Aplikacia na adnroid Vu+ PlayerHD

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
fipo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 31
Registrován: 12.říjen 2016 - 12:03

Aplikacia na adnroid Vu+ PlayerHD

Příspěvek od fipo »

Ahojte,

pouzivate tuto aplikaciu na android? Ja mam problem, ak chcem pozerat prostrednictvom tejto aplikacie stream v HD kvalite a na boxe sa pozera iny program - dost to seka. Mate take iste skusenosti? Je problem v mojom nete, alebo v appke?

Druhy problem, kt. mam, je, ked chcem streamovat nahravku do mobilu. Neda sa mi to posunut napr. o par minut dalej (aby som preskocil reklamu) atd. Akonahle dam pauzu na mobile a znovu to spustim, video zacne hrat od zaciatku. Na prehravanie som najskor pouzval interny prehravac aplikacie, potom som to zmenil na VLC. Ale ani tam nie je moznost posunut video.

Viete mi poradit, ako by som mohol pozerat nahravku v android telefone tak, aby som si ju mohol pozastavit, pripadne posunut o par minut dalej?

Dakujem
Uživatelský avatar
vld
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 759
Registrován: 29.duben 2006 - 22:10
satelitni prijimac: IPbox
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikacia na adnroid Vu+ PlayerHD

Příspěvek od vld »

problem muze byt i v telefonu. Predpokladam, ze to neposilas pres wifi.

Vyzkousej DreamDroid aplikaci - Integrated video player a dal teba MX Player /dohravam kodek pro AC3/. U MX playeru jde u Dekoderu nastavit HW+.

Chyba pri posunuti se mi taky stava.
IPbox400 :) : AB enigma, Dreambox8000 :) : OoZooN, IPbox99 :) : ABenigma
Parabola: Multibeam 85, Alix.3D3 Voyage linux, Dlink DNS-323, HTC Desire
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: Aplikacia na adnroid Vu+ PlayerHD

Příspěvek od Foolproof »

Kromě MXPlayeru Pro + kodeky z XDA, není v Androidu slušný player ( HW+ se mi neosvědčilo, nejlépe jede v default nastavení). Pokud není potřeba AC3 tak i BSPlayer.
Dream Player jede nejlépe ve spojení s Dream EPG.

Nejlepší test je Total Commander, vybrat video, zvolit přehrát na popředí a vybrat player, pouze jednou a tak zkoušet, zgarby pak odinstalovat.
Pokud je nainstalován EsFile Explorer, nainstaluje si i vlastní player, který není taky zlý.ES Explorer umí vynikajícím způsobem procházet síť.
VU+ player je slaboučký.
Pokud je mobil vybaven SDkartou, je možné použít i Kodi nebo lépe SPMC, streamuje zase jinak i jinak bufferuje, možná se to chytí.
Používám 2 androidí zařízení, obyčejný sprostý tablet Asus, na kterém jede absolutně vše v pohodě, tak mi to manželka zabavila :D a potom Evolveo Android Box H8, od kterého jsem očekával asi moc, zvuková stránka je na úrovni toho tabletu.
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
Uživatelský avatar
watsonn
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 20.leden 2017 - 20:17
satelitni prijimac: Vu+ZERO4K,
Bydliště: TT
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikacia na adnroid Vu+ PlayerHD

Příspěvek od watsonn »

mne sa na MT osvedčil MX PLAYER, nemusí byť ani Pro....
2x Vu+ZERO4k - EGAMI 10.4, HITACHITV4k, SONYTV, HYUNDAITV, STAB HH-100.
faron
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 22.duben 2010 - 22:23
satelitni prijimac: opticum 9500HD,vu+solo2,zero,u

Re: Aplikacia na adnroid Vu+ PlayerHD

Příspěvek od faron »

mne v ipade4 vu+player hd nechce fungovat na hd programoch
opticum 9500.vu+solo2,zero,uno4k vti11
Martinius
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 10.duben 2011 - 16:55

Re: Aplikacia na adnroid Vu+ PlayerHD

Příspěvek od Martinius »

Na ios pouzi dreaMote lite. A k nemu si daj OPlayer lite. Su free, pripadne si ich mozes kupit a nebude Ta vyrusovat reklama. V OPlayer dokazes posuvat cas. Vo VLC mi to nejde. A funguje mi stream aj HD programov, pripadne nahravok.
chrdinka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.březen 2012 - 18:41

Re: Aplikacia na adnroid Vu+ PlayerHD

Příspěvek od chrdinka »

Martinius píše:Na ios pouzi dreaMote lite. A k nemu si daj OPlayer lite. Su free, pripadne si ich mozes kupit a nebude Ta vyrusovat reklama. V OPlayer dokazes posuvat cas. Vo VLC mi to nejde. A funguje mi stream aj HD programov, pripadne nahravok.
Díky moc za radu, mám iPad mini 2 a od aktualizace na IOs 10 VU player HD nefunguje, toto je alespoň náhradní způsob, jak ovládat VU na dálku a i sledovat živé vysílání nebo nahrávky i mimo domov přes internet. Nevím jestli je vada na straně vývojářů aplikace nebo Applu, ale když to fungovalo na IOs 9, nevidím důvod proč to nefunguje nyní. Na androidu apka jede bez problémů ( jen je škoda, že pokud ji chci spustit na Minixu neo X8 H plus, je nutné být připojen přes WiFi, při připojení k síti kabelem to nechodí )
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“