e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 10.Prosinec 2019 - 12:15

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 4 příspěvky ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: rs232 prehrani fw
PříspěvekOdeslal: 02.Srpen 2016 - 9:21 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkováno: 7 krát
prehraval uz nekdo fw v s3 mini hd pres rs232?
prisla mi varka a jeden ma problem uz pri zapnuti, pise chybu wrong file, nebo tak neco, sat se nerozjede vubec, pri pouziti usb je to stejne

ma smysl to zkouset pres rs232, pouziva se k tomu sw porter?

dik

Předmět příspěvku: Re: rs232 prehrani fw
PříspěvekOdeslal: 02.Srpen 2016 - 21:04 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 80 krát
Poděkováno: 320 krát
jako pohrát si samozřejmě můžeš ...

ale možná ztratíš záruku a smysl to dle mne nemá , neznám tvého dodavatele a množství co bereš
ale třeba to někdo umrtvil a vrátil a tak to hodili tobě ?!

jasně jim to VRAŤ !

PříspěvekOdeslal: 02.Srpen 2016 - 22:17 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Dreambox ONE Vu4k DM800SE
Poděkováno: 2 krát
davidas napsal:
prehraval uz nekdo fw v s3 mini hd pres rs232?
prisla mi varka a jeden ma problem uz pri zapnuti, pise chybu wrong file, nebo tak neco, sat se nerozjede vubec, pri pouziti usb je to stejne

ma smysl to zkouset pres rs232, pouziva se k tomu sw porter?

dik

no s pravdepodobnostou hraniciacou z istotou ta varka co ti dosli su klony, pretoze si chcel usetrit (pripadne tvoj dodavatel chcel usetrit) par korun a ulakomil sa na klony... ono openbox nejaky ten cas robi firmware tak ze podporuje chip id iba z jeho produkcie, takze tínankove klony maju amen cma

PříspěvekOdeslal: 03.Srpen 2016 - 11:54 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkováno: 7 krát
antonine, na hrani nemam cas, to az snad behem zimnich veceru....zbozi v balicku uhledne zabaleno, nepredpokladam, ze by nekdo vratil a poslali to dal, samozrejme uz se mi to stalo, ale s jinym satem, nepozornost ve sklade....
jeste k tomu vraceni, chtel jsem usetrit cas, tim, ze to proste prehraju a pojede to, nedavno mi prisel formuler, kde zvlastne fungovalo a nefungovalo DO, tak jsem ho rozebral a zjistil jsem, ze nejspis ve vyrobe, nekdo blbe osadil infra diodu (infra diodu, uz antonina nezlobte s tou jeho zenerovou, nebo jakou diodou...), dioda byla o neco delsi a jak nekdo zacvaknul kryt DO do sebe, tak dioda byla delsi a praskl spoj na desce, tak jsem to dal dohromady sam.... a formuler mohl jit do sveta....

dlhe_pole, dodavatel dozajista klony nebere....jedine, ze by to udelal dovozce, tvuj neoblibeny ab-com...., ale resit klon na boxu, kde cena baleni v koncove cene je kolem 1750,- postrada smysl...

nic, diky za reakce, poslu prodejci....

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 4 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00