Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od mtester270 »

Aby si sa nepo.ral, neber veci az tak osobne skodi to zdraviu . To advanced som myslel vseobecne nie na tvoju nedajboze dotknutu osobu. Neboj za nedlho moja aktivita skonci na tomto skvelom fore.
OFF
Uživatelský avatar
oneeeee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 14.září 2007 - 14:41
satelitni prijimac: vuplus solo2 solo4k duo4k
Bydliště: asi martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od oneeeee »

do vuplus solo4k som spravil zálohu blackhole 3.0.9
je tam oscam 11505 .
čítačky , nie su nakonfigurované .
nastavené na 2160p
turkvod
archív czsk premium
m3upayer aj s czsk tv
skin maestra weather plugin , treba si upraviť nastavenie počasia
lcd4linux nakonfigurovaný
a kopa sprostosti (skoro 500 mb)
https://uloz.to/!E9Gjs75jJ1dI/vuplussolo4kbh309-zip
Vuplus 4K VTI aj blackhole
rafko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 16.listopad 2013 - 17:16

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od rafko »

Zdravim pani,

vdaka za zalohu no fungovala mi asi 2 tyzdne :-( Celkovo zistujem ze jedine co je lepsie oproti OpenATV 6.3 kvalita obrazu.
Je fakt premakana no na druhej strane je smutne ze YoutubeTV mi nejde v 4K ale iba vo FHD. Vôbec nejdu prehrat 4K filmy.
KODI sa mi ani nespusti a EMC prehra len FHD filmy. Bud je tento stroj srot ze to nedokaze alebo mam stastie a mam vadny kus :-(. Taktiez 4K kanaly funguju v poho. Poradte co robit, ale uz nemam nervy sa s tym s.at :-(

Vdaka za kazdu radu.
rafko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 16.listopad 2013 - 17:16

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od rafko »

Zdravim Vu users:

YouTube TV konecne funguje. Komu nefunguje tak treba spravit cistu instalaciu napr. z backupu a potom v YouTube TV settings obidve polozky prepnut na ano a rozbehne sa. Ak po instalacii ho pustite hned tak potom uz nepojde vôbec/cierna obrazovka/ aj ked v YouTube settings prepnete na ano.
Zial YouTube na solo 4K ide iba vo FullHD :-(. Asi niesu drivery alebo podpora neviem :-(
KODI zatial 4K filmy neprehra - este hladam pricinu stale :-( Na VTi funguje KODI bezchybne, prehra vsetko. Len obraz na satelitných kanáloch sa mi zda horsi.
Vlastimilek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: 17.březen 2009 - 22:02
satelitni prijimac: VU+ UNO 4KSE,
Bydliště: Valachian Kingdom

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od Vlastimilek »

rafko píše:Zdravim pani,

vdaka za zalohu no fungovala mi asi 2 tyzdne :-( Celkovo zistujem ze jedine co je lepsie oproti OpenATV 6.3 kvalita obrazu.
Je fakt premakana no na druhej strane je smutne ze YoutubeTV mi nejde v 4K ale iba vo FHD. Vôbec nejdu prehrat 4K filmy.
KODI sa mi ani nespusti a EMC prehra len FHD filmy. Bud je tento stroj srot ze to nedokaze alebo mam stastie a mam vadny kus :-(. Taktiez 4K kanaly funguju v poho. Poradte co robit, ale uz nemam nervy sa s tym s.at :-(

Vdaka za kazdu radu.
Rafko , těší mne že oceňuješ kvalitu obrazu BlackHole. Vyzkoušel jsem hoodně imagů a tohle je opravdu jiná liga.Obrazově je totální propadák VTi .Tak - teď se na mne všichni vrhnou .Hezké vánoce.
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od VTronik »

Není důvod se na tebe vrhat. Jedno ale tu přesto zůstává. A to, že používáš stejný HW a často i stejné základní ovladače. Potom je jasné, že by mělo jít nastavit obraz na různých image na stejnou kvalitu zobrazení. Jen je potřeba si to umět zajistit, někdy včetně stažení příslušného pluginu pro detailní nastavování parametrů obrazu. Alespoň já mám tu zkušenost, že po doladění se nedalo téměř rozlišit, na kterém image stroj běží.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
baranček
Odborník
Odborník
Příspěvky: 359
Registrován: 19.duben 2008 - 11:49
satelitni prijimac: VU+SOLO4k,Octagon sf8008 mini
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od baranček »

veľmi s Tebou súhlasím,že VU+solo 4k má vynikajúci obraz na každej dostupnej image,ja akurát doladím ostrosť na hodnotu 128 v doplňujúcom plugine videoenhancement a to je všetko,samozrejme veľa záleží aj od toho ako je nastavený obraz v TV,ale to je už iná kapitola
konečne mám čas na koníčky :book:
VU+solo 4k image Open Black Hole 5.2 a Openmultiboot :)
Octagon sf8008 mini image Egami 10.3-R 5 a Egami Multboot
ET-4000 image Openpli 7.3
rafko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 16.listopad 2013 - 17:16

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od rafko »

No takže už som si kúpil aj VU Uno 4K SE. Ak mate niekto funkčnú zálohu pre tento stroj hlavne teda BH 3.0.9 potesi. Lebo ked som si stiahol čistý image a nainstaloval doplnky tak YoutubeTV islo aj v 4K. Ale problem s prehravanim filmov 4K. Neslo mi KODI ani EMC :twisted: . Tak mam tam zatiaľ VTI 14.0.5, síce KODI nejde. Ale na druhej strane Youtube TV v 4K a EMC prehra všetko. Jedine negativum co zatiaľ vidím je Oscam-niekedy nedekoduje treba poprepinat kanaly a chytí sa. Na BH 3.0.9 slapal v poho aj pri rýchlom prepinani.
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od peter54 »

Nedekodovanie riesitelne prepinanim kanálov nieje chyba image. Väčšinou za tym stoja blbo nastavene hodnoty v konfiguracii. Kedze tu sa configy opisujú alebo nekriticky preberajú miesto aby sa to co najjednoduchsie nastavilo, vidíme parametre, ktoré majú mozno zmysel v holandsku, ale komplikujú život s bežnými kartami a konfiguráciami používanými v cz a sk.
Ak ti to na bh dobre funguje, prekopiruj configy z bh a problem vyrieseny.
Kontakt v profile cez www.
rafko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 16.listopad 2013 - 17:16

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od rafko »

peter54 píše:Nedekodovanie riesitelne prepinanim kanálov nieje chyba image. Väčšinou za tym stoja blbo nastavene hodnoty v konfiguracii. Kedze tu sa configy opisujú alebo nekriticky preberajú miesto aby sa to co najjednoduchsie nastavilo, vidíme parametre, ktoré majú mozno zmysel v holandsku, ale komplikujú život s bežnými kartami a konfiguráciami používanými v cz a sk.
Ak ti to na bh dobre funguje, prekopiruj configy z bh a problem vyrieseny.
Práveže konfigy mam nastavené rovnako a len kopirujem. A na BH to ide a VTIcku niečo vadí. Ale ja na to dojdu šéfe :-)
rafko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 16.listopad 2013 - 17:16

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od rafko »

rafko píše:
peter54 píše:Nedekodovanie riesitelne prepinanim kanálov nieje chyba image. Väčšinou za tym stoja blbo nastavene hodnoty v konfiguracii. Kedze tu sa configy opisujú alebo nekriticky preberajú miesto aby sa to co najjednoduchsie nastavilo, vidíme parametre, ktoré majú mozno zmysel v holandsku, ale komplikujú život s bežnými kartami a konfiguráciami používanými v cz a sk.
Ak ti to na bh dobre funguje, prekopiruj configy z bh a problem vyrieseny.
Práveže konfigy mam nastavené rovnako a len kopirujem. A na BH to ide a VTIcku niečo vadí. Ale ja na to dojdu šéfe :-)
Len problém je, že si nemôžem dovoliť sa s tym hrať dlho, lebo potom stupa nervozita domácich uzivatelov. :-)
Vlastimilek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: 17.březen 2009 - 22:02
satelitni prijimac: VU+ UNO 4KSE,
Bydliště: Valachian Kingdom

Re: Black Hole Vu+ Solo4k OE 3​ - Diskusia

Příspěvek od Vlastimilek »

rafko píše:
peter54 píše:Nedekodovanie riesitelne prepinanim kanálov nieje chyba image. Väčšinou za tym stoja blbo nastavene hodnoty v konfiguracii. Kedze tu sa configy opisujú alebo nekriticky preberajú miesto aby sa to co najjednoduchsie nastavilo, vidíme parametre, ktoré majú mozno zmysel v holandsku, ale komplikujú život s bežnými kartami a konfiguráciami používanými v cz a sk.
Ak ti to na bh dobre funguje, prekopiruj configy z bh a problem vyrieseny.
Práveže konfigy mam nastavené rovnako a len kopirujem. A na BH to ide a VTIcku niečo vadí. Ale ja na to dojdu šéfe :-)
Řešil jsem ůplně stejný problém jako ty.Nakonec to nebylo konfigurákama ale kamarád programátor zkompiloval binárku OScamu.Vyházel nesmysly které nejsou potřeba a jede to jak lupen.Oscam 11211.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“