Trinity - Skarede kacatko

Moderátoři: EnoSat, toprun, marecek29, Pr0metheUs

Odpovědět
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Trinity - Skarede kacatko

Příspěvek od revis »

Tak a som tu zas.
Hadajte co maju tieto veci spolocne ?
spolocne.jpg
Po skusenostiach s Tankom, som sa rozhodol zadovazit si aj Trinity. Coolstream Trinity. Chudobnejsie vybaveny prijimac, ktory mi pripravil sok .
V zivote som tak skaredy satelitny prijimac nemal ! Dal som mu aj pracovny nazov - Skarede kacatko .
Na tom hornom obrazku je prijimac z oboch stran , potom je skarede kacatko, tak ako ho poznaju nase deti a nakoniec uzol Trinity- rovnako skarede logo.
Samotny prijimac sa zda byt zo zadnej strany krajsi - je tam aspon cosi, co nudny dizajn trochu ozivuje.
S Trinity je to ale ako s tym kacatkom v rozpravke. Nakoniec sa z neho stane hrdina , ktoreho si jednoducho zamilujete.
Najskor- zasadne rozdiely oproti Tanku.
Prijimac je z plastu .
Po zapnuti poznat, ze sa hreje - nie moc, teplota je konstantna, ale hreje sa.
Dialkove ovladanie je rovnake ako pozname u prijimacov Showbox - samozrejme povelova sada je odlisna, zamenit so Showboxackym sa neda.
Ma len jeden tuner
Ma len jednu citacku - uni
Ma LAN s max 100Mb
Ma mensiu operacnu pamat , oproti Tanku o polovicu .
Ma slabsi sietovy zdroj - tiez externy,ale iba 12V/3A . Pre Trinity je ale plne postacujuci - aj s rezervou .
Nema absolutne ziadny display - iba dve LED - cervenu a zelenu, vlastne nie, aj tej LED je len polovica: zelena - tma, zelena -tma .
Tak a teraz si poviete, sak ked dokopy nic nema a to co ma, je len polovicne, preco by si ho clovek mal zamilovat ?
Dobra otazka. Ked to skarede kacatko strcite za telku , prepojite ho s telkou HDMI kablom a zvuk cez opticky SPDIF pripojite do receiveru , staci ho zapnut a hned je jasne ze je to Pan satelit. Skarede kacatko sice neopeknie, ale presne ako v tej rozpravke hrdinsky bojuje a ukaze svetu,ze vyzor nieje vsetko.
Prehrat BlueRay iso s 29,97 fps ? Ziadny problem
Prehrat plynulo Youtube files 1080p a este umoznit aj rychle previjanie dopredu ? Ziadny problem (nechapem preco toot nefunguje na PC)
Prehrat HD audio a neskreslit dynamiku ? Nic jednoduchsie.
FastScan to ma , vie to po slovensky aj cesky a to aj vratane web rozhrania, vie si to pohladat medialne servery na sieti , vie aj prehrat subory z medialneho serveru a to az do rozlisenia 1080p . Aj 4k video prehra bez zavahania .
Vlastne, naco som si ja vobec kupoval Tank, ked toto vie to iste ?
Aha- uz viem. Do Tanku som dal 1TB disk, 16GB SDHDC kartu , ma dva tunery , ma dve Uni citacky, ma display... a v neposlednom rade - na Tank sa da pozerat aj na vypnuty. Na Trinity nie. Trinity je skaredy ako noc (mozno biela farba by to zachranila... ) .
No nic- tak mi treba. Kaslat na dizajn. Sak toto je o 2 tretiny lacnejsie.
Caka nas test. Kedze uz ale vieme co Neutrino HD2 dokaze, zamerame sa na hranicne rozdiely v podpore medii a sat prijmu oproti Tanku .
Dajte mi asi tyzden, ja ho prevetram !
Pokracovanie nabuduce :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: Trinity - Skarede kacatko

Příspěvek od marecek29 »

Trinity DUO

Mame tu vylepsenou verzi Trinity,Trinity DUO.
Zvysil se vykon procesoru z 1250 DMIPS @ 500 MHz na 1700 DMIPS @ 680 MHz.
Zdvojnasobil se pocet zabudovanych tuneru.
Software je shodny s Coolstream LINK ( Kronos light ).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
Odpovědět

Zpět na „Základné informácie o prijímači Coolstream Trinity“