IQON Force 1 - predstavenie.

Diskusia a download pre prijimače IQON Force s OS Enigma2

Moderátoři: lacoland, Pastoman

Odpovědět
Uživatelský avatar
slavo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 125
Registrován: 08.listopad 2006 - 11:52

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od slavo »

Nemám sice v ruke 0624 kartu, ale som presvedčený, že to bude fungovať.
Samozrejme s úpravou oscam.server a takisto oscam.conf.
Pri tej konfigurácii, čo som poslal, oscam ako server počúva na porte 10000 newcamd požiadavky pre CAID 0D96. Takže to treba upraviť (alebo pridať ďalší port) pre CAID 0624.
Uživatelský avatar
jkaval
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 11.listopad 2008 - 8:34
Bydliště: Plzeň

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od jkaval »

Díky za odpověď.
Tvoje informace je světlo na konci tunelu.
Řeším to výhledově v návaznosti na informaci o plánovaném vypnutí CAID 0D96= CCcam 2.3.0, kde EMM chodí, bude nepoužitelný. S boxem jsem spokojený, nechci ho zatím měnit. Dalo by se to řešit samozřejmě spoluprácí jiným boxem, ale raději se vydám touto cestou.
Pokud se budeš nudit nemohl by si jsem nahodit "náznak" confi na CAID 0624, jak to vidíš ty.
Díky

slavo píše:Nemám sice v ruke 0624 kartu, ale som presvedčený, že to bude fungovať.
Samozrejme s úpravou oscam.server a takisto oscam.conf.
Pri tej konfigurácii, čo som poslal, oscam ako server počúva na porte 10000 newcamd požiadavky pre CAID 0D96. Takže to treba upraviť (alebo pridať ďalší port) pre CAID 0624.
VU+ Solo 4K (2xDVB-S2 + DVB-T2/C TWIN), Toroidal T90 1W-13E-19E-23E, 49" 4K Panasonic.
Uživatelský avatar
slavo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 125
Registrován: 08.listopad 2006 - 11:52

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od slavo »

Pre všetky CS karty (Skylink 0D96 Skylink 0624, Freesat 0D97) by to mohlo vyzerať tak, ako je to prílohe. Dalo by sa to ešte zjednodušiť cez paramter mgclient na oscam serveri, ale takto sa mi to zdá prehľadnejšie.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jkaval
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 11.listopad 2008 - 8:34
Bydliště: Plzeň

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od jkaval »

Klobouk dolů. =D>
Tvoje confi mi zase trochu otevřeli oči..
Teď mi to je úplně jasné.
Měj se a díky.

slavo píše:Pre všetky CS karty (Skylink 0D96 Skylink 0624, Freesat 0D97) by to mohlo vyzerať tak, ako je to prílohe. Dalo by sa to ešte zjednodušiť cez paramter mgclient na oscam serveri, ale takto sa mi to zdá prehľadnejšie.
VU+ Solo 4K (2xDVB-S2 + DVB-T2/C TWIN), Toroidal T90 1W-13E-19E-23E, 49" 4K Panasonic.
Milans74
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 51
Registrován: 05.červenec 2012 - 12:53
satelitni prijimac: Octagon SF4008 4K UHD Triple
Bydliště: TN/BN

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Milans74 »

Ďakujem slavo. Zajtra sa do toho pustím. Práve som si sadol k domácemu PC a už sa mi nechce v tom hrabať.
Octagon SF4008 4K UHD Triple, Open ATV 6.4., ICE 01, Skylink
VU+ duo, BH 2.1.3., Skyink, Irdeto 01 - ex
Uživatelský avatar
Herkules
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: 14.srpen 2008 - 18:47

Re: IQON Force 1 - predstavenie.

Příspěvek od Herkules »

Zdravím. Potreboval by som poradiť s týmto prijímačom. Dosť často sa mi stávalo, že zamrzol. Proste z ničoho nič čierna obrazovka a pomohlo len vypnúť vypínačom vzadu. Skúšal som preto továrenské nastavenia. Ako som ich dal prijímač už nenabeloh. Stále napočíta do 50% a potom akoby reštart a odznova. Zase len do 50%. Skúšal som do neho nahrať najnovšie OpenATV určené pre tento prijímač. Nahrávanie FW začne štandardne, ale cca do 30. sekúnd vypíše, že môžem USB kľúč vytiahnuť a reštartovať prijímač. Výsledok je však stále rovnaký. Nekonečné bootovanie dookola. Zdá sa, že FW sa do neho nenahrá celý lebo ten čas je podozrivo krátky. Viete mi poradiť ako ho trebárs vymazať cez RS232 alebo cez neho nahrať funkčný FW? Ďakujem za každú radu. Je to síce starší prijímač so slabou podporou, ale dcére do izby by stačil.
Octagon SF8008(oscam11704)
Iqon Force1 (Doscam v0,25)

Optibox Anaconda HD (l6.27, 2.12.15, oscam 5554)

Cryptobox 500HD
Skylink ICE, Skylink Irdeto, RTVS, motor SG2100 usals
Odpovědět

Zpět na „IQON Force“