Na Free sate UPC problém z EPG

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od digitman »

Mám problém Na VTI image VU + Solo 4K mám všetky programy, ktoré majú aj madarský jazyk EPG v maďarčine, predtým to boli len niektoré a neriešil som to po poslednom upgrate VTI sa to zmenilo, niekedy sa to riešilo prídavním pluginom no neviem akým Free sat som často nepozeral aj keď mám servisnú kartu lebo som predajcom ich produktov, ale odkedy zrušili na Sky link History Chanel a Travel Chanel tak to pozerám a teraz EPK maďarsky. Ina image ako VTI nechcem som spokojný a mám ho vyladený poprosím o pomoc
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od efendy55 »

napíš do AB-COMU nech požiadajú výrobcu o nápravu .... #-o tiež som si to všimol .... [-o< :cry: ja zase chcem všetko iné len nie VTI pre Solo4K .... :D tiež mám všetky image vyladené ale VTI a B.H. sa mi veru nepodarilo :x čo sa týka tretieho tuneru ..... :o
Všetko 4K
honolulu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 09.červen 2008 - 18:39

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od honolulu »

digitman píše:Mám problém Na VTI image VU + Solo 4K mám všetky programy, ktoré majú aj madarský jazyk EPG v maďarčine, predtým to boli len niektoré a neriešil som to po poslednom upgrate VTI sa to zmenilo, niekedy sa to riešilo prídavním pluginom no neviem akým Free sat som často nepozeral aj keď mám servisnú kartu lebo som predajcom ich produktov, ale odkedy zrušili na Sky link History Chanel a Travel Chanel tak to pozerám a teraz EPK maďarsky. Ina image ako VTI nechcem som spokojný a mám ho vyladený poprosím o pomoc

Ak sa dá nainštaluj si EPG Import. V ňom si môžeš nastaviť EPG podľa tvojich potrieb. Rozbalený Rytec si daj do /etc/import
Reboot a nastavenie EPG importera.
rytec.sources.xml.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od digitman »

Nainštaloval som EPG import no ako ho nastavit neviem aj po reštarte som cez Total Comander zložku etc/import nenašiel. Tak teraz neviem čo ďalej...
barinek007
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 23.leden 2017 - 23:52

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od barinek007 »

VTI ma EPG Import jiz naistalovan ve vychozim stavu, nelze jej tedy "naistalovat" :!: , a o5 nenaleznes slozku /etc/import pac ve VTI musis hledat /etc/epgimport. ](*,)
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od digitman »

EPG import sa musí vo VTI nainštalovať v pluginoch rozšíreniach a až potom sa objaví zložka epg/epgimport. Nainštaloval rytec som prepísal tým čo bol vyššie a nič ďalej to je maďarský čo s týmto ďalej???
barinek007
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 23.leden 2017 - 23:52

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od barinek007 »

Ale ja nepisu ze epgimport neni jako balik soucasti repozitoru, ale ze je naistalovan jiz po nahrati image, a tudis je soucasti VTI jiz ve vychozim stavu, tedy po prvnim startu VTI!!! :idea:
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od digitman »

Pišeš nepíšeš a nič si neporadil reswpektíve nikto tak ďakujem
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od efendy55 »

ináč ... v image VTI už je priorita EPG jazyka ... :good: na freesat .......podla mojich skúseností je na niektorých tp lepšie nastaviť ako prvý jazyk SK a druhý CZ .... ale aj tak freesat a ich EPG stojí za hovno ... hlavne čo zdielajú s DIGI .... :o :cry:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od EnoSat »

UPC ma vlastne EPG na 11727V ktore nie je zalozene na podpore EIT pidu (nieco ako pid31 fastscan u SL)
capture_001_04092018_163332.png
klasicke EPG z EIT pidu ma napriklad aj 4 jazyky
capture_002_04092018_163618.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 04.září 2018 - 16:46, celkem upraveno 4 x.
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Na Free sate UPC problém z EPG

Příspěvek od efendy55 »

tak nejak ..... na ich boxoch to vraj funguje bez problémov.... #-o vyjadrenie priamo od frreesatu čo som dostal .... :D :Yahoo!: odporučili mi ich box ..... :ROFL:
ešte som nekápnul na box kde by to EPG od freesatu fungovalo aspon tak ako na skylinku a je šum a fuk či box stál 30 alebo 500-euro ..... :D zbytočná strata času sa tým zaoberať o tohoto providra ... :o
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“