HD-BOX AND-II XBMC

Multimedialny sat. prijímač HDBOX -XBMC

Moderátoři: Duce, helix26

Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

Kdy se chystá nějaký update s opravama ???
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
vydra004
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 22.duben 2008 - 16:44

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od vydra004 »

Ahoj , třeba v Eonu fastskan ... v tom editoru to rovnat je vopruz ](*,)
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

Timeshock píše:Kdy se chystá nějaký update s opravama ???
S opravama ceho ?
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

vydra004 píše:Ahoj , třeba v Eonu fastskan ... v tom editoru to rovnat je vopruz ](*,)
V eonu fastscan oprava urcrite nebude protoze od toho nejsou zdrojaky. Spis jestli se najde nekdo kdo udela plugin do e2 ktery by prevedl editor z enigmy to formatu pro tvheadend v 3.x. Pro vyssi verzi 4.x existuje ale to by musel nekdo kdo to umi predelat na stary format.
elhattak7
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 02.říjen 2016 - 18:50

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od elhattak7 »

hi all there:
i extracted the launcher from another android box it worked but not all icons, i suggest to release new launcher for this device how can be costumisable .
Uživatelský avatar
vodopadek
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 05.leden 2009 - 14:43

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od vodopadek »

mam dotaz.. vcera jsem nahral do setoboxu eON tv+Enigma2 systemy jedou, po 3 hodinach se mi povedlo naladit programy. ale mam problem nejde mi spusti kodi.. visi to na startovacim logu a dole to pise waiting for external storage.. a je jedno jestli mam nejaky disk nebo usb pripojeny nebo ne. poradi nekdo co s tim? diky za radu
dreambox 600PVR, 160HDD.. momentalne ve fazi zprovoznovani :-)
Uživatelský avatar
005jon
Odborník
Odborník
Příspěvky: 316
Registrován: 25.únor 2007 - 16:58

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od 005jon »

mne to spôsobovalo USB pre klávesnicu a myš po odpojení usb sa to rozbehlo
Uživatelský avatar
vodopadek
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 05.leden 2009 - 14:43

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od vodopadek »

tak u me bohuzel.. mam uz v boxu zapojen jenom sitovy kabel, a hdmi.. vepredu zadny usb nepripojeno, vzadu jsem mel dongle od klavesnice ten jsem vyndal.. box nekolikrat restartoval ale kodi furt pise waiting for external storage.. nekdo dalsi poradi v cem by mohl byt jeste problem? diky za rady
dreambox 600PVR, 160HDD.. momentalne ve fazi zprovoznovani :-)
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od dlhe_pole »

neviem chlapci ale zrejme kdesik soudruzi z NDR udelali chybu, pretoze sa mi snazili nanutit ceski kolegovia ze HD-Box znamena Hodne Dobry Box, ale ja by som sa skorsie priklanal k slovenskemu prekladu t.j Hoooodne Dodrbaný Box, pocnux 91xx a neviem akou patlaninou mobilu a satelitu konciac :D
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

dlhe_pole píše:neviem chlapci ale zrejme kdesik soudruzi z NDR udelali chybu, pretoze sa mi snazili nanutit ceski kolegovia ze HD-Box znamena Hodne Dobry Box, ale ja by som sa skorsie priklanal k slovenskemu prekladu t.j Hoooodne Dodrbaný Box, pocnux 91xx a neviem akou patlaninou mobilu a satelitu konciac :D
A jak to souvisi s tematem ?
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

ač nerad tentokrát se soudruhem dlhe_pole plně souhlasím tento box je na trhu přes dva roky a moc se toho nezměnilo abych pravdu řek nechci žádný multiboot s android a enigma stačí mne jedno funkční firmware a po zkušenostech s android v boxe bych se spíš přiklonil k enigma je to přeci jen systém odzkoušený s velkým množstvím pluginů které vyhovují většině uživatelů neříkám že krok s android je krok špatným směrem ale ještě pár let podle mého nebude zcela vyřešen .A otázka k update u enigma tak je toho ještě hodně co by se dalo upravit už jen třeba to že nezměním binarku oscam a jsem odkázán na jíž instalovanou z firmware mne docela vadí to že nelze pozici obrazu upravit pomocí ui position také a těch věcí by se našlo asi víc netestoval jsem v poslední době jelikož box nepoužívám vytahuji ho ze skříně velice sporadicky jen s účelem do něho narvat novéj firmware a koukl co se změnilo ze slovy co jsem to za vola že jsem tenhle křáp vůbec koupil
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
s@pro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 09.květen 2013 - 10:10

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od s@pro »

Birnarku na oscama se dá změnit , mezitím co máš poslední E2 tak jsou nové úpravy ,
nový soft bude brzo venku
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

Timeshock píše:........ tento box je na trhu přes dva roky a moc se toho nezměnilo abych pravdu řek nechci žádný multiboot s android a enigma
.
To je otazka co kdo chce neni vubec zadny problem udelat pouze e2 do tohoto boxu, ale pameti je tam dost tak proc ne mutliboot. To je jeden duvod. Druhy snad v tom ze pres Kodi lze pouzit archiv czsk, protoze v e2 jeste tento plugin nefunguje.
A otázka k update u enigma tak je toho ještě hodně co by se dalo upravit už jen třeba to že nezměním binarku oscam a jsem odkázán na jíž instalovanou
V img je primo (usr/bin/) oscam s emu, gbox, wicardd, mgcamd. Lze jinak pouzit jakoukoli binarku pro cardserver ktera je zkompilovana pro arm7. Samozrejme muzes tu binarku oscamu v /usr/bin/ vymazat a nakopirovat si tu svoji pres ftp.
..... z firmware mne docela vadí to že nelze pozici obrazu upravit pomocí ui position také
Vim je tam chyba posouva se video misto osd, Zkusim to opravit.
a těch věcí by se našlo asi víc netestoval jsem v poslední době jelikož box nepoužívám vytahuji ho ze skříně velice sporadicky jen s účelem do něho narvat novéj firmware a koukl co se změnilo ze slovy co jsem to za vola že jsem tenhle křáp vůbec koupil

Samozrejme je tam dost veci ktere je treba dodelat, opravit. A nerekl bych ze je to zrovna krap, podle me postatne stabilnejsi - v e2 - nez jsou sh4 boxy
Uživatelský avatar
056152
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 12.srpen 2007 - 12:11
satelitni prijimac: AMIKO 8900

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od 056152 »

Mě už jenom chybí aby E2 uměla přehrávat filmy. Více netřeba.
Amiko SHD-8900 Alien
PKT GM990 E2 HAARP v3c Image
vydra004
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 22.duben 2008 - 16:44

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od vydra004 »

Nový soft bude brzo venku , a to bude eON nebo co ? :shock:
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

Jsem rád že vůbec někdo se stará o to aby box běžel tak snad se už klukům podaří firmware které bude sloužit ke spokojenosti tím chci poděkovat chlapům za odvedenou práci když už prodejce na nás se......
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

056152 píše:Mě už jenom chybí aby E2 uměla přehrávat filmy. Více netřeba.
Ona to umi ale jen castecne. neumi kontejner mp4 a mkv s kodekem H264 a AAC , ve chvily kdy si ty soubory prevedes do avi h264 + napr AC3 nebo mp3, nebo mp4 xvid +mp3 pujde to prehrat. Je to zatim blbe reseni ale bohuzel cinan se k tomu nehlasi a prohrabovat se v jejich kodu a enigma kodu chvily trva.
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

Timeshock píše:Jsem rád že vůbec někdo se stará o to aby box běžel tak snad se už klukům podaří firmware které bude sloužit ke spokojenosti tím chci poděkovat chlapům za odvedenou práci když už prodejce na nás se......
Prodejce se na to nevysr.. , vysr...l se na to cinan ale tak je to skoro s kazdym boxem vyjma tech drazsich, pokud nekdo nechce dat 10k za VU a vybere si box za 2-3k musi pocitat s tim ze podpora je nekdy slozita. Smeje se vzdy jen cinan nebo korejec.
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od Timeshock »

Asi tak nějak proto jsem si Vu koupil ale tenhle box bych chtěl si dát k přítelkyni jelikož je blondýna tak tak bych to rád dostal do stavu kdy bude jen mačkat tlačítka na ovládači a ono to tak nějak poběží .......
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: Už sa to blíži......... HD-BOX AND-II XBMC už je zasa v hre..........

Příspěvek od sida »

Timeshock píše:Asi tak nějak proto jsem si Vu koupil ale tenhle box bych chtěl si dát k přítelkyni jelikož je blondýna tak tak bych to rád dostal do stavu kdy bude jen mačkat tlačítka na ovládači a ono to tak nějak poběží .......
TAk pro blondyny si myslim ze uz to funguje :) na koukani se to prece v e2 se da pouzit.
Odpovědět

Zpět na „HDBOX -XBMC“