WeTek

Všetko o prijímači WeTek Play .

Moderátoři: helix26, Sosie

Pravidla fóra
Pripravujeme ......
martyz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 26.únor 2011 - 12:59

Re: WeTek

Příspěvek od martyz »

jlpsvk píše:
martyz píše:
jlp píše:...
- fast scan na Skylink SK funguje bez problemu v TVH
WOW tak to jsi mnohem dál než já, prosím o naťuknutí fast scanu a zabezpečení 18+ kanálů před mládeží, pin lock mi na OE někdy funguje a někdy ne :-S
Dík moc a kloubouk dolů teda, iOS infected jsme též, ale zatím to řeším primárně na TV ... co máš za čínské android dongly převalené na OE? Já měl pod rukama jen fireTV stick + kodi ...
...
Mam satelitne pozicie 19.2E a 23.5E (Skylink). Mozem pozerat 2 kanaly, z 2 roznych TP, ale len ak su na pozicii 19.2E. Na pozicii 23.5E toto nefunguje. Ani v E2 (odskusane openATV, openHDF a PB-Nigma (verzie zo 14./15.9.2015) ani v OpenELEC 5.95.5 (pripadne posledny developer buildy). Testoval som viac a toto som zistil (vysledky su rovnake na Enigme2 aj na OpenELEC-u):

Pozeranie/nahravanie na tuneri A pozicia 23.5E a prepnutie/spustenie nahravania na pozicii 19.2E na tuneri B - OK
Pozeranie/nahravanie na tuneri A pozicia 23.5E a prepnutie/spustenie nahravania na pozicii 23.5E na tuneri B - NEFUNGUJE (cierna obrazovna na B tuneri, A tuner stale korektne nahrava na pozadi)
Pozeranie/nahravanie na tuneri A pozicia 19.2E a prepnutie/spustenie nahravania na pozicii 19.2E na tuneri B - OK
Pozeranie/nahravanie na tuneri A pozicia 19.2E a prepnutie/spustenie nahravania na pozicii 23.5E na tuneri B - NEFUNGUJE (cierna obrazovna na B tuneri, A tuner stale korektne nahrava na pozadi)

Moze to niekto odskusat??? POZOR...musi ist o 2 rozne TP v ramci jednej sat. pozicie, aby bol Wetek "prinuteny" pouzit druhy tuner. V pripade jedneho TP je vsetko OK.

...
ahoj, dík za fastscan návod, všechno šlape, já už jsem na OE 6.0 a trvalo mi než jsem dotáhl další koax, kdyby Tě výše uvedený problém ještě trápí, tak u mě zabralo nahodit na obou tunerech trochu nelogicky stejné pořadí, tzn. AA 19.2 AB 23.5 ... A k iOS infected - ježíšek přinesl Apple TV4 takže až dorazí kabel USB-C <=> USB 3.0 tak budu nahazovat KODI i tam :-)
Dreambox 500HD original iCVS + oscam-1.20-unstable_svn-r10646
WeTek OE Edition OE 5.95.4+TVH
jlpsvk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 02.srpen 2013 - 2:06
satelitni prijimac: VU+ Solo 4K

Re: WeTek

Příspěvek od jlpsvk »

Nie...ten problem bol nakoniec v jednom koaxe....vsetko slape ako ma aj v TVH, aj v E2. :)
VU+ Solo 4K / VTi 9.0.2 / 2xDVB-S/S2 + 2xDVB-T/T2/C
VU+ Solo 4K / VTi 9.0.2 / 2xDVB-S/S2
martyz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 26.únor 2011 - 12:59

Re: WeTek

Příspěvek od martyz »

super, to rád slyším.... pro mě wetek jeden ze tří objevů roku (spolu s fireTV stick a AppleTV4) :-) Jinak už jsem si i upravil keymap k obrazu svému, ať mám rychlý přístup na EPG, kdyby měl někdo zájem... Je to k ovladači na OpenELEC edition, přes keymap addon

Kód: Vybrat vše

<keymap>
	<pvrosdchannels>
		<keyboard>
			<key id="61576">previousmenu</key>
		</keyboard>
	</pvrosdchannels>
	<fullscreenlivetv>
		<keyboard>
			<key id="61672">activatewindow(tvguide)</key>
			<key id="61638">record</key>
			<key id="61576">activatewindow(pvrosdchannels)</key>
		</keyboard>
	</fullscreenlivetv>
	<tvguide>
		<keyboard>
			<key id="61672">previousmenu</key>
		</keyboard>
	</tvguide>
</keymap>
Dreambox 500HD original iCVS + oscam-1.20-unstable_svn-r10646
WeTek OE Edition OE 5.95.4+TVH
jlpsvk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 02.srpen 2013 - 2:06
satelitni prijimac: VU+ Solo 4K

Re: WeTek

Příspěvek od jlpsvk »

martyz píše:pro mě wetek jeden ze tří objevů roku[/code]
To urcite. Len skoda toho zastaraleho HW. :( Mohlo to bezat aspon na AMlogic S805/S812, ale mohli uz pockat na S905. :D Ak by teraz vydali verziu s S905, tak by som do toho siel pre decka (Solo 4K je Solo 4K. :D :D :D )
VU+ Solo 4K / VTi 9.0.2 / 2xDVB-S/S2 + 2xDVB-T/T2/C
VU+ Solo 4K / VTi 9.0.2 / 2xDVB-S/S2
pallinko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 15.srpen 2008 - 19:07
satelitni prijimac: Wetek Play
Bydliště: Handlová

Re: WeTek

Příspěvek od pallinko »

Wetek Play
PoolWolker1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 05.červen 2012 - 16:34
satelitni prijimac: Orig. DM800HD SE

Re: WeTek

Příspěvek od PoolWolker1 »

Ahoj,
chtel bych se zeptat uzivatelu zda na boxu funguje skype???
Odpovědět

Zpět na „WeTek Play“