Problem s optickým výstupem zvuku ve vti 13.0.3. u YouTube

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
tanys
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 03.duben 2014 - 12:20

Problem s optickým výstupem zvuku ve vti 13.0.3. u YouTube

Příspěvek od tanys »

Ahoj pánové,mám problém se zvukem jen já u YouTube?Když chci posunout video nebo dát pause a pak play,tak se pustí zvuk na plný pecky.Kdyz to chci zeslabit vypne se zvuk úplně.Pak už pomůže jen restart vti.Pres HDMI funguje vše normálně.Cekam na každou novou aktualizaci ale problém přetrvává.Když dám zpět zálohu vti 11.0.2 tak vše běží jak má.I na čistém vti 13.0.3. to blbne.Kde může být chybka?
Uživatelský avatar
tommi32
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 09.leden 2014 - 10:26

Re: Problem s optickým výstupem zvuku ve vti 13.0.3. u YouTube

Příspěvek od tommi32 »

môžem potvrdiť, že aj na analógovom výstupe (3,5mm jack) to robí, je to ozaj na nervy :x
2ks VU+ Uno 4K
1ks VU+ Zero 4K
1ks VU+ Zero
Maximum E-85 ( 23,5°E+19,2°E+1°W )
MilanesSVK
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 12.únor 2016 - 17:09

Re: Problem s optickým výstupem zvuku ve vti 13.0.3. u YouTube

Příspěvek od MilanesSVK »

tanys píše:Ahoj pánové,mám problém se zvukem jen já u YouTube?Když chci posunout video nebo dát pause a pak play,tak se pustí zvuk na plný pecky.Kdyz to chci zeslabit vypne se zvuk úplně.Pak už pomůže jen restart vti.Pres HDMI funguje vše normálně.Cekam na každou novou aktualizaci ale problém přetrvává.Když dám zpět zálohu vti 11.0.2 tak vše běží jak má.I na čistém vti 13.0.3. to blbne.Kde může být chybka?
V aplikáci YouTube v nastaveniach je položka Sound (niečo čo ovplyvňuje zvuk priamo z aplikácie, mohlo by sa to biť s nastavením zvuku z Enigmy 2). Je nastavená na Enabled (zapnuté). Skús to vypnúť (Disable), možno to pomôže.
tanys
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 03.duben 2014 - 12:20

Re: Problem s optickým výstupem zvuku ve vti 13.0.3. u YouTube

Příspěvek od tanys »

Díky za radu,ale nepomohlo to :(
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Problem s optickým výstupem zvuku ve vti 13.0.3. u YouTube

Příspěvek od toprun »

A proč tam tedy nenecháš verzi, která ti funguje? Nebo s ní byl nějaký problém?
Nejnovější SW ještě nutně neznamená i nejlepší.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“