WeTek

Všetko o prijímači WeTek Play .

Moderátoři: helix26, Sosie

Pravidla fóra
Pripravujeme ......
Uživatelský avatar
helix26
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 499
Registrován: 21.červen 2011 - 9:29
satelitni prijimac: linux, XBMC, Android
Kontaktovat uživatele:

Re: WeTek

Příspěvek od helix26 »

Ospravedlnujem sa nestiham :(

akurat sa idem venovat WeTeku vecer by tu mohla byt moja recenzia zaroven pomazem zbytocnosti :thankyou:
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: WeTek

Příspěvek od ulmus »

Super... som zvedavy ako obstoji v tvojom hodnoteni.... :wink: :good:

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
kmotr
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 24.únor 2010 - 20:20

Re: WeTek

Příspěvek od kmotr »

Koukám cenzura tu jenom kvete.Někomu pravda asi nevoní, tak maže příspěvky.Na věci to že se tu zatím mlátí jen prázdná sláma to nic nemění. :roll:
Uživatelský avatar
helix26
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 499
Registrován: 21.červen 2011 - 9:29
satelitni prijimac: linux, XBMC, Android
Kontaktovat uživatele:

Re: WeTek

Příspěvek od helix26 »

Irelevantne diskusne prispevky aj svoje som pomazal problem ? Nie sme na pokeci ale diskutujeme na technickom fore 8-)
kmotr
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 24.únor 2010 - 20:20

Re: WeTek

Příspěvek od kmotr »

Tak to bolo od tebe opravdu trefné. :D Já tu právě žádnou diskuzi o přijímači Wetek nevidím.Maximálně jsem se tu dočetl,jak jste si měřili kdo má jak velkého pindoura,nebo cosi o vibrátorech.Pokud už jsi to nepromazal.
Ve finále je to jedno já si již fórum kde se Weteku věnují nalezl.
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: WeTek

Příspěvek od ulmus »

Daj odkaz pliiiz :D

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
kmotr
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 24.únor 2010 - 20:20

Re: WeTek

Příspěvek od kmotr »

Doufam ,že se někdo neurazi za odkaz ,ale na satdigitalne.cz se tomu opravdu věnují naplno
.Zde je přímí odkaz http://forum.satdigitalne.cz/viewforum. ... e1c431f6d8
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: WeTek

Příspěvek od 11chloe »

A o čem diskutovat, když ten box tady maj asi dva lidi. Mě zajímá především stabilita a věřím pokud je oficiální podpora od Openelec ,tak je ten box celkem nadějný. Jak co nastavit si každý najde na oficiálních stránkách. Odkaz bys ani nemusel dávat, protože si to každý určitě najde sám. Musím ale uznat ,že odvedli pěknou práci a vše je přehledně tak aby začátečník to měl co nejsnažší. Ona ta konfigurace je pro začátečníky celkem kritická věc. Vždycky to ale trvá než si člověk zvykne.
Kdo nezná openelec, tak se s tím nakonec může seznámit i na pc. Zkoušel jsem si to nastavit s usb dvb-t jako úplný laik a zvládnout tu šílenou konfiguraci napoprvé není vůbec snadné. Na pc mi příde že jak to člověk neudělá všechno napoprvé tak se to začne chovat divně. Možná je to ale jen tím že používám dvb-t usb. V enigmě je to uživatelsky o dost přívětivější. Další věcí je znát i to xbmc a vše kolem toho. Wetek bude pro fanoušky a většina lidí co někdy provozovali htpc s xbmc ho ocení.
Uživatelský avatar
Milos999
Odborník
Odborník
Příspěvky: 384
Registrován: 14.červen 2006 - 8:38

Re: WeTek

Příspěvek od Milos999 »

Nechcem sa tu miesat do debaty ohladom ci skor androidovy Wetekplay je lepsi nez linuxove E2 stroje ale zda sa mi, ze dat za neho 109 Eura a to este bez sat tunera je trochu moc. A pritom na internete si mozem trebars zakupit za 30 USD nejaky Amlogic Quad Core TV Android mini PC s Android 4.4.2 KitKatom a uz je v nom nainstalovany aj KODI v14.2 ... Cize ma obdobne parametre ako Wetekplay...
Zgemma H9 Combo, + WDC WD64 640 gb Scorpio Blue Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500
Obrázek
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: WeTek

Příspěvek od 11chloe »

Určitě máš pravdu a nově jsou mmc už i s podporou hevc. Wetek ale nabízí i tuner a navíc je akce od http://openelec.tv/
Tady nevím jestli už není tuner napevno. Pokud je tam 2xdvb-s tak už je to zajímává cena.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: WeTek

Příspěvek od liquere »

Skusal nahodou niekto aj iny img ako ATV ? Dik...
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
dupal1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 21.červenec 2007 - 13:05

Re: WeTek

Příspěvek od dupal1 »

Ano, HDF, skúšam to cca týždeň, nahrané nahrávky sa nedajú prehrať - tak isto ako OPENATV...zda sa mi subjektívne lepší ako OPENATV. Súbor pre SD kartu verzia usb najdeš na internete. Čítal som, že je už sprístupnená aj beta PBNIGMA pre Wetek avšak zaťial som ju nenašiel pre použitie na SD kartu.
liquere píše:Skusal nahodou niekto aj iny img ako ATV ? Dik...
kozak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 08.prosinec 2009 - 22:40

Re: WeTek

Příspěvek od kozak »

http://www.mysatbox.tv/fw-pbnigma-vx-4- ... y-16jun15/

dupal1 píše:Ano, HDF, skúšam to cca týždeň, nahrané nahrávky sa nedajú prehrať - tak isto ako OPENATV...zda sa mi subjektívne lepší ako OPENATV. Súbor pre SD kartu verzia usb najdeš na internete. Čítal som, že je už sprístupnená aj beta PBNIGMA pre Wetek avšak zaťial som ju nenašiel pre použitie na SD kartu.
liquere píše:Skusal nahodou niekto aj iny img ako ATV ? Dik...
dupal1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 21.červenec 2007 - 13:05

Re: WeTek

Příspěvek od dupal1 »

vdaka, skusim to cez tyzden...skusal si tuto E2. idu oba tunery,prehravanie nahravok ? Sledujem ze je uz na svete aj oficialna verzia OPENATV 5.1 pre Wetek.
Ja ostavam zatial na HDF



[quote="kozak"]http://www.mysatbox.tv/fw-pbnigma-vx-4- ... y-16jun15/
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: WeTek

Příspěvek od 11chloe »

dupal1@
Mohl by si stručně napsat něco o Weteku. Uživatelskou zkušenost. Co ti vadí a jak je na tom stabilita softu. Podle toho co se píše tak je zájem o enigmu, ale mě spíš zajímá jak je odladěná funkčnost openelec a kodi.
Stačí stručně nějakou konkrétní kritiku na aktuální stav vývoje softu.
martyz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 26.únor 2011 - 12:59

Re: WeTek

Příspěvek od martyz »

Zdar chlapi, potřeboval bych znát Vaše zkušenosti a dojmy s WeTekem, ale ať nejsem parazit (už jsme v mém okolí 2 s WeTekem a zítra přibudou další 4) tak přispěju se svou trochou do mlýna:

• box je lehoučký, ovladač taky a celkem pohodlný - i když airmouse nezvládám a vypínám...
• mám OpenElec edition, čili žádný droidbox, ale skoro čistý linux
• box dorazil se stable verzí 5.0.8, ale updatnul jsem ho postupně až na 5.95.4
• tuner 2xDVB-S2 s TVheadendem - s VDR jsme si nějak nesedli, oproti ladění na E2 to byla bída dle mého názoru
• v zátěži tuner docela topí, ale dle výrobce to je OK a dlouhodobě ověřeno
• na DO nejsou zdaleka namapovaná všechna tlačítka, čekám, že v ostrém OE6 už to bude ok
• přehrávání mkv s přehledem až do jellyfish 55-60Mbps, pak už sekaná
• přehrávání LiveTV taky OK, jen po přechodu z dreamboxu připadá přepínání delší, cca 3sec
• využívám interní CAs v TVH, oscam tedy netřeba
• v TVH je ve zdrojácích i FastScan, ale asi není ve WeTeku zakompilovaný, v tomhle směru budu bádat později
• TVH mi někdy nahraje jednu věc ve stejnou dobu 2x, podezírám chybné parsování názvů
• nahrávám na NFSshare po síti a semtam je v nahrávce framedrop, zatím nevím proč
• box je stabilní, zatím jsem nebyl svědkem ničeho kromě jednoho resu KODI, ale podvozek udržel
• na zkoušku jsem z microSD rozjel i OpenATV 5.1 (enigma2), ale ladění Astra1+Astra3 asi 45min, na HD kanálech rozsynchronování a bez namapovaných barevných tlačítek i zhoršená možnost použití... A openwebif mi nesedí, raději starý dreamboxácký webinterface...

Určitě jsem na něco zapomněl, ale věřím, že helix brzy doplní :-) Chybí mi bouquety, chtěl bych fastscan, nahrávky by neměly mít framedrop, ale i tak je to pro mě zatím nejblíž k ideálu, doposud jsem jel v režimu dreambox + htpc, tv a receiver, takže 4 ovladače, mizerný HDMI CEC a moc wattů. A za 2500,- bych řekl že zahraje WeTek hoooodně muziky.
Dreambox 500HD original iCVS + oscam-1.20-unstable_svn-r10646
WeTek OE Edition OE 5.95.4+TVH
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: WeTek

Příspěvek od 11chloe »

Někde se psalo o tom že OE edice nemá nějaké ty výhody co dražší wetek. Má cenu se tím zabývat ?
Naposledy upravil(a) 11chloe dne 04.září 2015 - 9:02, celkem upraveno 1 x.
martyz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 26.únor 2011 - 12:59

Re: WeTek

Příspěvek od martyz »

11chloe píše:Někde se psalo o tom že OE edice nemá nějaké ty výhody co dražší wetek. Má cenu se tím zabívat ?
moc jsem se po tom nepídil, ale jednalo se jen o nějaký WeCloud anntena, preferuju multimédia lokálně a někde na foru jsem zahlédl vtipný comment: "wow, so many channel and none of my interest." Takže bych raději šel do OE a ušetřil 30-40USD... Já měl na OE edici 10% slevu promo akcí. Více ZDE
Dreambox 500HD original iCVS + oscam-1.20-unstable_svn-r10646
WeTek OE Edition OE 5.95.4+TVH
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: WeTek

Příspěvek od 11chloe »

martyz píše: • tuner 2xDVB-S2 s TVheadendem - s VDR jsme si nějak nesedli, oproti ladění na E2 to byla bída dle mého názoru
Zkoušel jsem OE na pc s usb dvb-t tunerem. Zajímalo mě pouze prostředí a porovnání z enigmou. Skenování dvb-t byl pro mě problém jak s tvheaendem tak vdr, ale nakonec jsem to rozchodil. Zkoušel jsem to jen krátce ,ale vdr mi přišlo nakonec lepší. Nevím jestli to byla náhoda , takže by mě ještě zajímalo právě něco kolem VDR.
martyz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 26.únor 2011 - 12:59

Re: WeTek

Příspěvek od martyz »

11chloe píše:
martyz píše: • tuner 2xDVB-S2 s TVheadendem - s VDR jsme si nějak nesedli, oproti ladění na E2 to byla bída dle mého názoru
Zkoušel jsem OE na pc s usb dvb-t tunerem. Zajímalo mě pouze prostředí a porovnání z enigmou. Skenování dvb-t byl pro mě problém jak s tvheaendem tak vdr, ale nakonec jsem to rozchodil. Zkoušel jsem to jen krátce ,ale vdr mi přišlo nakonec lepší. Nevím jestli to byla náhoda , takže by mě ještě zajímalo právě něco kolem VDR.
tak to nemohu sloužit, proti E2 mi VDR připadal jako pravěk, ale TVH je pro mě jiná písnička, a navíc je pro mě plusový bod, že můžu na web interface chystat přeladění, což je u SL každou chvíli, zatímco u TV může někdo jiný nerušeně sledovat... A to čemu se na enigmě říka autotimer je v TVH DVR Autorec a úplně jsem se zamiloval - automatické nahrávání dle regex, syntaxe pro volitelné názvy nahrávek, fakt pěkné...
Dreambox 500HD original iCVS + oscam-1.20-unstable_svn-r10646
WeTek OE Edition OE 5.95.4+TVH
Odpovědět

Zpět na „WeTek Play“