Jak na share - rada pro laika

Download a diskusia k prijimačom HD-BOX s OS Enigma2

Moderátoři: Duce, By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
jamaica
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 19.srpen 2009 - 11:10

Jak na share - rada pro laika

Příspěvek od jamaica »

Může mi prosím někdo zkušený poradit jako laikovi, jak a kde nastavit zápis pro cardshara.tv - skylink? Krok za krokem - jestli jde zápis udělat pouze přes web rozhraní nebo to jde i v menu přijímače.
Na běžném přijímači Opticum jsem se zápisem neměl problém. Tady u Eniboxu v tom plavu.
Ocením i případný link na nějaké instruktážní video v cz, případně písemné studijní materiály jak s tímhle boxem zacházet.
Opticum 9500 HD PVR 2CI 2CX E PLUS, HDBox Enibox 2 OpenATV, multi-beam
Uživatelský avatar
jano73
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 274
Registrován: 16.březen 2013 - 12:11
Bydliště: pod strechou

Re: Jak na share - rada pro laika

Příspěvek od jano73 »

No normálne to čítam od zadu už zopár krát, a totálne nechápem, čo vlastne chceš.
Zápis pre prvákov už bol alebo nie :D
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Jak na share - rada pro laika

Příspěvek od Duce »

jamaica píše:Může mi prosím někdo zkušený poradit jako laikovi, jak a kde nastavit zápis pro cardshara.tv - skylink? Krok za krokem - jestli jde zápis udělat pouze přes web rozhraní nebo to jde i v menu přijímače.
Na běžném přijímači Opticum jsem se zápisem neměl problém. Tady u Eniboxu v tom plavu.
Ocením i případný link na nějaké instruktážní video v cz, případně písemné studijní materiály jak s tímhle boxem zacházet.
Čítaj v tejto sekcii

http://www.ab-forum.info/viewforum.php?f=165
Uživatelský avatar
jamaica
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 19.srpen 2009 - 11:10

Re: Jak na share - rada pro laika

Příspěvek od jamaica »

Na opticum sem "testoval" cardshara TV. A chtěl bych to provozovat i na eniboxu. No a tak potřebuji radu, ideálně krok za krokem jak, kam a kde zapsat jméno, heslo, server atd.

Když tak prosím info do SZ pokud to nemá být veřejné. Díky.

Touch 1+1
Opticum 9500 HD PVR 2CI 2CX E PLUS, HDBox Enibox 2 OpenATV, multi-beam
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Jak na share - rada pro laika

Příspěvek od Duce »

Chceš od nás odpoveď ale nevieme na čo máme odpovedať, v podpise máš napísané že máš opticum 9500 a kde aké nepodstatné veci ibaže o eniboxe tam nemáš nič, nevieme aký tam máš softcam a čo chceš zapísať či N, C líniu alebo nejaký iný zápis, tak nečakaj odpoveď, lebo nevieme na čo odpovedať, a už sme to tu preberali milionkrát. Len nikomu sa nechce hľadať a čítať.
Odpovědět

Zpět na „HD-BOX Enibox“