aky image + skin ?

Moderátoři: Pastoman, mx3L

gooddayman
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 12.prosinec 2006 - 14:57
satelitni prijimac: xtrend e7000

aky image + skin ?

Příspěvek od gooddayman »

Proste ktory image je najlepsi a ktora skin k tomu (pre Xtrend)?

Je niektrom image nieco co inde nenajdem ?
Nefunguje nieco s urcitym image ?

Prepacte viem ze kazdemu sa paci nieco ine ale by som vyuzil vase skusenosti ...
Dakujem
85cm , 3 LNB , Xtrend7000 , OpenPli, HDGlass 16 (mal som IP400S,Opticum 9600HD TS,Argus VIP )
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od efendy55 »

hdfreaks-5.3 alebo openatv-5.1 :good: náročnejšie na nastavenie oproti openpli ,ale celkom slušne fungujú a skin , mne osobne najviac pasuje KRAVEN-HD . :good: \:D/ :smoke: ešte celkom slušne ide openxta ..... =D>
Všetko 4K
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od georg11 »

V poslední verzi HDF 5.3 je již nainstalovaný skin XionHDF, takový jednudušší Kraven
screen.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
vlastvs499
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: 11.květen 2011 - 9:41
satelitni prijimac: Zero/ET7000/DM7080HD/DM900 4K

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od vlastvs499 »

V ET7000 mi vyhovuje skin Pingu na 5.1 OpenATV.
Skin se jen kopíruje, na počasí je třeba nainstalovat plugin přímo z pluginů ke stažení.
https://drive.google.com/file/d/0B6pQaw ... sp=sharing
Má poměrně dost voleb nastavení.
pingu1001.PNG
pingu10002.PNG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) vlastvs499 dne 23.listopad 2015 - 23:00, celkem upraveno 1 x.
Zero, DM7080HD, DM920
gooddayman
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 12.prosinec 2006 - 14:57
satelitni prijimac: xtrend e7000

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od gooddayman »

Dakujem za reakcie ,

Rad pocujem co podla vas pouzivate ... iba nechapem mate na tych svojich imagoch a skinoch nieco super
co inde vobec nie je nejaku COOL FEATURE ? Alebo sa jedne iba co je pre vas akesi krajsie ?

Ja mam openpli+hdglass 16 a stale este skusam a nastavujem a vylepsujem ale momentalne sa mi to celkom paci.

Odkedy mam tento novy box tak iba nieco skusam a nastavujem.
Proste som uplne prestal pozerat programy .... ;:(
85cm , 3 LNB , Xtrend7000 , OpenPli, HDGlass 16 (mal som IP400S,Opticum 9600HD TS,Argus VIP )
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od jarod72pm »

Záleží co od skinu očekáváš buď příjemné menu prostředí a jednoduché informace nebo něco ve stylu hdglass 16 X omalovánek a přeplácaných informací které si sice můžeš nastavit ale ne vždy to dělá přístroji dobře,proto je skinů tolik že pokud opravdu chceš něco podle sebe nezbude než vybrat podle obrázků a vyzkoušet . U nás doma si nedovedou představit něco jiného než Kravena ...
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od efendy55 »

hm ,presne aj u nás je to stým skinom to isté . :good: ked som tam nahral niečo iné tak bol prúser jak hovädo . :o :x takže môžem image nahrávať do bazmekov ,len kde frčí skin KRAVEN-HD . čo ma potešilo že už aj borci v týme VTI tento skin začali aplikovať do svojho image . :Yahoo!: =D>
KRAVEN-HD sa dá tiež nastaviť od najzákladnejších až po zložitejšie informácie v infobare . :smoke: :ROFL:
ale pozor , noví skin KRAVEN-HD už neodporúčam nahrávať do jednojadier mips a sh4 procesorov a nepomôže vám ani ked si v skine nastavíte len to najjednoduchšie ,ale ten prví skin KRAVEN-HD-5.7.1 ide ako s praku aj u jednojadier a sh4 perfektne . :smoke:
Všetko 4K
dragunik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 04.květen 2009 - 11:54
satelitni prijimac: AB IPbox 9900+ 2xDVB-S2

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od dragunik »

Zháňam nejaký dobrý skin pre VTI, ale v ponuke skinov kraven-HD nevidím. Ide mi o to, či je v zozname kanálov vidno prehľad povedzme 10-15 stanic podsebou a v náhľadovom okne PIP danej relacie bez nutnosti prepnutie+ stručný popis vysielaného programu a zoznam nasledujúcich programov. Niečo podobné ako je v HD glass. Odskusal by som kraven, ale ako pisem zatial som nan nenarazil. Popripade ak mate tip kde je k stiahnutiu, dajte odkaz. Vdaka
AB IPbox 9900+, 2xDVB-S2, nocturno 16.10.2011, OSCAM 1.20-unstable_svn build #6460, HDD ATA FUJITSU MHV 2120B 120GB
Zapojenie diseqC 4/1: 23,5E, 0.8W, 19,2E,4,8E
zapojenie 2diseqC 4/1: 0,8W, 23,5E,19,2E,prazdne
karta Skylink ICE
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od efendy55 »

vo vti je to skin KRAVEN VB alebo tak nejak . http://www.vuplus-support.org/wbb3/inde ... boardID=75
Všetko 4K
Uživatelský avatar
masko52
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 283
Registrován: 23.leden 2012 - 15:00
satelitni prijimac: Vu+,Xtrend,AbIpbox,Ariva ...

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od masko52 »

najprepracovanejší a svojim spôsobom naj je hd glass od shamana ale vo vti je aj celkom fajn max hd. vyskúšaj.
101335jfj.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vu+, Xtrend, Ipbox, Ferguson
Obrázek
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od toprun »

Skin Pingu, MyMetrix http://open-store.net/ to jsou taky velmi dobré skiny, které jsem používal.
HD Glass je pěkný, ale pro mě je to omalovánka. Vyhovují mi jednoduché skiny, které mi zobrazí to podstatné co potřebuji vědět, chci se koukat na pořady v TV ne na skin. :)
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
vikk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 120
Registrován: 15.leden 2016 - 6:57

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od vikk »

chci se zeptat......mám image openpli 4 a nainstaloval jsem si metrix HD a v nastavení jsem zaklikl weather,ale po resetu se mi toto nezobrazuje,myslíte že jsem zvolil špatnou verzi? Zkoušel jsem Kraven-HD open mips tam to fachčí v poho,ale mám pocit,že přepínání tel.kanálů v kravenu je pomalejší.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od efendy55 »

openpli už má skin KRAVEN HD ? #-o :thankyou:
Všetko 4K
vikk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 120
Registrován: 15.leden 2016 - 6:57

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od vikk »

Verze 6.7.0 KRAVEN HD for open mips.
vikk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 120
Registrován: 15.leden 2016 - 6:57

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od vikk »

Ještě by mě zajímala jedna věc..........jak je výběr všech tel.stanic,tak vždy vedle tel.stanice je název programu co hraje a když názvy jsou pouze u některých tel.stanic na čem to je závislé? Ono pokud najedu na určitý tel.kanál otevřu ho,tak potom už tam název pořadu je.
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od 11chloe »

Pokud je řeč o EPG, tak ten se načítá z daného transpondéru (pro více kanálů). Pokud chceš mít aktuální tak se dá použít EPG refresh plugin, který ti v nastavenou dobu popřepíná a tím aktualizuje.
vikk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 120
Registrován: 15.leden 2016 - 6:57

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od vikk »

Ach jo,tak se mi něco stalo..........zkoušel jsem teď z stb z pluginu si nainstalovat nové skiny na zkoušku a teď se mi stalo ,že po restartu a najíždění prostředí se mi zobrazí zelená obrazovka se softwar problémem a za 10 sec se opět restartuje a pořád dokola,takže nenajedu přes úvodní obrazovku OPENPLI co se stím dá dělat,toto se může kdykoliv stát do budoucka.Skin byl oficiální pro openpli
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od efendy55 »

cez ftp odstráň to čo si tam inštaloval . :good: nabudúce pred takýmito pokusmi si urob zálohu . :smoke:
Všetko 4K
vikk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 120
Registrován: 15.leden 2016 - 6:57

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od vikk »

HMM tak pro mě další novinka. Web rozhraní str nejde,takže nainstalovat ftp,chápu to dobře ?
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: aky image + skin ?

Příspěvek od 11chloe »

Pokud jde o skin, tak můžeš v /etc/enigma2/settings odstranit řádek config.skin ....
Odpovědět

Zpět na „X.Trend ET 7x00“