Kodi

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Rakosniček
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 27.leden 2015 - 20:59

Re: Kodi

Příspěvek od Rakosniček »

Zajímalo by mě jakou aktualizaci máte v přijímači že vám to funguje a při přehrávání se vám obraz neseká ,jaké je lepší připojení po káblu nebo přes Wifi nevím jestli nedělám něco špatně ,já tam mám aktualizaci VTI 14.0.1
bartnet70
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 10.listopad 2011 - 14:33
satelitni prijimac: VU+ Solo 4K

Re: Kodi

Příspěvek od bartnet70 »

Openatv 6.3, Solo 4K, archivy i kodi bez problémů
Uživatelský avatar
piki75
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 77
Registrován: 20.prosinec 2007 - 16:24

Re: Kodi

Příspěvek od piki75 »

Rakosniček píše:Zajímalo by mě jakou aktualizaci máte v přijímači že vám to funguje a při přehrávání se vám obraz neseká ,jaké je lepší připojení po káblu nebo přes Wifi nevím jestli nedělám něco špatně ,já tam mám aktualizaci VTI 14.0.1
VTI odtial vyhod, ja osobne nemám dobré skúsenosti, ale je to len môj názor,používam ATV. Wifi je pre hlupákov ktorí si myslia že to je riešenie, maximum pre mobili a facebook. Kabel je kabel, odmeraj rýchlosť a stabilitu aj pri wifi aj cez LAN uvidíš rozdiel.
Vu+Solo4K - OpenATV 6.3 + DM500HD - OpenPli + DM8000HD - OpenATV 6.3
+ 28,5E - 23,5E - 19,2E - 16E - 13E - 0,8W
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: Kodi

Příspěvek od forsajd »

piki75 píše:
Rakosniček píše:Zajímalo by mě jakou aktualizaci máte v přijímači že vám to funguje a při přehrávání se vám obraz neseká ,jaké je lepší připojení po káblu nebo přes Wifi nevím jestli nedělám něco špatně ,já tam mám aktualizaci VTI 14.0.1
VTI odtial vyhod, ja osobne nemám dobré skúsenosti, ale je to len môj názor,používam ATV. Wifi je pre hlupákov ktorí si myslia že to je riešenie, maximum pre mobili a facebook. Kabel je kabel, odmeraj rýchlosť a stabilitu aj pri wifi aj cez LAN uvidíš rozdiel.
prave ze VTI ak chce kodi je lepsie ako open a to hlavne pre FORCED titulky nie obyčajne do celeho filmu nepleťte si to, v tom to videu je porovnane vti a archiv czsk a kazde image open v kodi je rovnake ako archiv czsk nevie forced a ani ich neponukne na stiahnutie až na vti https://youtu.be/xn1P1e5mTlE a neseka sa nic i 60GB stream v HDR ide v pohode ci na starsej verzii i na najnovsej pripojenie cez kabel.
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
Raspel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 13.březen 2012 - 16:24

Re: Kodi

Příspěvek od Raspel »

To porovnanie je na 2 veci. Vybrat rozne titulky a porovnavat ich je na nic.
ATV mam a bez problemov. KODI ide v pohode a titulky funguju ako maju.
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: Kodi

Příspěvek od forsajd »

aposolutne nemas paru o tom inak by si taku pitomost nenapisal my ukaz ci ti stiahne forced titulky openatv daj obrazok a potom mudruj to vie len vti.

Vybrat rozne titulky a porovnavat ich je na nic: to ako myslis raz ked ich vti ponukne vid 31 sekuna a open atv ich nezobrazi lebo to nevie a ani archiv czsk v SC
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
alfadog1977
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 05.červen 2010 - 8:50

Kodi

Příspěvek od alfadog1977 »

Dobrý den mám vu+solo 4k mam tam kodi 17 a chcel by som aktualizovat na kodi 18.5 ako treba dakujem
Uživatelský avatar
vodka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: 04.leden 2013 - 18:10
satelitni prijimac: AB IP Box 99HD

Re: Kodi

Příspěvek od vodka »

alfadog1977 píše:Dobrý den mám vu+solo 4k mam tam kodi 17 a chcel by som aktualizovat na kodi 18.5 ako treba dakujem
enigma2 OpenDroid 9105+,AB IP Box 99HD
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Kodi

Příspěvek od alben »

aktualizovat nejde len kodi.Musis cely image.
Posledny mne znamy image s kodi 18.3 beta2 je OpenBH.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“