enibox nefunguje

Download a diskusia k prijimačom HD-BOX s OS Enigma2

Moderátoři: Duce, By.Bob

Odpovědět
idemnato1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 24.říjen 2015 - 18:34

enibox nefunguje

Příspěvek od idemnato1 »

Jelikož jsem začátečník, trvalo mi 3 dny, než jsem nacpal do Eniboxu oscam. Programy fungovaly v pohodě. Kartu skylink ale musím ještě vytahovat, protože by se maželka v kuchyni neměla na co dívat, ještě totiž nemám nastavené sdílení. No a když jsem zasunul kartu do Eniboxu, tak najednou tma. Zkoušel jsem nahrát znovu soft od Open ATV a nejde to. Po zasunutí flešky svítí jen load a pak nic. Co stím? Půjde to přes kabel rs 232? Prosím o radu. Děkuji Vůbec nezobrazí EP4r. Zobrazí se boot, rUn, load a pak se rossvítí čas. Pak je přístroj mrtvý.
Naposledy upravil(a) idemnato1 dne 29.říjen 2015 - 9:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od efendy55 »

Všetko 4K
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od Duce »

idemnato1 píše:Jelikož jsem začátečník, trvalo mi 3 dny, než jsem nacpal do Eniboxu oscam. Programy fungovaly v pohodě. Kartu skylink ale musím ještě vytahovat, protože by se maželka v kuchyni neměla na co dívat, ještě totiž nemám nastavené sdílení. No a když jsem zasunul kartu do Eniboxu, tak najednou tma. Zkoušel jsem nahrát znovu soft od Open ATV a nejde to. Po zasunutí flešky svítí jen load a pak nic. Co stím? Půjde to přes kabel rs 232? Prosím o radu. Děkuji
dosť dobre nerozumiem čo sa vlastne pýtaš, a preto prikladám link na návod http://www.ab-forum.info/download/file.php?id=74152
Uživatelský avatar
k.o.h.u.t.
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 412
Registrován: 03.květen 2009 - 17:26

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od k.o.h.u.t. »

idemnato1 píše:Jelikož jsem začátečník, trvalo mi 3 dny, než jsem nacpal do Eniboxu oscam. Programy fungovaly v pohodě. Kartu skylink ale musím ještě vytahovat, protože by se maželka v kuchyni neměla na co dívat, ještě totiž nemám nastavené sdílení. No a když jsem zasunul kartu do Eniboxu, tak najednou tma. Zkoušel jsem nahrát znovu soft od Open ATV a nejde to. Po zasunutí flešky svítí jen load a pak nic. Co stím? Půjde to přes kabel rs 232? Prosím o radu. Děkuji
Nevim, co myslis tim: ".... Po zasunutí flešky svítí jen load a pak nic."

1. Zkus jiny USB klic, nezapomen nafrmatovat na FAT32 a hlavne, soubory nejdou primo do rootu karty ale do slozky.
2. Nebo jsi nahral OPEN ATV 5.0 a "zaseklo" se to na uvodnim logu?
----------------------------------------
Raspberry Pi 3 Model B 64-bit
Gigablue Trio UHD, openATV
VU+ ZERO 4K, openATV
HD-BOX Enibox, openATV
VU+ ZERO, openATV
Prismcube Ruby, Black Hole
Showbox 5000HD, openATV
AB IPBox 91/55/99/9900HD

----------------------------------------
idemnato1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 24.říjen 2015 - 18:34

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od idemnato1 »

efendy55 píše:toto si prečítaj . https://digitalne.ellano.sk/recenzie-a- ... box-enibox
Jenže mi se vůbec nezobrazí EP4r. Zobrazí se BOOT, rUn, load a pak čas.
idemnato1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 24.říjen 2015 - 18:34

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od idemnato1 »

Duce píše:
idemnato1 píše:Jelikož jsem začátečník, trvalo mi 3 dny, než jsem nacpal do Eniboxu oscam. Programy fungovaly v pohodě. Kartu skylink ale musím ještě vytahovat, protože by se maželka v kuchyni neměla na co dívat, ještě totiž nemám nastavené sdílení. No a když jsem zasunul kartu do Eniboxu, tak najednou tma. Zkoušel jsem nahrát znovu soft od Open ATV a nejde to. Po zasunutí flešky svítí jen load a pak nic. Co stím? Půjde to přes kabel rs 232? Prosím o radu. Děkuji
dosť dobre nerozumiem čo sa vlastne pýtaš, a preto prikladám link na návod http://www.ab-forum.info/download/file.php?id=74152
Flashovat umím už jsem to dělal nekolikrát, fleška v pořádku, zkoušel jsem jich více, naformátováno na FAD 32, prostě se vůbec nerosvítí nápis EP4r, pouze BOOT, rUn, load a pak čas.
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od tomko »

Pri upgrade ti ma vypisovať tuším f100, f200, až f700. Tam bude dlhšie asi 5 min.vyzerá to že nemáš v dobrej zložke resp.zle usb. USB musí byť vzadu a všetko ostatné odpojene
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od Duce »

Flashovat umím už jsem to dělal nekolikrát, fleška v pořádku, zkoušel jsem jich více, naformátováno na FAD 32, prostě se vůbec nerosvítí nápis EP4r, pouze BOOT, rUn, load a pak čas.[/quote]

to sa mi zdá celé divné že to nechce ísť naflashovať iným img. podľa toho čo píšeš tak box je v poriadku a naflashovať musí ísť.
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od tomko »

samozrejme ze to musi ist, a vobec nema vypisovat EP4r! urcite nedetekuje usb-cko.
idemnato1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 24.říjen 2015 - 18:34

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od idemnato1 »

Volal jsem servisákovi ze Sapry, říkal, že asi se bude muset přehrát flash, zítra jedu do Třince, tak uvidím. Jinak díky za rady, ale nic nepomohlo.. :(
idemnato1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 24.říjen 2015 - 18:34

Re: enibox nefunguje

Příspěvek od idemnato1 »

Tak už mi to jede, navíc mi odešel HDMI kabel, takže ani obraz, ani zvuk. Po nainstalování doscamu dekoduje.
Odpovědět

Zpět na „HD-BOX Enibox“