HBBTV

Download a diskusia k prijimačom HD-BOX s OS Enigma2

Moderátoři: Duce, By.Bob

tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

HBBTV

Příspěvek od tve »

Dobrý den,nemužu rozchodit hbbtv na eniboxu,muže nikdo poradit,děkuji
show-man
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 94
Registrován: 15.červen 2008 - 19:02

Re: HBBTV

Příspěvek od show-man »

Pokud máš nějaký aktuální soft tak stlač modré tlačítko a mezi jinými se ti tam objeví HbbTV to stlač a jak budeš na nějakém kanále který vysílá tak se ti objeví červená ikona dole , tak stlačís červené tlačítko a objeví se ti celé HbbTV menu .
Podmínka je samozřejmě připojení do internetu .
Informace mám z první ruky a vždy čerstvé od agentury Jedna Paní Povídala
www.JPP.com
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Re: HBBTV

Příspěvek od tve »

show-man píše:Pokud máš nějaký aktuální soft tak stlač modré tlačítko a mezi jinými se ti tam objeví HbbTV to stlač a jak budeš na nějakém kanále který vysílá tak se ti objeví červená ikona dole , tak stlačís červené tlačítko a objeví se ti celé HbbTV menu .
Podmínka je samozřejmě připojení do internetu .

Mam Openopera hbbtv,zmačknu modre tlačitko hbbtv tam nyni,kanal ČT1
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: HBBTV

Příspěvek od tomko »

daj si tento, mam odskusany a funguje. po nainstalovani prejdi napr. na ct1 stlac cervene , chvilku pockaj. po chvilke sa ukaze na tv odkaz na ct menu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Re: HBBTV

Příspěvek od tve »

tomko píše:daj si tento, mam odskusany a funguje. po nainstalovani prejdi napr. na ct1 stlac cervene , chvilku pockaj. po chvilke sa ukaze na tv odkaz na ct menu
Děkuji,nemaš nahodou plugin Archiv czsk pro enibox
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: HBBTV

Příspěvek od tomko »

tam nejde ze ci je pre enibox. ja som tam nedal najnovsi-lebo mi tam nefungoval. ale dal som tento https://github.com/mx3L/archivczsk/releases bud verziu verziu 3 alebo 4. teraz neviem. nezabudni stiahnut subsupport
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Re: HBBTV

Příspěvek od tve »

tomko píše:tam nejde ze ci je pre enibox. ja som tam nedal najnovsi-lebo mi tam nefungoval. ale dal som tento https://github.com/mx3L/archivczsk/releases bud verziu verziu 3 alebo 4. teraz neviem. nezabudni stiahnut subsupport
Děkuji
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: HBBTV

Příspěvek od tomko »

neni zač :good:
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Re: HBBTV

Příspěvek od tve »

tomko píše:neni zač :good:
Dobrý den,funguje někomu HBBTV,mam stažený plugin Openopera hbbtv,když zmačknu červene tlačitko hbbtv menu ukaže na vteřinu a zmizi,co ne skusil ne běži,muže nikdo poradit,děkuji
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: HBBTV

Příspěvek od tomko »

po stlaceni cerveneho tlacitka sa ti po chvilke (zalezi od rychlosti netu) objavy na obrazovke cervene tlacitko s ktorym aktivujes hbbtv
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Re: HBBTV

Příspěvek od tve »

tomko píše:po stlaceni cerveneho tlacitka sa ti po chvilke (zalezi od rychlosti netu) objavy na obrazovke cervene tlacitko s ktorym aktivujes hbbtv
Ahoj,nefunguje,po stlačeni červeneho tlačitka objevi na obrazovce červene tlačitko,zmáčknou červene tlačitko znovu objevi menu hbbtv na vteřinu a zmizi i tak do kola.
Uživatelský avatar
By.Bob
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 102
Registrován: 14.březen 2015 - 19:36
Bydliště: IRL

Re: HBBTV

Příspěvek od By.Bob »

tve píše:
tomko píše:po stlaceni cerveneho tlacitka sa ti po chvilke (zalezi od rychlosti netu) objavy na obrazovke cervene tlacitko s ktorym aktivujes hbbtv
Ahoj,nefunguje,po stlačeni červeneho tlačitka objevi na obrazovce červene tlačitko,zmáčknou červene tlačitko znovu objevi menu hbbtv na vteřinu a zmizi i tak do kola.
Ahoj hbbtv funguje jen na Skyliku a to jen na CT1, 2 a 24.. na UPC hbbtv nefunguje.
Obrázek
Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Re: HBBTV

Příspěvek od tve »

By.Bob píše:
tve píše:
tomko píše:po stlaceni cerveneho tlacitka sa ti po chvilke (zalezi od rychlosti netu) objavy na obrazovke cervene tlacitko s ktorym aktivujes hbbtv
Ahoj,nefunguje,po stlačeni červeneho tlačitka objevi na obrazovce červene tlačitko,zmáčknou červene tlačitko znovu objevi menu hbbtv na vteřinu a zmizi i tak do kola.
Ahoj hbbtv funguje jen na Skyliku a to jen na CT1, 2 a 24.. na UPC hbbtv nefunguje.
Ahoj,jsem myslel Skylink čt1,2, UPC nemám nefunguje,skusil Openatv 4.2,openatv 5.
Libor256
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 27.duben 2006 - 1:35
Bydliště: CZ

Re: HBBTV

Příspěvek od Libor256 »

Ahoj,

mám Enibox zatím jen dva dny (takže nastavuju a zkoumám), ale co se týká OperaHBBTV, tak se mi chová stejně - zmáčkne se červené tlačítko a za chvilku (pokud se to nesekne, což se mi taky stalo) vyběhne na obrazovce "červený bod". Pak při zmáčknutí červ. tlačítka se objeví HBBTV (zkoušeno na ČT1) a zase zmizí. Jednou se mi ale povedlo při zkoušení to nahodit tím způsobem, že jsem dvakrát (víckrát??) za sebou zmáčkl červ. knoflík a pak to fungovalo tak jak má (aspoň myslím, že to bylo tím). Když jsem se HBBTV chtěl zbavit, musel jsem zase dát 2x EXIT, pak začalo normálně fungovat dálkové ovládání. Takže bych to ještě zkusil tímto způsobem (taky budu dál zkoumat, až bude čas), ale vypadá to, že ten Opera HBBTV plugin má ještě nějaké mouchy - přijde mi kapku nestabilní.

Libor.

PS. Mám E2 Open ATV 4.2 s E2 z 25.6.2015 a samozřejmě se bavím o Skylinku ČT, kde HBBTV chodí.
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Re: HBBTV

Příspěvek od tve »

Libor256 píše:Ahoj,

mám Enibox zatím jen dva dny (takže nastavuju a zkoumám), ale co se týká OperaHBBTV, tak se mi chová stejně - zmáčkne se červené tlačítko a za chvilku (pokud se to nesekne, což se mi taky stalo) vyběhne na obrazovce "červený bod". Pak při zmáčknutí červ. tlačítka se objeví HBBTV (zkoušeno na ČT1) a zase zmizí. Jednou se mi ale povedlo při zkoušení to nahodit tím způsobem, že jsem dvakrát (víckrát??) za sebou zmáčkl červ. knoflík a pak to fungovalo tak jak má (aspoň myslím, že to bylo tím). Když jsem se HBBTV chtěl zbavit, musel jsem zase dát 2x EXIT, pak začalo normálně fungovat dálkové ovládání. Takže bych to ještě zkusil tímto způsobem (taky budu dál zkoumat, až bude čas), ale vypadá to, že ten Opera HBBTV plugin má ještě nějaké mouchy - přijde mi kapku nestabilní.

Libor.

PS. Mám E2 Open ATV 4.2 s E2 z 25.6.2015 a samozřejmě se bavím o Skylinku ČT, kde HBBTV chodí.
Ahoj,vyskušel openav 4.2 i openatv 5 a nefunguje,tak nevim.
Libor256
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 27.duben 2006 - 1:35
Bydliště: CZ

Re: HBBTV

Příspěvek od Libor256 »

Až budu mít chvilku, ještě to testnu a dám vědět, jestli jsem na něco přišel.
Libor256
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 27.duben 2006 - 1:35
Bydliště: CZ

Re: HBBTV

Příspěvek od Libor256 »

Takže jsem trochu testoval HBBTV. Spustit jde. Postup jsem měl následující:
1) zmáčnout červené tlačítko na ovladači 1x
2) počkat, dokud se na televizi neobjeví značka/logo "červený bod" a nezmizí
3) zmáčknout červené tlačítko na ovladači 2x rychle za sebou
4) pak zůstává menu HBBTV na obrazovce a jde ovládat
5) ukončení zase červeným tlačítkem, někdy se mi ještě osvědčilo dát 1-2x za sebou "EXIT"

To je vše. Nicméně jedna podstatná poznámka: HBBTV sice jde spustit, vybrat pořad na přehrávání a spustit "PLAY", ale to je asi tak všechno. Objeví se progres bar a běhá zleva doprava, ale nic se nenačte a nespustí. Zkoušel jsem i různá rozlišení, ale ani v tom není zakopaný pes. BTW. rychlost internetu mám dostatečnou (+/- kolem 50+ Mbit/sec na downloadu i uploadu). Koneckonců na televizi (Sharp) a druhém satelitním přijímači (HD-BOX 9105+) mi HBBTV chodí. Akorát že Sharp je pomalej a druhej saťák je v jiný místnosti, takže jsem si myslel, že mi Enibox v tomto ohledu pomůže... No, zatím ne, evidentně má OpenOpera HBBTV plugin mouchy :-( Třeba ještě na něco přijdu...
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: HBBTV

Příspěvek od georg11 »

Pokud jedeš na Enigme2 zkus rozbalit přiložený soubor a nakopírovat do usr ( přepíše to stávající soubor) a dej restart GUI. HBBTV už musíš mít předem nainstalovaný !!! Pro jistotu si předem zazálohuj image.
HBBTV.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
tve
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 07.srpen 2006 - 19:54

Re: HBBTV

Příspěvek od tve »

Libor256 píše:Takže jsem trochu testoval HBBTV. Spustit jde. Postup jsem měl následující:
1) zmáčnout červené tlačítko na ovladači 1x
2) počkat, dokud se na televizi neobjeví značka/logo "červený bod" a nezmizí
3) zmáčknout červené tlačítko na ovladači 2x rychle za sebou
4) pak zůstává menu HBBTV na obrazovce a jde ovládat
5) ukončení zase červeným tlačítkem, někdy se mi ještě osvědčilo dát 1-2x za sebou "EXIT"

To je vše. Nicméně jedna podstatná poznámka: HBBTV sice jde spustit, vybrat pořad na přehrávání a spustit "PLAY", ale to je asi tak všechno. Objeví se progres bar a běhá zleva doprava, ale nic se nenačte a nespustí. Zkoušel jsem i různá rozlišení, ale ani v tom není zakopaný pes. BTW. rychlost internetu mám dostatečnou (+/- kolem 50+ Mbit/sec na downloadu i uploadu). Koneckonců na televizi (Sharp) a druhém satelitním přijímači (HD-BOX 9105+) mi HBBTV chodí. Akorát že Sharp je pomalej a druhej saťák je v jiný místnosti, takže jsem si myslel, že mi Enibox v tomto ohledu pomůže... No, zatím ne, evidentně má OpenOpera HBBTV plugin mouchy :-( Třeba ještě na něco přijdu...
Ahoj,pravě mně taky to děla,objeví se progres bar a běhá zleva doprava, ale nic se nenačte a nespustí,včera přeinstaloval na Openatv z 02.07 .2015,a je to stejný
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: HBBTV

Příspěvek od tomko »

len tak pre skusku skuste vyskusat hbbtv na niektorych nemeckych kanalov.ci to nie je chyba na strane stv resp. ct
Odpovědět

Zpět na „HD-BOX Enibox“