Velká záloha VTI

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
tanys
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 03.duben 2014 - 12:20

Velká záloha VTI

Příspěvek od tanys »

Čau chlapi,udělal jsem zálohu VTi a záloha má velikost 1,2GB.Nevite čím to může být?Koukal jsem že v souboru PROC je nakopírován celí systém několikrát po sobě.Puvodne dělaná zaloha před rokem měla 350MB.
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od alben »

box mas zaheslovany? ak nie mas tam bitcoin miner pravdepodobne.Stretol som sa uz s tym.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
tanys
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 03.duben 2014 - 12:20

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od tanys »

Heslo nikde nepíšu,tak nevím.Jinak jak se to dá vyřešit?
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od alben »

nova instalacia a zaheslovat.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
tanys
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 03.duben 2014 - 12:20

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od tanys »

Tak to nepomohlo... Čistý vti a furt soubor PROC je velkej.Je možný maznout celou interní paměť?
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od digitman »

Mne robi VU + Solo 4k zálohu 750Mb a ak chcem obnoviť novú zálohu tak mi to nechce obnoviť zasekne sa to a potom musím celý stroj urobiť nanovo, lebo už nenabootuje. Staršie zálohy mi to urobí. Ten súbor proc je kde? Ja som ho nenašiel.
tanys
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 03.duben 2014 - 12:20

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od tanys »

Soubor je normál na interní paměti.Me to teda ze zálohy jde obnovit,sice to trvá půl hodiny ale jde.Vsechno funguje jak má,jen mě štve zbytečně zabrané místo v pameti :(
brkulin

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od brkulin »

digitman píše:Mne robi VU + Solo 4k zálohu 750Mb a ak chcem obnoviť novú zálohu tak mi to nechce obnoviť zasekne sa to a potom musím celý stroj urobiť nanovo, lebo už nenabootuje. Staršie zálohy mi to urobí. Ten súbor proc je kde? Ja som ho nenašiel.
Jo, s tím jsem se taky setkal. Zálohy image nějak mrší soubor initrd_auto.bin a při obnovování z usb to pak nejde. Vyřešil jsem to tím, že při obnovování zálohy z USB nejdřív tento soubor nahradím souborem z originálního image VTi. Pak to probíhá bez problémů. Je to nějaký inicializační nebo zaváděcí soubor a nemá vliv na obsah zálohy.

Soubor proc neexistuje. Je to adresář v nainstalovaném image. Jinak já mám velikost zálohovaného image 350Mb. Velikost taky závisí na množství instalovaných pluginů, skinů atd.

Kdysi dávno jsem taky řešil velký zálohovaný image. Vyřešil jsem to smazáním přes ftp všeho z interní flash, co mi to dovolilo, a pak nainstaloval čistou originální verzi VTi. Takže bych zkusil smazat adresář proc a pak nová instalace.
tanys
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 03.duben 2014 - 12:20

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od tanys »

Smazat to nejde a nahrát čisté vti taky nepomohlo.Da se nějak změnit atributy aby to šlo smazat?Jinak původní záloha měla 350 mb.Jen jsem stáhl picony a seřadil jinak programy a najednou 1.2gb.Jo a ještě jsem odstranil Kodi.
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od digitman »

Tak je možné, že ta obnova ide, ale keď to neprešlo za 20minút tak som to vypol, a Vu potom už nenabootovalo. A pravdou je aj to že pikonov mam tam neurekom 28.2, 19.2, 16, 13, 9, 4.8, 1W, 4W a 5W a tým pádom je to také veľké. Urobím neaké pokusy a dam vedieť ako to dopadlo.
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Velká záloha VTI

Příspěvek od digitman »

digitman píše:Tak je možné, že ta obnova ide, ale keď to neprešlo za 20minút tak som to vypol, a Vu potom už nenabootovalo. A pravdou je aj to že pikonov mam tam neurekom 28.2, 19.2, 16, 13, 9, 4.8, 1W, 4W a 5W a tým pádom je to také veľké. Urobím neaké pokusy a dam vedieť ako to dopadlo.
Tak páni vyskúšane!
Záloha mala 750MB pre istotu som použil z originál image súbor initrd_auto.bin a doplnil som reboot.update. Obnova trvala 13.minút a všetko beži ako má...
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“