Akú zvoliť cestu pre picony ?

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs, chocholousek

Palinko950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 07.únor 2016 - 9:35

Re: Akú zvoliť cestu pre picony ?

Příspěvek od Palinko950 »

MF56 píše:Nebo dej dozadu usb flash. Nainstaluj HDGlas 16,a stáhni. Picony naprosto aktuální. Pak zas můžeš přejít na svůj skin.
Zdravím ťa MF 56. Dal som na tvoju radu. Picony sú už OK. :good: Ešte sa len tak povediac s Enigmou učím. Dlhé roky som používal prístroje s OS neutrinom. Teraz som skúsil VU+ Touto cestou by som chcel poďakovať všetkým , za ich snahu mi poradiť a pomôcť. Len ma mrzí , že niektorý sa medzi sebou tak povediac po slovensky, pohašterili. Ešte raz všetkým :thankyou:
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Akú zvoliť cestu pre picony ?

Příspěvek od Timeshock »

@Palinko950
My se NE pohašterili. My si vyměnili názory.
Instalovat skin jen kvůli piconam je pi..
Jinak myslím že je lepší jít třebas tady https://drive.google.com/drive/folders/ ... 3NrdW5hTEE
nebo
https://www.hdglass16.eu/download.htm
A stáhnout si picony které používám a je klid ...............
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
miked

Re: Akú zvoliť cestu pre picony ?

Příspěvek od miked »

dlhe_pole píše:
miked píše:
Potom o nieco nizsie si ty nieco zmienoval o HDD a USB a ja som odpovedal, ze ja som nic o HDD alebo USB nenapisal. Ze ti nerozumiem o com pises, ze mi to jedno, ze su mi nejake HDD alebo USB ukradnute co sa picon tyka :P. Pre mna za mna, nech svoje picony umiestnuju uzivatelia aj na DLNA sever alebo na Microsoft-Shared zlozku vo Windows-PC (SAMBA klient v Enigma2).

Uviedol som este v nekorsiom EDIT-e, ze na ktore dalsie zlozky (teda udajne podla webu, co som nasiel narychlo na internete) pristupuje SKIN MetrixHD. V tychto zlozkach by si mal vediet MetrixHD skin sam najst picony a je jedno, ktoru zlozku z uvedenych pouzijes.

Ty si si proste len poplietol sled udalosti (prispevkov v diskusii). Ze kto a na co kokretne reaguje.
jasne, vsetci si tu vsetko pletu len ty vies o com je rec.. kokoos to je iny defekt..

poradil si ze picony si ma dat na HDD a ked ta Timeshock velmi spravne sfukol ze hdd sa roztoci pri kazdom prepnuti programu, pripadne vylistovani zoznamu kanalov tvrdis ze si nic take nepisal

tak isto mi ty pako ukaz ktore image ma ine defaultne umiestnmenie adresara s piconami ako /usr/share/enigma2/picon

oooch ty chuju, chod uz zalahnut a do rana ti zelam aby si zabudol na ab-forum ty amater psychos líznuty cez programatora piciek v pythone !! :o :P
- joooo... ja uz viem co ti je... ty si dislektik !

- toto je uz asi 3tie nepodlozene tvrdenie... a ked ta posielam znova si to cele prestudovat, kompletne cely sled udalosti, tak to bud ignorujes, alebo si tak ucinil (precital si si to cele od znova) avsak vdaka tejto poruche niesi schopny si to uvedomit

- nikdy som nikomu neradil pouzit HDD alebo USB - to som iba zmienil v moznych konfiguraciach rozlicnych adresarov ktore su vyuzivane SKINom MetrixHD... naviac on sa opravil, ze to tak nebolo myslene... ze nenarazal prave na HDD alebo USB pouzitie, ale na nieco celkom ineho... co sa tyka HDD ci USB tak som este spomenul nepatrnu poznamku a sice ze ja pouzivam Multiboot a cela Enigma2 bezi z USB kluca, cize nemam problem s priestorom (/hdd/ ani nikde inde, kedze vsetko je to na USB "flashke")
Palinko950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 07.únor 2016 - 9:35

Re: Akú zvoliť cestu pre picony ?

Příspěvek od Palinko950 »

Timeshock píše:@Palinko950
My se NE pohašterili. My si vyměnili názory.
Instalovat skin jen kvůli piconam je pi..
Jinak myslím že je lepší jít třebas tady https://drive.google.com/drive/folders/ ... 3NrdW5hTEE
nebo
https://www.hdglass16.eu/download.htm
A stáhnout si picony které používám a je klid ...............
Zdravím ťa Timeshock . Prečítal som si tento tvoj príspevok , no nedalo mi to. Dnes , keď som prišiel s práce , ešte raz som si kontroloval všetky nastavenia. Preto že som chcel picony ťahať cez program total commander,tak som si skontroloval aj ten. Veď ja som mu zabudol vytvoriť FTP pripojenie na spojenie PC s Vu+ ! ](*,) ](*,) Mal som tam staré pripojenie na môj starý coolstream ! Vytvoril som teda nové pripojenie a zo stránky čo si uviedol , som stiahol Picony, ktoré potrebujem. Čuduj sa svete,ono mi to funguje. Ako sa hovorí ,človek sa učí celí život. No ešte raz sa všetkým porúčam :poklona:
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“