Mutant HD51 a DVB-T2 - zvuk

Moderátoři: EnoSat, toprun, marecek29, Pr0metheUs

Odpovědět
alkaline
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 16.říjen 2009 - 13:52

Mutant HD51 a DVB-T2 - zvuk

Příspěvek od alkaline »

Jelikož k nám dorazil signál DVB-T2, tak jsem zkoušel výše zmíněný přijímač. Při přijmu DVBT2 je bohužel poněkud nepoužitelný zvuk /popsal bych to jako koktání/. Pokud udělám nahrávku a dám ji přehrávat, nebo se posunu pomocí timeshift o kousek zpět je zvuk naprosto ok. Zkoušel jsem něco vygooglit, leč bez úspěchu.
Testováno s openATV 6.0 a 6.1 ...
Kde může být chyba ?? Bohužel nemám možnost zkusit jiný signál v DVB-T2 než to co vysílají ČRA. Zkoušel jsem ze satelitu nějaká rádia, co vysílají zvuk v AAC-HE a ty jedou OK.
Mutant HD51, OpenATV 6.1, OSCAM 1.20 REV. 11391 modifikovaný pro CAID 0653, HDD WD 500GB
engy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 11.červen 2012 - 8:49

Re: Mutant HD51 a DVB-T2 - zvuk

Příspěvek od engy »

alkaline píše:Jelikož k nám dorazil signál DVB-T2, tak jsem zkoušel výše zmíněný přijímač. Při přijmu DVBT2 je bohužel poněkud nepoužitelný zvuk /popsal bych to jako koktání/. Pokud udělám nahrávku a dám ji přehrávat, nebo se posunu pomocí timeshift o kousek zpět je zvuk naprosto ok. Zkoušel jsem něco vygooglit, leč bez úspěchu.
Testováno s openATV 6.0 a 6.1 ...
Kde může být chyba ?? Bohužel nemám možnost zkusit jiný signál v DVB-T2 než to co vysílají ČRA. Zkoušel jsem ze satelitu nějaká rádia, co vysílají zvuk v AAC-HE a ty jedou OK.
Asi stejný problém mám na mém Dreamboxu DM525. Reportoval jsem to i DreamMultimedia, ale zatím oprava není
http://forum.satdigitalne.cz/viewtopic. ... 82&t=15394
hlinik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 15.květen 2007 - 19:53

Re: Mutant HD51 a DVB-T2 - zvuk

Příspěvek od hlinik »

Mám Mutant HD51 i Dreambox 525,o problému vím již delší dobu-cca 2 měsíce,
problém by prý měl být v malé datové rychlostí zvuku DVB-T2 u ČRA,řešení zatím neznám.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia Mutant HD51“