť toto rozlišenie) tak som kupil DM One UHD.
v podstate mi aj niekedy chýba ta bavečka a nervy z čias AZBoxu a aj preto, že by sa mi občas zišiel ešte nejaký boxík (na sledovanie obsahu cez internet, napr. Kodi).
Mám aj Mecool KM1 4/32GB (android), no tem mám pripojený s DM k veľkej TV.
HD Box XBMC je mi pravdupovediac, aj keď bol 5 rokov na povale, ľúto vyhodiť. veď je nový a tiež ma stál nejaké peniaze. a áno, tiež som ho kupoval s SAPRO
Stejný box měli Maďaři a další , tzn asi Sapro ho asi nevyrobilo , umí co umí , např M7 uni blok card server a další "nesmysly" záleží co kdo od toho očekává a k čemu se mu hodí , dnes je ve výprodejových směšných cenách to znamená že pro E2 , IPTV , card server to pro někoho může být pro někoho lepší než IQON apod.
Informace mám z první ruky a vždy čerstvé od agentury Jedna Paní Povídala
www.JPP.com
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

Máš pravdu SAPRO ho opravdu nevyrobilo ale koupilo levně od ťamana a pak dál prodávalo a fm do něj dělalo zbytek je zbytečný rozebírat že se ten výtvor nepovedl víme všichni a je zbytečný se k němu vracet .
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od jozef58 »

A PRECO TAM CPETE SOFTWRE OD SAPRA NAHRAJTE SI TAM CLONE SOFT vision u4 sous xbmc-androidvision alebo echosonic alpes android smart tv npr KODI MUSIA MAT KONCOVKU NEON
kodi 17.6 non neon for tegra 2 and android 4.0.3
Odpovědět

Zpět na „HDBOX -XBMC“