Kodi

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Rakosniček
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 27.leden 2015 - 20:59

Kodi

Příspěvek od Rakosniček »

Chtěl bych se zeptat jak mám v sat přijimači Solo 4K nainstalováno Kodi verze 17.0 a při spuštění doplnku Streám Cinema mě vždycky naskočí hláška HTTPS problem urlopen error tak se mě nespustí doplněk .Da se to nějak opravit děkuji
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: Kodi

Příspěvek od Foolproof »

Možná vypnout zabezpečený server.
snap034.png
Nebo jméno a heslo nesmí obsahovat diakritiku nebo speciální znaky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: Kodi

Příspěvek od mtester270 »

Alebo si nainstaluj archivczsk
OFF
Rakosniček
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 27.leden 2015 - 20:59

Re: Kodi

Příspěvek od Rakosniček »

Archiv czsk mám a v něm aj Stream Cinema ale při spuštění filmu se obraz seká nějak to nestíhá načítat data musím vždy na chvilku dát pauzu na to se nedá dívat
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: Kodi

Příspěvek od mtester270 »

Hmm to mi potom napis ako ti to pojde v kodi.
Lebo podla mna ked ti to seka v archive tak v kodi to nebude inak ak nie horsie. Otazne je co si panko pusta za stream a aku velkost a dalsich milion faktorov.

A mas vobec zaplateny ucet len tak medzi nami debilami?
OFF
Rakosniček
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 27.leden 2015 - 20:59

Re: Kodi

Příspěvek od Rakosniček »

učet mám zaplacený je zvláštní že že někdy mě to jde a z toho aniž bych se dostal do hlavní nabídky vyskočí tabulka a dál mě to nepustí .Pokud jsem se dostal do nabídky tak film běžel normálně ,asi si budu muset pořídit na Kodi nějako jinou mašinku jak je třeba Eppl Tv 4k nebo jestli je aj něco jiného
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: Kodi

Příspěvek od mtester270 »

Nevies co robis, ina krabicka ti nemusi pomoct. Ak chces riesit kodi tak si na zlom fore. Ak chces riesit archiv tak treba pozriet kolko vip days ti to pise v nastaveniach po nastaveni uctu a restarte krabice.
OFF
Uživatelský avatar
marci70
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 120
Registrován: 19.červenec 2008 - 6:43
Bydliště: rodinny barak

Re: Kodi

Příspěvek od marci70 »

urcite lepsie archiv jak Kodi na Vu. Ja som to mal aj na solo4k a mam aj na ultime a slape bez problemov. A ked sekal, nahodou ze to nestihalo, tak som to stiahol a pozrel z disku.
Obrázek
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: Kodi

Příspěvek od forsajd »

patri či nepatri kodi do sat. prijímača, záleží od toho, aký má výkon a aj od image určite, by som ho nedával do open image z cpu broadcom , sú prijímače, kde ide lepšie kodi, ako archív, ja zatial viem, len o jednom :D
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
pas
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 12.říjen 2006 - 14:38
Bydliště: Pardubice

Re: Kodi

Příspěvek od pas »

Taky se mi to seká. Tak to neřeším, dám si to nahrát a podívám se druhý den nebo jindy z HDD. Myslím že u mne je problém taky v rychlosti připojení na net.
VU+DUO, DM800, SG 2100,VU+solo4K, LG 65UJ634V, NAS Synology
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Kodi

Příspěvek od digitman »

pas píše:Taky se mi to seká. Tak to neřeším, dám si to nahrát a podívám se druhý den nebo jindy z HDD. Myslím že u mne je problém taky v rychlosti připojení na net.
Nie je to v rýchlosti internetu ja mám Gigivú linku realne mi ide 300Mb a seka to tiež jednoducho VU to nez
vláda mal som SOLO 4K teraz mám Ultimo 4K a UNO SE 4K neise to ani v jednom nižšie rozlíšenia idu 4K seká HDR tituly sekajú tiež.
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: Kodi

Příspěvek od mtester270 »

Pises jak madar chlape. Cize 1080p ti idu vpohode aj 15gb stream? Co sa tyka HDR a 4k to je tema sama o sebe k tomu si ale ako som uz pisal na zlom fore (skus stiahnut na disk a tak pustit ak seka tak to nezvlada krabica pripadne dany image co tam mas, tiez viem o pripadoch kedy nejake HDR idu a niektore sekaju). Co viem tak krabica nvidia shield to zvlada vsetko (over si u majitelov).

Co sa tyka linky to ze mas 300mb je sumak, treba si overit kolko ti to ide voci webshare lebo viem o pripadoch kde prave toto providery obmedzuju na rychlosti aj ked mas 1gb linku .
OFF
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Kodi

Příspěvek od digitman »

mtester270 píše:Pises jak madar chlape. Cize 1080p ti idu vpohode aj 15gb stream? Co sa tyka HDR a 4k to je tema sama o sebe k tomu si ale ako som uz pisal na zlom fore (skus stiahnut na disk a tak pustit ak seka tak to nezvlada krabica pripadne dany image co tam mas, tiez viem o pripadoch kedy nejake HDR idu a niektore sekaju). Co viem tak krabica nvidia shield to zvlada vsetko (over si u majitelov).

Co sa tyka linky to ze mas 300mb je sumak, treba si overit kolko ti to ide voci webshare lebo viem o pripadoch kde prave toto providery obmedzuju na rychlosti aj ked mas 1gb linku Obrázek.
Ta ty si neaky super odborník a všetko vieš. Skúšal som open vti aj iné image, internet chodí 300/100Mb madar nie som a par preklepov som v tom príspevku spravil celý život respektíve od marca 1989 sa živím TV technikou, kablovým televíziam satelitnou technikou a internetom tiež niečo viem a živnosť som mal na tieto vecií už pred revolúciou pán odborník. Na záver schity dokážu prehrat všetko VU + nie!!!
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: Kodi

Příspěvek od mtester270 »

Neviem preco sa do mna navazas, nepovedal som ze si madar ale ze pises jak madar. Uz ti nic neporadim neboj tymto to povazujem za ukoncenu diskusiu z mojej strany.
OFF
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Kodi

Příspěvek od dlhe_pole »

digitman píše: Ta ty si neaky super odborník a všetko vieš. Skúšal som open vti aj iné image, internet chodí 300/100Mb madar nie som a par preklepov som v tom príspevku spravil celý život respektíve od marca 1989 sa živím TV technikou, kablovým televíziam satelitnou technikou a internetom tiež niečo viem a živnosť som mal na tieto vecií už pred revolúciou pán odborník. Na záver schity dokážu prehrat všetko VU + nie!!!
ty pan podnikatel !! ked mas taky siroky zaber podnikania, tv technika, sat technika, internet celkom zaiste vsetko robis na 100 % a vo vsetkom sa vyznas, vsak ano ? ty vole to vypravaj tak tomu co slamu žere a sečku sere !!! do vsetkeho len patlas a to vidim aj na zaklade toho co si napisal, citujem: schity dokážu prehrat všetko VU + nie!!!
pokial viem Vu+ je satelitny prijimac prioritne urceny na pozeranie TV a nie nejake priblble streamovanie !! Takze sa uz konecne zobud kua ty aj tebe podobni !! na kodicko si kupte cinsku picovinu za 45 dolacov a budete mat pokoj !!
Naposledy upravil(a) dlhe_pole dne 20.únor 2019 - 12:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: Kodi

Příspěvek od forsajd »

digitman píše: Nie je to v rýchlosti internetu ja mám Gigivú linku realne mi ide 300Mb a seka to tiež jednoducho VU to nez
vláda mal som SOLO 4K teraz mám Ultimo 4K a UNO SE 4K neise to ani v jednom nižšie rozlíšenia idu 4K seká HDR tituly sekajú tiež.
VU ide dobre chlape problem len u teba podobne i u iných, hľadajte pricinu v inter, pripojení a nie vo vu prijimaci, po akom case sa to seka? ak chces spravim ti video daj konkrétne na ake a budes vidiet ze to ide a mam linku len, vid obr.
speedtest.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Kodi

Příspěvek od digitman »

ty pan podnikatel !! ked mas taky siroky zaber podnikania, tv technika, sat technika, internet celkom zaiste vsetko robis na 100 % a vo vsetkom sa vyznas, vsak ano ? ty vole to vypravaj tak tomu co slamu žere a sečku sere !!! do vsetkeho len patlas a to vidim aj na zaklade toho co si napisal, citujem: schity dokážu prehrat všetko VU + nie!!!
pokial viem Vu+ je satelitny prijimac prioritne urceny na pozeranie TV a nie nejake priblble streamovanie !! Takze sa uz konecne zobud kua ty aj tebe podobni !! na kodicko si kupte cinsku picovinu za 45 dolacov a budete mat pokoj !![/quote]

Že by som ťa vyviedol z omylu ja VU + používam na pozeranie, kedže som vučiek aj dreamboxov predal hodne a predávam ich pripravené na svoj účel nájdu sa aj takí užívatelia, ktorí chcú využívať aj KODI tak im tam ten plugin doinštalujem a že nechodí ako má tak sa ma pýtajú prečo potom sa snažím aj ja laborovať po príčine samozrejme viem, že keď si nahrajú uvedený stream tak to chodí nechodí to len priamo. Osobne ja to nevyužívam. Môj názor je taký fórum je o debate a nie o urážaní a keď sa niekto pýta na skúsenosti, alebo rady pokiaľ o tom viem tak napíšem to je všetko
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Kodi

Příspěvek od dlhe_pole »

digitman píše:
Že by som ťa vyviedol z omylu ja VU + používam na pozeranie, kedže som vučiek aj dreamboxov predal hodne a predávam ich pripravené na svoj účel nájdu sa aj takí užívatelia, ktorí chcú využívať aj KODI tak im tam ten plugin doinštalujem a že nechodí ako má tak sa ma pýtajú prečo potom sa snažím aj ja laborovať po príčine samozrejme viem, že keď si nahrajú uvedený stream tak to chodí nechodí to len priamo. Osobne ja to nevyužívam. Môj názor je taký fórum je o debate a nie o urážaní a keď sa niekto pýta na skúsenosti, alebo rady pokiaľ o tom viem tak napíšem to je všetko
ty viesco .. nasrali ste ma... vcera som urobil backup image open-atv 6.3 v mojom VU+ solo 4k pred instalaciou kodi, nasledne som nainstaloval kodicko klasika cez pluginy, pouzil login na stream cinemu z cinskej krabicky a cuduj sa svete chodilo vsetko pekne svizne dokonca aj 2160p filmy sli prehrat.
net mam 100/100 mb a podotykam cistu instalaciu open-atv 6.3 bez kadejakych flash expanderom dumbov-kokotumbov a podobnych srakot. po hdke testovania obnova image z HDD a vsetko v povodnom stave bez kodi. Takze zaverom solo 4K bez najmensieho problemu s KODI .. tot vsio
co sa tyka archivov cz/sk ta to som uz nemal nervy - tie som skusal kedysi pred 3/4 rokom na open-atv 6.1 a napriek tomu ze slo zadat meno/heslo pre stream cinema plugin neulozilo ho, takze hatlanu/patlanu made by cz som tentokrat nemal odvahu skusat
josfa
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 08.září 2007 - 10:36

Re: Kodi

Příspěvek od josfa »

@dlhe_pole ,jak pises i mě kodi i archiv cz/sk jde na VU+solo4K v pohode , prehravani 4K take nemam problem a s tim neulozenym heslem jsem se setkal take ,pokud jsem to heslo zadaval pres virtualni klavesnici ,tak se mi to neulozilo , ovsem pokud jsem zadal heslo a nick pres dalkovy ovladac a bez virtualni klavesnice ,zelenym tlacitkem ulozil ,pak se mi vše ulozilo ,takže problem bude asi toho image
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: Kodi

Příspěvek od minestra »

Ano, potvrzuji, stejná zkušenost ;-)
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“