zmazane

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
ganco39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 17.červen 2010 - 17:49
satelitni prijimac: Vu Solo 4k

zmazane

Příspěvek od ganco39 »

pre urazky mojej osoby som temu radsej zmazal a nepochopim spravanie poniektorych clenov, ale to svedci o ich inteligencii, uz nikdy viac AB - forum...
Naposledy upravil(a) ganco39 dne 16.únor 2018 - 13:34, celkem upraveno 3 x.
Vu Solo 4k, 1°; 13°; 19,2°; 23,5°; 28°, PHILIPS 55PUS7354/12 , parabola Maximum E-85 multifocus - LNB Inverto Black Premium Single - DiSEqC prepínač Maximum 4/1
dudo123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 10.srpen 2010 - 17:20

Re: VTI 13.0.3 oscam

Příspěvek od dudo123 »

preto je pošahaný lebo ty nevieš
ganco39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 17.červen 2010 - 17:49
satelitni prijimac: Vu Solo 4k

Re: VTI 13.0.3 oscam

Příspěvek od ganco39 »

dudo123 píše:preto je pošahaný lebo ty nevieš
dakujem ti za vystiznu odpoved, fakt si mi pomohol
Vu Solo 4k, 1°; 13°; 19,2°; 23,5°; 28°, PHILIPS 55PUS7354/12 , parabola Maximum E-85 multifocus - LNB Inverto Black Premium Single - DiSEqC prepínač Maximum 4/1
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: VTI 13.0.3 oscam

Příspěvek od efendy55 »

pošahané sú predsa všetky image nie len VTI .... ](*,) oscam ide bez jediného problému ........ :smoke: :good: ked si odinštaluješ alebo vypneš ten jebnutý fastcan alebo ako sa to čudo volá ... #-o tak ti pôjde po preskenovaní všetko .... :Yahoo!: keby si to inštaloval na nejakom ABC, Amiku a pod. tak to by som pochopil ,ale na kerú p..u to je potrebné v E2 ked frčím na vlastnom setingu na to som zatial veru neprišiel ..... #-o ešte sa musím vela učiť ......... :D
Všetko 4K
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: VTI 13.0.3 oscam

Příspěvek od dlhe_pole »

ganco39 píše:Zdravim, potreboval by som pomoct spojazdnit oscam v 13.0.3, nejak mi to nechce fachcit. Chcem vas poprosit o funkcny oscam emu aj s configami. Tie co su moduloch nemozem rozbehnut. Vdaka vopred. Inak sa mi zda nejaky posahany ten novy upgrade 13.0.3. Spravil som costu instalaciu a nie a nie rozbehnut oscam. Este som si vsimol, ze blbne aj rychle vyhladavnie stanic (fastscan), po naladeni ostanu nazvy stanic blede.

povedz mi ty na co ti je linux box ked si z toho jelito ?
ci sused si kupil tiez tak aby si nevyzeral popri nom menejcenny
Naposledy upravil(a) dlhe_pole dne 16.únor 2018 - 14:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 580
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: zmazane

Příspěvek od Warder »

ganco39 píše:pre urazky mojej osoby som temu radsej zmazal a nepochopim spravanie poniektorych clenov, ale to svedci o ich inteligencii, uz nikdy viac AB - forum...
A aky to mas vlastne problem ? :wink:
------------------
Nosce te ipsum.
Uživatelský avatar
kratke_pole
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 363
Registrován: 03.prosinec 2015 - 16:34

Re: zmazane

Příspěvek od kratke_pole »

Pre taketo pripady dlhe_pole cituje. 8)
Mas to nad tvojim prispevkom.
Do r. 2015 ako alfsvk
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 580
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: zmazane

Příspěvek od Warder »

kratke_pole píše:Pre taketo pripady dlhe_pole cituje. 8)
Mas to nad tvojim prispevkom.
Ale ja nemyslim ze nevie rozbehat Oscam a chce aby mu dal niekto do huby hotovy config, myslel som to vseobecne. :wink:
------------------
Nosce te ipsum.
smikalo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 31.červenec 2007 - 13:44

Re: zmazane

Příspěvek od smikalo »

a vcom mas problem mu ho dat do huby, vsak ty si tiez nejak zacinal a nemyslim si ze si spadol z neba mudry a dokonaly. Ale to je poznat tvoju neznalost a namyslenost...
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 580
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: zmazane

Příspěvek od Warder »

smikalo píše:a vcom mas problem mu ho dat do huby, vsak ty si tiez nejak zacinal a nemyslim si ze si spadol z neba mudry a dokonaly. Ale to je poznat tvoju neznalost a namyslenost...
Ale nevrav, a svicu pinsku zadarmo by si nechcel ? Ved mu ho daj ti ked si zrazu taky znali a nenamysleny. :wink:
------------------
Nosce te ipsum.
ganco39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 17.červen 2010 - 17:49
satelitni prijimac: Vu Solo 4k

Re: zmazane

Příspěvek od ganco39 »

no ako tak sledujem, to fakt kusok slusnosti sa vo vas nenajde - Warder, Dlhe_pole.... da sa aj slusne odpovedat a ak niekto nechce, tak nech neodpoveda a nevylieva si tu komplexy a nalady psychopata, samozrejme sa nasiel aj normalny clovek a poradil a bez emocii, ponizovania a urazania, vola sa ,,havana,, za co mu velmi dakujem. Len nechapem adminov, ze nikoho za to nepostihuju.....ale aspon viem o com to tu je - sam mudrc, vseznalec, nervak.....a teraz podte do mna :good:
Vu Solo 4k, 1°; 13°; 19,2°; 23,5°; 28°, PHILIPS 55PUS7354/12 , parabola Maximum E-85 multifocus - LNB Inverto Black Premium Single - DiSEqC prepínač Maximum 4/1
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 580
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: zmazane

Příspěvek od Warder »

Moje rady pre teba :wink:
1, nehraj sa na chytraka ked prd vies a potrebujes neustale pomoc
2, nekomentuj veci o ktorych nemas ani sajn
3, poriadne, jasne a slusne poloz otazku a nezabudni pripojit aspon 1x kuzelne slovicko "prosim" a trpezlivo cakaj na odpoved
:poklona:
------------------
Nosce te ipsum.
ganco39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 17.červen 2010 - 17:49
satelitni prijimac: Vu Solo 4k

Re: zmazane

Příspěvek od ganco39 »

tak sa nauc poriadne citat ty chytrak premudrely, v tom prispevku som pekne poprosil, vrat sa radsej do zakladky a nauc sa citat a hlavne pravopis a daj mi uz laskavo pokoj, ak nechces pomoct, tak sa nestaraj laskavo, urob si na stenu kruh o priemere 50 cm a tam mozes byt hlavou, az kym neprides na to, o com je forum - o vzajomnej pomoci, radach a podobne. Ak si si nevsimol, tak tiez som tu zopar ludom pomohol a bez nervovych vylevov. Tolko z mojej strany.
Vu Solo 4k, 1°; 13°; 19,2°; 23,5°; 28°, PHILIPS 55PUS7354/12 , parabola Maximum E-85 multifocus - LNB Inverto Black Premium Single - DiSEqC prepínač Maximum 4/1
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 580
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: zmazane

Příspěvek od Warder »

ganco39 píše:tak sa nauc poriadne citat ty chytrak premudrely, v tom prispevku som pekne poprosil, vrat sa radsej do zakladky a nauc sa citat a hlavne pravopis a daj mi uz laskavo pokoj, ak nechces pomoct, tak sa nestaraj laskavo, urob si na stenu kruh o priemere 50 cm a tam mozes byt hlavou, az kym neprides na to, o com je forum - o vzajomnej pomoci, radach a podobne. Ak si si nevsimol, tak tiez som tu zopar ludom pomohol a bez nervovych vylevov. Tolko z mojej strany.
Kurvaaa ale si mi dal. :ROFL:
------------------
Nosce te ipsum.
smikalo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 31.červenec 2007 - 13:44

Re: zmazane

Příspěvek od smikalo »

kolko si si zasluzil...
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 580
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: zmazane

Příspěvek od Warder »

smikalo píše:kolko si si zasluzil...
Chlapci ale to bola ironia. :smich:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ir%C3%B3nia
Naposledy upravil(a) Warder dne 16.únor 2018 - 15:16, celkem upraveno 1 x.
------------------
Nosce te ipsum.
smikalo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 31.červenec 2007 - 13:44

Re: zmazane

Příspěvek od smikalo »

nehovor mi synko...na to ty nemas ani vek a ani IQ
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 580
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: zmazane

Příspěvek od Warder »

smikalo píše:nehovor mi synko...na to ty nemas ani vek a ani IQ
Synko ti v kute cus a suchaj z nohami ked na teba niekto mudrejsi hovory. :wink:
Ale co sa ja s vami vobec zahadzujem, moja ucta . :poklona:
Naposledy upravil(a) Warder dne 16.únor 2018 - 15:19, celkem upraveno 1 x.
------------------
Nosce te ipsum.
smikalo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 31.červenec 2007 - 13:44

Re: zmazane

Příspěvek od smikalo »

mudrejsi?.....synku....(ti v kute).....hehe...rychlo edituj ty mudrejsi...
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: zmazane

Příspěvek od dlhe_pole »

ganco39 píše:tak sa nauc poriadne citat ty chytrak premudrely, v tom prispevku som pekne poprosil, vrat sa radsej do zakladky a nauc sa citat a hlavne pravopis a daj mi uz laskavo pokoj, ak nechces pomoct, tak sa nestaraj laskavo, urob si na stenu kruh o priemere 50 cm a tam mozes byt hlavou, az kym neprides na to, o com je forum - o vzajomnej pomoci, radach a podobne. Ak si si nevsimol, tak tiez som tu zopar ludom pomohol a bez nervovych vylevov. Tolko z mojej strany.
pocuj, zrejme si zle vysvetlujes slovo forum.. forum je o vzajomnej pomoci, to ano, ale podotykam to ze vzajomnej neznamena to ze sem pride nejake jelito somrovat vec ktora je tu x milion krat popisana.. .. tak ze tak

BTW: vies kto je u mna dement a chudak ako mi vypisujes do PM ? pre mna je to ten, ktory ked nedostane relevantnu odpoved sa zacne vyhovarat na svoj zdravotny stav vid priloha
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“